Keystone logo
© TESS
CIFFOP

CIFFOP

CIFFOP

مقدمه

CIFFOP، مرکز پیشرو در منابع انسانی CIFFOP (مرکز انضباطی آموزش و پرورش منابع انسانی ) در سال 1971 با توجه به ابتکار خیالی پروفسور نیکول کاتالا و پشتیبانی از چندین متخصص منابع انسانی تاسیس شد که همه آنها دارای چشم انداز قابل توجهی در مورد آینده و اهمیت بشر توابع منابع

اولین موسسه دانشگاهی که به آموزش متخصصان منابع انسانی اختصاص یافته است، در همکاری مستقیم با دنیای کسب و کار CIFFOP موسسه ای است که بخشی از دانشگاه معتبر پاریس، پانتئون-آصس و مرکز اختصاصی مدیریت آموزش مدیریت منابع انسانی است شبکه دانشگاه Sorbonne. چندین مدرک کارشناسی ارشد (استاد 2) را در منابع انسانی و مربیگری ارائه می دهد. اهداف CIFFOP برای آموزش دانش آموزان، فارغ التحصیلان مدرسه های کسب و کار و برنامه های تحصیلات تکمیلی (استاد 1) برای برآورده ساختن چالش های فردا و تغییر در حرفه است تا بتوانند آنها را برای مسئولیت در تمامی زمینه های مدیریت منابع انسانی و روابط کار: مدیریت منابع انسانی در شرکت ها، شرکت های چند ملیتی، سازمان های بین المللی، خدمات اصلی، واحدهای تجاری و شرکت های مشاوره ای.

پیشگام درجه پیشرو

مدرک دیپلم پیوسته به طور مداوم در اقدامات نوآورانه گسترش نقش پیشگام CIFFOP، به طوری که توسط تعداد زیادی از متخصصان منابع انسانی، توسعه یک سیستم مربی حرفه ای برای منابع انسانی بسیار کارآمدی (مدرسین 21st) توصیه می کنند گروهی از چهار یا پنج دانشجو)، بین المللی کردن برنامه های آموزشی (از جمله یک سفر تحقیقاتی در خارج از کشور از سال 2004 تا سال 2004) و از سال 1998، تدریس یک برنامه کارآموزی تحصیلی. بسیاری از نوآوری های آموزشی نتیجه همکاری مداوم بین استادان و فارغ التحصیلان CIFFOP است.

بر اساس این موفقیت، CIFFOP کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی خود را در سال 2007 ایجاد کرد که به طور انحصاری به زبان انگلیسی آموزش داده می شود. این درجه به طور عمده برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شده است: www.ciffop.fr/international . برای پاسخگویی به نیازهای مدیران اجرایی که مایل به توسعه مهارت ها و دانش خود در مدیریت منابع انسانی هستند، CIFFOP برنامه اجرایی را در سال 2009 در پاریس و در ژانویه 2011 در لوکزامبورگ تاسیس کرد.

به عنوان یک رهبر توسط مجلات تخصصی رتبه بندی شده است

برنامه اصلی استاد CIFFOP به طور مرتب رتبه بندی بهترین برنامه های آموزشی ابتدایی در منابع انسانی را در شماره "Liaisons Sociales & Kelly Service" رتبه اول قرار می دهد. برنامه اجرایی CIFFOP در حال حاضر توسط "مدیریت" مدرک به عنوان یکی از بهترین مدرسان آموزش مداوم (November 2011) رتبه بندی شده است. بنابراین، CIFFOP در حال برطرف کردن چالش یک مدرسه آموزش حرفه ای در مدیریت منابع انسانی در محیط دانشگاه است، که در آن دانش آموزان آموزش عالی با کیفیت عالی را در محیط استثنایی، ارائه امکانات شخصی و مدرن ترین روش های تدریس فراهم می کنند.

مکان ها

  • Paris

    Management Sciences House 1, rue Guy-de-la-Brosse, 75005, Paris

سوالات