Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Cleveland State University Monte Ahuja College of Business

Cleveland State University Monte Ahuja College of Business

Cleveland State University Monte Ahuja College of Business

مقدمه

کالج کسب و کار Monte Ahuja که توسط چشم انداز سرزندگی برای آینده هدایت می شود، در منطقه به دلیل برتری در آماده سازی رهبران تجاری آینده شناخته شده است. این کالج که در کسب و کار و حسابداری توسط AACSB International معتبر است، یک تجربه یادگیری درگیر با تمرکز حرفه ای را ارائه می دهد. برنامه های مشارکتی، که دانش آموزان را در معرض جامعه تجاری در شمال شرقی اوهایو قرار می دهد، برنامه درسی پویا و معاصر ما را تکمیل می کند. دانشکده ما از تکنیک های نوآورانه در کلاس درس و در تحقیقات خود استفاده می کند. با بیش از 80٪ از فارغ التحصیلان ما که مشاغل خود را به صورت محلی ایجاد می کنند، کالج تجارت مونت آهوجا برای رشد اقتصادی و پایداری منطقه شمال شرقی اوهایو ضروری است.

تنوع


کالج تجارت مونته آهوجا strong> بر اهمیت تنوع در آموزش تاکید می کند. یک جمعیت متنوع دانشجویی تجربیات فرهنگی و حرفه‌ای بی‌شماری را به ارمغان می‌آورد که استخر وسیع‌تری از افکار نوآورانه را برای دانشگاه ما فراهم می‌کند. دانشگاه ایالتی کلیولند همچنان توسط ایالت اوهایو به دلیل تلاش هایش در ثبت نام دانشجویان با پیشینه های مختلف و تلاش برای ارتقای ایده آل فرصت های تحصیلی و شغلی برابر برای همه افراد شناخته می شود.

کارآفرینی


کالج کسب و کار Monte Ahuja فعالانه دانشجویان را درگیر کارآفرینی می کند. کارآفرینی و نوآوری به نفع دانش‌آموز و جامعه شمال شرقی اوهایو است. کالج کسب و کار Monte Ahuja شریکی در کنسرسیوم آموزش کارآفرینی (EEC) است، که هدف آن پرورش متخصصان جوان برای تبدیل ایده آل های تجاری خود به واقعیت است. بخش‌های دانشگاهی دانشگاه ایالتی کلیولند با یکدیگر همکاری می‌کنند تا دانشجویان را در برنامه‌ها، کلاس‌ها و فعالیت‌هایی که مهارت‌های مورد نیاز برای موفقیت کارآفرینی را تقویت می‌کنند، مشارکت دهند.

پایداری


کالج کسب و کار Monte Ahuja تشخیص می دهد که شیوه های تجاری پایدار دارای مزایای گسترده ای از جمله برند، مدیریت ریسک و ایجاد ارزش است. سازمان هایی که پایداری را به عنوان یک روش عملیاتی استاندارد ترکیب می کنند، دارای مزیت رقابتی هستند. کالج کسب و کار Monte Ahuja پایداری را در بین دانشجویان خود - رهبران تجاری فعلی و آینده - تقویت می کند تا مشارکت بیشتری در اقتصاد محلی و جهانی ایجاد کند.

توسعه حرفه ای


کالج کسب و کار Monte Ahuja مجموعه ای از برنامه های آموزش حرفه ای را ارائه می دهد که برای ارتقای اعتبار حرفه ای های تجاری و تقویت سازمان ها طراحی شده اند. برنامه های اجرایی MBA و برنامه های گواهینامه ما به متخصصان اجازه می دهد در زمینه مورد علاقه تخصص داشته باشند که منجر به افزایش فرصت ها و پیشرفت شغلی می شود.

مرکز تجارت جهانی


مرکز تجارت جهانی در کالج تجارت مونته آهوجا فعالانه رقابت جهانی را برای شمال شرقی اوهایو افزایش می دهد. مرکز تجارت جهانی که برنده جایزه E-Governor's E-Award برای تعالی اوهایو است، برنامه های آموزشی را توسعه می دهد و از آموزش در تجارت جهانی حمایت می کند. با استفاده از تخصص دانشکده، مرکز تجارت جهانی خدمات تحقیقاتی و تجاری را ارائه می دهد که شرکت های محلی را قادر می سازد تا به بازار جهانی گسترش یابند. مرکز تجارت جهانی همچنین به شرکت های خارجی کمک می کند تا در بازار محلی سرمایه گذاری کنند و در نتیجه توسعه اقتصادی بیشتری برای منطقه ایجاد شود.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Cleveland

  Cleveland State University 2121 Euclid Avenue, , Cleveland

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات