Keystone logo
Christian Heritage College

Christian Heritage College

Christian Heritage College

مقدمه

Christian Heritage College یک ارائه دهنده آموزش عالی خصوصی کاملاً معتبر واقع در کاریندیل ، بریزبن است و آرزو دارد مدل دیگری از آموزش عالی مسیحی را مدل کند. Christian Heritage College شروع بینشی که توسط پروفسور برجسته برایان میلیس در سال 1986 آغاز شد ، برای تصور مجدد چگونگی فکر کردن درباره شکوفایی انسان ، شغل ، تماس و ادغام ایمان و یادگیری در همه زمینه های تلاش انسان وجود دارد.

در Christian Heritage College ، ما با اشتیاق اعتقاد داریم که برای آموزش نیاز به یک روند شکل گیری و توسعه جامع است. بنابراین ، دوره های Christian Heritage College فقط کسب مدرک یا مجموعه مهارت خاصی برای اشتغال در آینده (به همان اندازه که مهم هستند) نیست بلکه رشد افراد کامل است.

Christian Heritage College متخصص در دوره های سطح درجه است که افراد را شکل می دهند و افراد را می سازند. دوره های ما توسط کارکنان استثنایی تدریس می شود که ایمان را در دوره های آموزشی در پنج زمینه - تجارت ، آموزش ، هنرهای لیبرال / علوم انسانی ، علوم اجتماعی و وزارتخانه ادغام می کنند. در حالی که دوره های ما از دیدگاه مسیحی تدریس می شود ، ما از دانش آموزان از هر زمینه و سنت استقبال می کنیم.

مکان ها

  • Carindale

    322 Wecker Road, 4152, Carindale

    برنامه ها

    سوالات