Keystone logo
Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

مقدمه

نامه خوش آمدگویی دین

از علاقه شما به کالج برنامه های علوم بهداشتی CSU متشکریم. دانشکده ما شامل پزشکان ماهر و متخصصان پیشرفته علوم بهداشتی است که به آماده سازی ، پرورش و توسعه رهبرانی در صنعت علوم بهداشتی کمک می کنند که بر ارائه خدمات بهداشتی تأثیر می گذارند.

این دانشکده یک برنامه درسی دقیق با کلاسهای ابتکاری ، برنامه های بالینی شبیه سازی شده / زندگی واقعی و تجربیات مبتنی بر جامعه را برای پاسخگویی به نیازهای مراقبت های بهداشتی یک سیستم متنوع مراقبت های بهداشتی طراحی کرده است.

همانطور که درمورد آینده خود به عنوان یک متخصص مراقبت های بهداشتی تصمیم می گیرید ، می توانید از طیف کاملی از برنامه های مدرک معتبر ملی شناخته شده ، از کارشناسی تا کارشناسی ارشد انتخاب کنید. یک تجربه آموزشی برجسته در انتظار شماست که زندگی شما را غنی می کند و فرصت های شغلی شما را در زمینه های همیشه در حال مراقبت بهداشت افزایش می دهد. در طول مدت تحصیل خود در دانشکده علوم بهداشت ، می توانید درگیر فعالیت های گسترده تحقیقاتی اعضای هیئت علمی و کارکنان محترم ما شوید.

ما به طور گسترده ای برای موارد زیر شناخته شده ایم:

 • آموزش عالی
 • محیط های یادگیری دانش آموزان عالی
 • برنامه های تحقیقاتی نوآورانه
 • تعامل گسترده جامعه

دانشکده علوم بهداشتی یک مأموریت شهری را پذیرفته است. شما می توانید از طریق کار میدانی و تجارب کارآموزی از یک محیط غنی فرهنگی بهره مند شوید. ما با برخی از بهترین مراکز درمانی و مراکز درمانی در منطقه شیکاگو لند همکاری می کنیم.

من از شما دعوت می کنم تا با مرور وب سایت ما ، با جنبه های مختلف دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه ایالتی شیکاگو آشنا شوید. ما امیدواریم که با داشتن حرفه ای در مراقبت های بهداشتی در دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای شما را یاری کنیم.

با شروع سفر آموزشی بهترین آرزوها را داریم!

خالصانه،

تایرا دین اوسلی

دکتر Tyra L. Dean-Ousley ، EdD ، APRN ، FNP-BC

مجری دانشکده علوم بهداشت

رئیس گروه پرستاری

مکان ها

 • Chicago

  South Cottage Grove Avenue,9601, 60628, Chicago

  برنامه ها

  سوالات