Keystone logo
Claflin University

Claflin University

Claflin University

مقدمه

جهان پردازان نیاز دارد. کسانی که قادر به تصور آنچه ممکن است و ترسیم مسیر برای رسیدن به آنجا.

نزدیک به 150 سال پیش، Claflin خراب موانع در آموزش عالی، و آن را اولین دانشگاه کارولینای جنوبی باز به همه صرف نظر از نژاد. امروز، Claflin همچنان به استقبال دانش آموزان نمونه از تمام نژادها و جنس که نشان شور و شوق به تغییر نه تنها شرایط خود را، اما برای تغییر جهان است.

ما باور داریم که بسیاری از رهبران ساخته می شوند، نیست به دنیا آمد. علاوه بر این، ما معتقدیم که دانش آموزان با شور و شوق، صداقت و تمایل به کار سخت ظرفیت ذاتی برای تبدیل شدن به رهبران رویایی داشته باشد. به عنوان یک دانشجوی Claflin، شما را به چالش می شود برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود را، ترک اینجا با آموزش و پرورش بی نظیر است که شما را به خوبی در مقطع تحصیلات تکمیلی خدمت می کنند، در زندگی حرفه ای - و در زندگی است.

رهبری رویایی

رهبران فردا دید. آنها دورتر را مشاهده کنید. آنها با چشم انداز جهانی عمل می کنند. رهبران رویایی اعتماد به نفس به نوآوری، برای ایجاد راه خود را، برای هدایت دیگران است. آنها در خود باور زیرا آنها جهان را درک و با انگیزه به آن را بهتر می باشد. ما در بر رهبر رویایی را در شما و به شما کمک خواهد رهبری رویایی خود را تحقق بخشند.

برتری علمی

تعالی همه جا در اینجا. می توان آن را در زیبایی از دانشگاه ما دیده می شود، کیفیت دانشکده ما، و در سطح نهادها که فارغ التحصیلان ما در بیمارستان بستری میشوند. ما به مطمئن شوید که شما همه چیز شما نیاز برای رسیدن به سطح بالایی از تعالی است که دانش آموزان در اینجا در Claflin آمده به انتظار از خود را دریافت کند.

زندگی در Claflin

جامعه ما صمیمی است، بنابراین فرصت برای مشارکت فراوانند. شما یک تقویم کامل از فعالیت های دانشگاه و وقایع را پیدا کنید، بیش از 66 تشکل های دانشجویی، هشت اخوت و sororities، دولت پویا دانش آموز، یک زندگی مذهبی پاداش، و بیشتر. این فعال، دانشگاه درگیر که در آن شما درگیر شدن-در اوایل، و اغلب است.

تجربه دنیای واقعی

دانش آموزان ما به طور فعال در فرصت های آموزشی حرفه ای درگیر و به دست آوردن تجربه ارزشمند فراتر از کلاس درس و در این روند، آنها رزومه بسیار چشمگیر ساخت. از تحقیقات در سطح بالا، به کارآموزی و تعاونی، به تبادل دانشجو و تحصیل در خارج، این تجربیات عملی در تمام چهار سال از آموزش و پرورش Claflin در دسترس هستند.

زندگی پس از Claflin

فارغ التحصیلان ما دور. آنها را ترک برای تحصیل در مدارس پیشرو فارغ التحصیل و حرفه ای کشور است. آنها به موفقیت بزرگ به عنوان رهبران رویایی در شرکت ها و سازمان های پیشرو در سراسر کشور و در سراسر جهان است. آنها با دوم آموزش به هیچ کدام، که منجر به یک حرفه و زندگی برآورده موفق ترک کنند.

گام های بعدی

ما توسعه رهبران رویایی با به چالش کشیدن دانش آموزان ما به تصور احتمالات را برای زندگی خود را. این فقط در مورد آماده سازی شما برای یک شغل است. این در مورد آماده سازی شما برای تبدیل شدن به بهترین "شما" ممکن است. آیا شما آماده برای تحقق ظرفیت خود را به عنوان یک رهبر رویایی؟ اطلاعات بیشتر در مورد، آموزش و پرورش در دانشگاه Claflin زندگی در حال تغییر جهان در حال تغییر بدانید.

مکان ها

  • Orangeburg

    400 Magnolia Street

سوالات