Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Clarkson University, School of Business

Clarkson University, School of Business

Clarkson University, School of Business

مقدمه

به دنبال یک آموزش کسب و کار 21 قرن به سوخت حرفه 21 قرن خود را؟

به کلارکسون دانشکده کسب و کار خوش آمدید.

مدرسه کلارکسون از کسب و کار های مختلف و این است که راه ما آن را دوست دارد. رشته کسب و کار در مقطع کارشناسی و برنامه های کسب و کار فارغ التحصیل ایستادگی کردن به این دلیل که آنها طراحی شده اند برای پاسخگویی به نیازهای هدفمند از شرکت های نوآورانه ترین در جهان است. این شرکت به دنبال کارمندانی که می تواند در سراسر مرزهای سنتی فکر می کنم، ادغام جامد کسب و کار دانش با بینش به مهندسی، مدیریت زنجیره تامین جهانی، سیستم های اطلاعات و بیشتر.

این دقیقا همان نوع آموزش کسب و کار حرفه ای راه اندازی شما در کلارکسون دریافت خواهید کرد.

برنامه کسب و کار در مقطع کارشناسی

طراحی در همکاری با رهبران صنعت، هر یک از رشته های اصلی کسب و کار کارشناسی ما می آمیزد دو یا چند رشته برای ساخت یک درجه بسیار موثر و پویا:

مهندسی و مدیریت (مدیریت، مهندسی، علم و تکنولوژی) اطلاعات مالی و تجزیه و تحلیل (امور مالی، حسابداری، فناوری و اقتصاد) عرضه جهانی مدیریت زنجیره (عملیات، بازاریابی، فناوری و اقتصاد) سیستم های اطلاعات و فرآیندهای کسب و کار (تکنولوژی، مدیریت و عملیات) نوآوری و کارآفرینی (بازاریابی، مدیریت، فناوری و اقتصاد)

اطلاعات بیشتر در مورد سال اول تجربه طرح کسب و کار جهانی، افراد زیر سن قانونی و غلظت، و کارآموزی ما و فرصت های تعاونی یاد بگیرند.

برنامه کسب و کار فارغ التحصیل و اجرایی

MBA از کلارکسون توسط روح میان رشته ای همان طراحی، ادغام بهترین شیوه از مدیریت کسب و کار با، پایدار، چشم انداز تکنولوژی محور جهانی:

یک سال MBA جهانی یک سال MBA حسابداری MBA MBA محیط زیست (برنامه دو ساله) کارشناسی ارشد مهندسی / MBA (درجه دو) MBA آنلاین (پاره وقت) گواهی های فارغ التحصیلی

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Potsdam

    Clarkson University PO Box 5765, NY 13699-5765, Potsdam

    سوالات