Keystone logo
© Eva Dang
City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

City & Guilds of London Art School

مقدمه

به شهر و اصناف لندن مدرسه هنر، خوش آمدید نه برای سود، متخصص موسسه آموزش عالی اختصاص داده شده به آموزش و الهام بخش نسل بعدی از حرفه ای های خلاق. ما با ارائه یک جایگزین مهم به مدل های دیگر از هنر و صنایع دستی آموزش عالی در انگلستان است.

همه از دوره های ما یک سابقه اثبات شده و به طور گسترده ای مورد احترام است. ما ارائه می دهیم کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره های معاصر هنرهای زیبا (BA (لیسانس) و کارشناسی ارشد)، حفاظت از اشیاء فرهنگی (BA (لیسانس) و کارشناسی ارشد)، و منبت کاری تاریخی (دیپلم و دیپلم کارشناسی ارشد)، و همچنین به عنوان یک دیپلم بنیاد در هنر و طراحی. لطفا صفحات برنامه های فردی برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دوره های ما.

در حالی که هزینه های ما در خط با درجه استاندارد بریتانیا هستند، ما تعهد به سطح بالایی از زمان تماس با آموزگار، که همه آنها حرفه ای فعال هستند. ما همچنین ارائه تعداد قابل توجهی از بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای کمک به دانشجویان مطالعات خود را تامین مالی، به لطف یک طیف گسترده ای از حامیان سخاوتمندانه که تعهد مدرسه هنر به تعالی را تشخیص دهد. دانش آموزان در دوره ما BA (لیسانس) ممکن است واجد شرایط برای وام های دانشجویی از طرف دولت.

آموزش کارکنان ما به نسبت دانش آموز سخاوتمندانه، و آموزش در تمام دوره می گیرد در سراسر هفته است. تدریس توسط هنرمندان و دست اندرکاران در بالای زمینه های حرفه ای خود را، که در مجموع با ارائه طیف متنوع و پویا از تخصص و دیدگاه های انجام شده است. ماهیت متخصص از مدرسه هنر معنی ما می توانیم در تعالی تمرکز و ارائه یک به یک توجه افراد ما نیاز دارند. ما در کنجکاوی، جاه طلبی باور و یادگیری از طریق ساخت. هر دانش آموز است تشویق و حمایت به فراتر از انتظارات خود را دارند.

آموزش و پرورش ما ارائه می دهیم هر دو گسترده و عمیق است. ما ترکیب آموزش مهارت های مبتنی بر با متنی سخنرانی هنر تاریخ و سمینارها که به کار موزه ها و گالری لندن به عنوان یک منبع مهم برای منظم سفرهای مطالعه هدف قرار دادند. نشیمن اساسی به همه دوره ما با الگوی استودیو اختصاصی باز به همه است، در حالی که مثمر ثمر گرده افشانی متقاطع از افراد کمک می کند تا دانش آموزان به منظور توسعه یک درک عمیق از عمل خود را.

محل و امکانات ما در سایت کنینگتون ما از سال 1879، که در حال حاضر شامل یک تراس گرجستان و هدف ساخته شده استودیوهای ویکتوریا واقع در مقابل ایستگاه لوله کنینگتون، همراه با فضاهای بزرگ استودیو انعطاف پذیر برای دیپلم بنیاد در 1930s همسایه ساختمان سابق انبار بوده است. ما گالری لندن و موزه در دسترس آسان با گالری ملی فقط چند ایستگاه دور و هر دو گالری پایان شرق و موزه کنزینگتون جنوبی فقط یک سفر لوله 20 دقیقه فاصله دارند. این منطقه از جنوب لندن سریع تبدیل شدن به یک چهارم فرهنگی با نیوپورت خیابان گالری دیمین هرست، در کارخانه گاز، Beaconsfield بوده و گالری های متعدد دیگر در یک پیاده روی کوتاه است. شبکه ارتباط ما با سازمان های فرهنگی، موزه ها و گالری های گسترده و هر دو محلی (لندن) و جهانی، از جمله مشارکت در ونیز، توکیو و برلین است.

ما در بر محوریت استودیو را به عنوان یک فضا برای تلاش خلاق، تجزیه و تحلیل و آزمایش، و دانش آموزان فضای کاری اختصاص داده شده که عمل فشرده، متمرکز و تمام وقت خود را پشتیبانی اختصاص داده است. هر منطقه از فضای کاری با عمل دانش آموز در ذهن طراحی که آیا این استودیو بالا هنرمندان سقف با نور شمال طبیعی، و یا یک آزمایشگاه تحقیقاتی حفاظت است. علاوه بر این، دانش آموزان امکان دسترسی به متخصص منابع اجرا متخصص و کارگاه های آموزشی، از جمله استودیو طراحی، اتاق چاپ، کارگاه چوب، ریخته گری کارگاه، کارگاه شیشه، ساکلر کتابخانه و استودیو IT، و همچنین دسترسی به امکانات ویژه کوچکتر مانند ریخته گری ، کوره سرامیک و یک تاریکخانه عکاسی.

پشتیبانی و جامعه ما در مقیاس انسانی با حدود 230 دانش آموزان و کارکنان آموزش 80+ به کار گیرند. این ما را قادر به کار با دانش آموزان ما به عنوان عضو متمایز و مهم جامعه خلاق و شعف و ما. ما در مورد مراقبت از پیشرفت فردی و اقامت در ارتباط فعال با فارغ التحصیلان ما، که بسیاری از آنها در حوزه های خود هستند. دانشجویان همچنین از همکاری با میراث فرهنگی، نهادهای پیشرو خلاق و مربوط به هنر و ابتکارات، که ارائه فرصت برای تجربه کار داوطلبانه، راه اندازی و نمایش کار دانشجویی بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا وب سایت ما.

سوالات