Keystone logo
Citrus College

Citrus College

Citrus College

مقدمه

جشن تولد بیش از 90 سال خدمات ، Citrus College در Glendora در قله کوه های سن گابریل واقع شده است، تقریبا بیست و پنج مایلی شمال غربی شهر لس آنجلس. این کالج دارای تمایز قدیمی ترین دانشکده های اجتماعی در لس آنجلس و پنجمین از قدیمی ترین در ایالت است.

Citrus College در سال 1915 تحت هدایت دکتر فلوید سید هایدن تاسیس شد که به جنبش کالج کالج در کالیفرنیا کمک کرد. از سال 1915 تا سال 1961، کالج توسط مرکز دبیرستان مرکزی مرکزی اداره شد.

در ژوئیه سال 1961، منطقه کالج جامعه مرکزی ایجاد شد تا ولسوالی های تحصیلات تکمیلی Azusa و Glendora را شامل شود. در سال 1967 این ناحیه گسترش یافت و شامل مدارس Claremont، Duarte و Monrovia بود.

امروز، Citrus College یک پردیس 104 هکتار را اشغال می کند. کالج در حال حاضر در حال توسعه پروژه بزرگ گسترش امکانات است که تغییر ظاهر دانشگاه را تغییر خواهد داد. کالج 27 دانش آموز را در سال 1915 ثبت نام کرد و در حال حاضر این کالج بیش از 11،000 دانش آموز دارد.

کلاس ها در یک تقویم 16 هفته ای (ترم های پاییز و بهار) و همچنین در انواع گوناگون گزینه های برنامه ریزی غير سنتی ارائه می شود - جلسات زمستانی شش هفته ای، شب ها، اواخر شروع و پایان زودرس، جلسات تابستانی و کلاس اختیاری فرمت ها، مانند دوره های آنلاین آموزش آنلاین و کلاس های یکپارچه آموزش از راه دور.

بیانیه مأموریت

Citrus College ارائه آموزش با کیفیت بالا را قادر می سازد که دانش آموزان برای رقابت در سطح جهانی و کمک به رشد اقتصادی جامعه امروز.

ما متعهد به ایجاد یک جامعه آموزشی متنوع و محیط یادگیری فرهنگی هستیم که از موفقیت دانش آموزان در پیروی بر موفقیت تحصیلی، فرصت های اقتصادی و موفقیت شخصی برخوردار است.

اعتباربخشی

Citrus College توسط انجمن صنفی مدارس و کالج های غربی (WASC) تأیید شده است . بسیاری از اعضای حرفه ای خود شامل انجمن کالج های آمریکایی (AACC) و لیگ کالج کالج کالیفرنیا (CCLC) می شوند .

مکان ها

  • Los Angeles

    1000 West Foothill Boulevard Glendora, 91740, Los Angeles

    سوالات