Keystone logo
Centre international de formation européenne (CIFE)

Centre international de formation européenne (CIFE)

Centre international de formation européenne (CIFE)

مقدمه

مرکز بین المللی اروپایی ( CIFE ) یک موسسه خصوصی آموزش و تحقیقات است. این یکی از شش موسسه تعیین شده است که در چارچوب برنامه ژان مونه از اتحادیه اروپا بودجه ویژه دریافت می کنند. از زمان تأسیس آن توسط الکساندر مارک روشنفکر فرانسوی در سال 1954 ، CIFE طرفدار قاطع ادغام اروپایی بوده است ، در درجه اول از طریق برنامه های مطالعاتی بین المللی و بین رشته ای.

مطالعات اروپایی و روابط بین الملل

تحت شعار Living and Learning Europe ، CIFE برنامه های کارشناسی ارشد متفاوتی را در مطالعات اروپایی و روابط بین الملل ارائه می دهد که به دانشجویان امکان تحصیل در سه کشور مختلف را در یک دوره یک ساله می دهد. CIFE در مطالعات اتحادیه اروپا با ترکیب آموزش آنلاین با کارگاه های حضوری در شهرهای مختلف اروپا ، متخصصان را هدف قرار می دهد. CIFE تدریس آکادمیک عالی را ارائه می دهد و یادگیری متمرکز بر مشکلات را در تقاطع نظریه و عمل به دانش آموزان ارائه می دهد. این توسط هیئت علمی بین المللی آن ، با مدرسین مهمان از موسسات دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی مشهور تضمین شده است. بسیاری از برنامه های ما با همکاری نزدیک با دانشگاه های همکار انجام می شود. فراتر از شبکه آکادمیک ما ، متخصصان سازمان های بین المللی ، که برجسته ترین آنها از اتحادیه اروپا هستند ، به همان اندازه سهم قابل توجهی در برنامه های CIFE

پژوهش

CIFEاولویت های پژوهشی میراث فکری و شایستگی دانشگاهی آن را نشان می دهد: ادغام اروپا با تمرکز ویژه بر روابط فرانسه و آلمان ، فدرالیسم ، انتقال انرژی ، توسعه پایدار و سیاست های تغییر آب و هوا ، روندهای نظریه سیاسی و اجتماعی. ما به همراه TEPSA ، عضو کنسرسیوم Horizon 2020 "FEUTURE" هستیم و روی سناریوهای مختلف با توجه به آینده روابط ترکیه و اروپا کار می کنیم. CIFE به همراه همکاران پژوهشی خود ، شبکه دانشگاهی بین المللی خود را گسترش داده و تخصص خود را به بالکان غربی ، مشارکت شرقی و چین گسترش داده است.

انتشار

CIFEاین تحقیقات در نشریات مختلف موجود است که اکثر آنها از طریق وب سایت CIFE و www.cairn.info در مجله سه ماهه "L'Europe en formation" قابل دسترسی است.

L'Europe en formation یک مجله دو زبانه (فرانسوی/انگلیسی) است که به ادغام اروپایی ، روابط بین المللی و فدرالیسم می پردازد ، با رویکردی چند رشته ای که فلسفه سیاسی ، حقوق ، اقتصاد ، جامعه شناسی و فرهنگ را گرد هم می آورد. این مجله برای اولین بار در سال 1960 راه اندازی شد و در سال 2008 یک کمیته علمی ایجاد کرد تا مشخصات علمی خود را ارتقا دهد.

دفاتر

CIFE دفتر مرکزی آن در نیس و شعب آن در برلین ، بروکسل ، استانبول و تونس است.

اراسموس +

بودجه ویژه ای در چارچوب برنامه ژان مونه اتحادیه اروپا (اراسموس +) دریافت می کند.

فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی ارشد CIFE به عنوان مقامات ارشد در نهادهای اروپایی ، به عنوان مقامات سیاست در چارچوب سازمان ملل متحد ، به عنوان مدیران ، دیپلمات ها ، مشاوران ، محققان اتاق فکر ، لابی ها و کارشناسان دانشگاهی از بیش از 100 کشور جهان کار می کنند. آنها بهترین سفیران ما هستند.
در CIFE شبکه فارغ التحصیلان ، فارغ التحصیلان ما با CIFE در ارتباط هستند و از طریق رویدادها در امور اروپا به روز می شوند CIFE به طور منظم با بحث ناهار ، جلسات منطقه ای و رویداد سالانه بین المللی فارغ التحصیلان در پایتخت های متناوب اروپایی و غیره سازماندهی می کند.

آمار فارغ التحصیلان

مکان ها

 • Berlin

  CIFE in Germany Bundesallee 23, D - 10717, Berlin

 • Nice

  CIFE in France 81, rue de France, 06000, Nice

 • Brussels

  CIFE in Belgium c/o Fondation Universitaire Rue d'Egmont 11, 1000, Brussels

 • Vienna

  Vienna, اتریش

  سوالات