Keystone logo
California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

مقدمه

هر دانش آموز در CIIS این فرصت را دارد که متحول شود.

برنامه های متمایز ما مبتنی بر سلامتی، شفا، تأثیر اجتماعی و آگاهی بالاتر است - و صادقانه بگویم، آنها بر خلاف بسیاری از برنامه های امروزی در آموزش عالی هستند. ما بیش از 30 برنامه و گواهینامه حرفه ای را در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارائه می دهیم که حوزه های روانشناسی، فلسفه، معنویت، و علوم اجتماعی و انسانی را در بر می گیرد، در حالی که از رشته های آنها نیز فراتر می رود.

مدرسه حرفه ای روانشناسی و سلامت ما برنامه هایی را در روانشناسی بالینی با تاکید بر روانشناسی عمق ارائه می دهد. روانشناسی مشاوره یکپارچه که بدن، ذهن و روح را در بر می گیرد. روانشناسی جسمانی و درمان، هنرهای بیانی درمانی، نمایش درمانی، و مطالعات سلامت یکپارچه.

مدرسه آگاهی و تحول ما برنامه های پیشرفته ای را در زمینه فلسفه، آگاهی و کیهان شناسی ارائه می کند. بوم شناسی، معنویت و دین؛ روانشناسی یکپارچه و فراشخصی، روانشناسی شرق-غرب، و رهبری تحول آفرین. برخی از برنامه ها در نوع خود اولین بودند، مانند برنامه کارشناسی ارشد بالینی ما در بهداشت روانی جامعه و دکترا در زمینه جنسیت انسانی.

مرکز ما برای درمان‌های روانگردان و تحقیقات اولین برنامه گواهینامه وابسته به دانشگاه بود که همچنان به عنوان استاندارد طلایی برای آموزش حرفه‌ای ایمن و مؤثر عمل می‌کند.

یادگیری آنلاین

مدارک تحصیلی آنلاین CIIS ترکیبی از یادگیری شخصی و فناوری پیشرفته برای ارائه یک تجربه یادگیری منحصر به فرد است. فرمت آنلاین ما به دانش‌آموزان از سراسر جهان امکان می‌دهد در یک محیط یادگیری تعاملی و متنوع بیاموزند و اساتید به طور یکپارچه در پلتفرم‌ها و کلاس‌ها تدریس کنند.

همه مدارک تحصیلی آنلاین ما (به جز روانشناسی کاربردی که در چین تدریس می شود) هر ترم با یک دوره آموزشی فشرده مسکونی در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شروع می شود. در حالی که در محوطه دانشگاه هستند، دانشجویان برای سه تا هفت روز هیجان انگیز کارگاه های آموزشی، ارائه، مشاوره و یادگیری مشارکتی به اعضای هیئت علمی می پیوندند. سپس دانش‌آموزان دوره تحصیلی خود را در محیط آنلاین چندرسانه‌ای ما ادامه می‌دهند، که توسط اساتید CIIS - همه رهبران فکری و مبتکران در زمینه‌هایشان تدریس می‌شود.

بیانیه مأموریت

California Institute of Integral Studies ( CIIS ) یک دانشگاه معتبر است که تلاش می کند روح ، عقل و خرد را در خدمت به افراد ، جوامع و زمین مجسم کند. CIIS با استفاده از رویکردهای آموزشی حضوری ، ترکیبی و آنلاین ، مرزهای برنامه های سنتی را با مطالعات فوق رشته ای ، بین فرهنگی و کاربردی گسترش می دهد. ارائه یک محیط یادگیری شخصی و جامعه حمایت، CIIS آموزش و پرورش چند وجهی بسیار عالی برای افراد متعهد به تبدیل خود، دیگران و جهان فراهم می کند.

آموزش انتگرال چیست؟

انتگرال به درک کل هر سیستمی اشاره دارد. آموزش یکپارچه به میل فزاینده برای یادگیری پاسخ می دهد که همه جنبه های فرد را ادغام می کند: شناختی، عاطفی، فیزیکی، اجتماعی، فرهنگی و معنوی. این در مورد باز کردن ذهن، درگیر کردن بدن، و آزاد کردن روح برای دیدن و دیده شدن است. همچنین دگرگونی درونی را به طور کامل تسهیل می کند و به فرد اجازه می دهد به پتانسیل خود دست یابد و از آن در جهان استفاده کند.

مطالعات یکپارچه، همانطور که توسط بنیانگذاران CIIS پیش بینی شده است، بالاترین ارزش های سنت های شرق-غرب را برای تأثیر جهانی متحد می کند. محدودیت‌های رشته‌های آکادمیک مرسوم، که دانشجویان و اندیشه‌هایشان را سوله می‌کنند، از بین رفته است. در عوض، محیط ما محیطی است که برای ترکیب ایده‌ها و تجربه، و تشویق‌کننده آن است. آزادی کاوش این است که چگونه دنیایی عادلانه تر و انعطاف پذیرتر بسازیم.

مفهوم "انتگرال" یک اصل اساسی است که همچنان محیط آموزشی منحصر به فرد CIIS شکل می دهد. مفهوم "انتگرال" یک اصل اساسی است که همچنان محیط آموزشی منحصر به فرد CIIS شکل می دهد. بیاموزید که آموزش یکپارچه برای هر یک از هشت رئیس دانشگاه چه معنایی داشته است.

برخی از کارهایی که می توانید در اینجا انجام دهید اینجا است:

 • در حالی که برخی از آینده نگرترین آینده ها را تجربه می کنید ، سنت های دانش بسیاری از فرهنگ ها و دیدگاه ها را کاوش کنید.
 • دوره هایی را بگذرانید که راه های گسترده ای برای دیدن جهان را به شما ارائه می دهد.
 • از الگوی بین رشته ای آموزش بهره مند شوید.
 • ثبت نام در برنامه های تکمیلی یک نوع در دانشکده روانشناسی و بهداشت حرفه ای و دانشکده آگاهی و تحول.
 • تحصیلات آنلاین در برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های پیشگامانه مطالعات تحول گرا و رهبری تحول گرا.
 • آخر هفته ها در برنامه اتمام کارشناسی در مطالعات بین رشته ای با گروه های گره خورده دیدار کنید.
 • در حالی که تحت نظارت پزشکان باتجربه در مراکز مشاوره CIIS جامعه سانفرانسیسکو درمان بپردازید.
 • پروژه های عملی یا پروژه های برجسته ای ایجاد کنید که شما را در همکاری با جوامعی که تحصیل می کنید غرق کند.

مکان ها

 • San Francisco

  1453 Mission Street San Francisco, CA 94103

  سوالات