Keystone logo
CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

مقدمه

چرا فرانسه با CLL یاد می گیرد؟

CLL دارای فعالانه در تدریس فرانسوی به عنوان یک زبان خارجی برای بیش از 31 سال، دارای یک تیم بسیار حرفه ای از مربیان است که همه آنها در تدریس و تسهیل گروه های کوچکی از زبان آموزان تخصص دارند. سیاست ما آموزش مداوم برای مربیان ما و همکاری ما با دانشگاه کاتولیک لوواین تضمین کیفیت و قابلیت اطمینان است.

تمرکز ما روی ارتباطات خوراکی است، که شما را قادر می سازد در شرایط واقعی زندگی کنید و فرانسوی ها را درک کنید و صحبت کنید. همه دوره های ما براساس فرهنگ زبان فرانسوی زبان بلژیک است، بنابراین شما به راحتی به کشور ما کمک می کنید.

دوره های فرانسوی

 • ترقی خواه

به منظور پیشرفت در فرانسوی به طور مداوم و به طور منظم، شما نیاز به یک روش یادگیری مبتنی بر اساس مهارت کسب مهارت های زبانی برای برقراری ارتباط در شرایط زندگی روزمره (کار، فعالیت های اجتماعی، ...).

 • متمرکز

دوره های فشرده ما به شما کمک می کند تا به سرعت در رسیدن به اهداف خود در ارتباطات خوراکی و افزایش بهره وری خود را در فعالیت های روزمره خود درگیر فرانسوی. هدف اصلی این است که شما بتوانید اعتماد به نفس خود را برای "جرات صحبت کردن" فرانسوی در شرایط واقعی زندگی (در محل کار، در خانه، در مدرسه، ...) به دست آورید.

 • دوره های تابستانی French4Life

2 هفته درس های فشرده فرانسه در قلب اروپا.
برنامه «Alizé» به حداکثر کارایی در تسلط بر فرانسوی ها به لطف ماهیت انعطاف پذیر خود و روش آماده ای که با اهداف شما سازگار است، ترویج می دهد. شما می توانید برای یک بسته چندین ماژول ثبت نام کنید یا از یک ماژول واحد شروع کنید و سپس جلسات مکمل را اضافه کنید تا زمانی که اهداف خود را رسیده باشید.

 • دوره های تابستانی French4Study

برای اقامت خود در یک دانشگاه فرانکفونو آماده شوید

قدرت برنامه ماژلان ما این است که این سه ویژگی کلیدی را ترکیب می کند:
جسارت به صحبت کردن در فرانسه، (تمرکز بیشتر در تمرینات و ارتباطات)، کارآمد بودن (آماده شدن برای مطالعات، انجام تحقیقات و یا کار در فرانسه) و کشف فرهنگ ما (به لطف بازدید های فرهنگی و دیدار با مردم).

 • دوره های تابستانی فرانسوی 4 کار

دوره فشرده با تمرکز بر ارتباطات حرفه ای
شما می خواهید به تقویت واقعی خود را از فرانسه به طوری که شما می توانید آن را به سرعت و کارآمد در زندگی حرفه ای خود استفاده کنید. شما آماده هستید که زمان خود را در یک دوره بدون نیاز به فعالیت روزانه خود بگذارید.

برنامه تابستانی تابستانی ما به شما کمک می کند که در موقعیت های حرفه ای خود کارآمد باشید با ارائه 4 شب در هفته بیش از 2 هفته.

 • یک به یک

مزایای کل را از یک دوره سفارشی ایجاد شده همراه با مربی زبان خود - یک مربی واقعی زبان که به شما کمک می کند پیشرفت سریع و کمک شخصی خود را در سفر خود را به یادگیری فرانسوی

 • دوره های گروه A la carte

شما گروهی از شرکت کنندگان را با اهداف مشابه و یادگیری ایجاد می کنید و در همکاری با CLL Learning Advisor شما یک دوره آموزشی زبان را که برای گروه شما (تاریخ، ریتم، جدول زمانی) کاملا ساخته شده است، سازماندهی می کنید.

 • غوطه وری فردی

این برنامه فردی که شامل یک دوره بیش از حد فشرده از دوره های تمام وقت در فرانسه است، شما را در یک ریتم پایدار پیشرفت می دهد و یک سطح ویژه را در سطح فرانسوی به شما می دهد تا بتوانید به طور مستقیم در زندگی حرفه ای خود کار کنید.

مراکز ما

به دو مرکز ما به یادگیری زبان جنجالی خوش آمدید.

ما یک مرکز در Woluwe در منطقه سبز اطراف آن در بروکسل، پایتخت بلژیک و اروپا و یک مرکز دیگر فقط چند قدم دور از مرکز شهر Louvain-la-Neuve ، یک دانشگاه دانشگاه شلوغ واقع در 25 کیلومتری بروکسل .

رمز موفقیت!

 1. روش های تدریس موفق و اثبات شده
 2. دوره های سفارشی و برنامه های فشرده
 3. انگیزه شما، کلید پیشرفت خوب است
 4. مدرسانی که به طور جدی کار می کنند
 5. در حال انجام ارزیابی
 6. لذت یادگیری در فضای سرگرم کننده و دوستانه

مکان ها

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات