Keystone logo
Chung Hua University

Chung Hua University

Chung Hua University

مقدمه

دانشگاه Chung Hwa در سال 1990 تأسیس شد. تحت برنامه ریزی دقیق هیئت مدیره و سرپرستان مدرسه ، این مدرسه دارای دستاوردها و ویژگی های زیر است:

سه دبیرستان اشتغال محور

بر اساس آخرین نظرسنجی های انجام شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، 104 بانک نیروی انسانی و 1111 بانک نیروی انسانی ، فارغ التحصیلان دانشگاه چونگ هوآ دارای سه بالاترین عملکرد "میزان اشتغال بالا ، حقوق بالا و رضایت بالای شرکت ها" هستند.

در میان آنها ، میزان اشتغال دانش آموزان مدرسه ما با یارانه های آموزشی عالی از وزارت آموزش و پرورش ، اولین دانشگاه جامع است. با توجه به آمار 104 بانک انسانی ، میانگین حقوق بیش از نیمی از فارغ التحصیلان بالاتر از متوسط حقوق فارغ التحصیلان دانشگاه خصوصی خصوصی است و برای 5 سال متوالی رتبه بندی شده است 1111 دانشگاههای خصوصی

تنها دانشگاه خصوصی در منطقه Zhumiao که دارای گواهینامه بین المللی AACSB و IEET است

دانشگاه Chung Hwa تنها دانشگاه خصوصی در منطقه Zhuzhumiao است که توسط انجمن آمریکایی برای ارتقاء مدارس تجاری بین المللی (AACSB) و انجمن آموزش مهندسی چین (IEET) معتبر شده است. مدارک و اعتبارات به دست آمده توسط دانش آموزان می تواند در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد.

دانشکده مدیریت نه تنها در بین 5٪ از مدارس برتر مدیریت کسب و کار در جهان قرار دارد ، بلکه در ارزیابی QS 2020 توسط شرکت تحقیقاتی آموزش عالی بریتانیا در بین 450 دانشگاه برتر آسیا قرار گرفته و در بین خصوصی جامع رتبه 11 را دارد. دانشگاه های تایوان

مکان ها

  • Taipei

    Taipei, تایوان

    سوالات