Keystone logo
Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

Clarion University of Pennsylvania

مقدمه

از جمله تپه های نوردی پنسیلوانیا غربی ، دانشگاه کلاریون است که 4400 دانشجو در آن زندگی می کنند. این دانشجویان جسور و با اعتماد به نفس از طریق دانشگاهیان چالش برانگیز و علایق متنوع و همچنین تعامل با شهری 5300 نفری که آنها را در آغوش می گیرد آینده ای درخشان ایجاد می کنند.

Clarion University of Pennsylvania از طریق برنامه های نوآورانه و شناخته شده ملی که در محیط های فراگیر و دانشجو محوری ارائه می شوند ، فرصت های دگرگونی و یادگیری مادام العمر را فراهم می کند.

دانش آموزان در محوطه دیدنی Clarion ، که از آغاز فعالیت آن در 1867 تکامل یافته است ، و در محوطه رشد و جشن Venango ما در شهر نفت ، از یادگیری استقبال می کنند. دانشجویان همچنین می توانند از طریق Clarion Online ، رهبر ملی مستقر در آموزش آنلاین ، مدرک کسب کنند. اعضای هیئت علمی کلاریون مدرسان آنلاین با تجربه ای هستند که انتقال دانش آموزان به یادگیری از راه دور را در طی بیماری همه گیر COVID-19 تسهیل می کنند.

کلاریون دانشجویان خود را در زمینه های تجارت ، آموزش ، بهداشت ، علوم و هنر با نسبت کمی دانشجو به هیئت علمی و برنامه های معتبر ملی و بین المللی آماده می کند. Clarion University of Pennsylvania از سال 1948 به طور مداوم توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده معتبر شناخته شده است.

فرصت های کارآموزی و تحصیل در خارج از کشور افق دانش آموزان را گسترش می دهد.

کمک های مالی و کمک هزینه های تحصیلی دانشجویان را قادر می سازد تا از فرصت های مهیج آموزشی استفاده کنند. بیش از 80 درصد دانشجویان ما نوعی کمک مالی دریافت می کنند. علاوه بر بیش از 175 برنامه دانشگاهی ، دانشجویان دانشگاه کلاریون از غنی سازی زندگی شخصی نیز لذت می برند. با بیش از 170 تشکل دانشجویی ، از جمله دانشگاهی ، ورزشی ، درون مدرسه ای ، یونانی ، سیاسی ، چند فرهنگی ، خدماتی و گروه های علاقه ویژه ، دانشجویان در Clarion به افراد و رهبران تبدیل می شوند. از طریق این فرصت های زندگی دانشگاهی و دانشجویی ، دانشجویان ما با دانشجویان دیگر از 45 ایالت و 14 کشور جهان ارتباط برقرار می کنند.

دانشجویان در سوئیت های دانشگاه و در آپارتمان های مجاور وابسته به دانشگاه زندگی می کنند ، همه به طور معمول توسط پلیس دانشگاه گشت زنی می کنند. مجموعه ای از گزینه های ناهار خوری شامل ایگل کامنز (سالن غذاخوری دانشجویی) ، استارباکس ، فودکورت و کافه است. خیابان اصلی ، مملو از مغازه های مخصوص و کافه های محلی ، فقط چند قدم با پردیس کلاریون فاصله دارد و به دانشجویان اجازه می دهد تا بخشی جدایی ناپذیر از جامعه باشند. حمل و نقل با اتوبوس در اطراف کلاریون ارائه می شود و به بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی محلی و رستوران ها خدمات ارائه می دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Clarion

    Wood Street,840, 16214, Clarion

    سوالات