Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

مقدمه

2

دانشگاه ایالتی شیکاگو خواهد صد و پنجاهمین سالگرد خود را در سال 2017 جشن می گیرند. دانشگاه ایالتی شیکاگو درهای خود را به عنوان یک مدرسه تربیت معلم در یک ماشین راه آهن حمل و نقل چکه کن در آبی Island، ایلینوی در تاریخ 2 سپتامبر 1867 افتتاح شد. امروز، در مقابل، دانشگاه عمومی به طور کامل معتبر، موسسه شهری واقع در جریب 161-زیبا در یک جامعه مسکونی در سوتهسید شیکاگو است. در طول سال اول تاسیس آن، CSU 62 دانش آموز ثبت نام. ثبت نام دانش آموز در حال حاضر نزدیک به 7200 است.

مسیر از آن زمان تا به حال شده است با تغییر مشخص شده اند. در طول بیش از 140 سال، CSU نام، تمرکز، حکومت و محل آن تغییر کرده است. اما با هر انتقال، دانشگاه نزد ماموریت آموزشی خود را نگه داشته و خدمات خود را به شیکاگو و جوامع اطراف آن افزایش یافته است.

1

امروز، CSU است که توسط یک هیئت امنا منصوب شده توسط فرماندار ایلینوی اداره می شود. علوم این دانشگاه پنج colleges- بهداشت، هنر و علوم، کسب و کار، آموزش و پرورش، و داروسازی - ارائه برنامه های فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و 38 30 فارغ التحصیل. علاوه بر این، CSU یک بخش از آموزش مداوم و برنامه های غیر سنتی که رسیدن به جامعه با دوره های فرمت، آموزش از راه دور و برنامه نه برای اعتبار.

از ریشه فروتن آن، دانشگاه ایالتی شیکاگو به یک دانشگاه برجسته در سراسر کشور تحسین که آموزش و پرورش ارزش افزوده فراهم می کند برای همه کسانی که سالن های مقدس خود را وارد کنید تبدیل شده است. مداوم در حال تحول به منعکس کننده دولت از هنر، روند در آموزش عالی، دانشگاه ایالتی شیکاگو دانش آموزان برای موفقیت در قرن بیست و یکم آماده می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

سوالات