Keystone logo
Charleston Southern University

Charleston Southern University

Charleston Southern University

مقدمه

چارلستون جنوبی به دنبال توسعه دانش آموزان با آموزش و پرورش به خوبی گرد هنرهای آزاد مبتنی بر جهان بینی کتاب مقدس است. CSU ارائه می دهد 48 رشته در مقطع کارشناسی و هشت برنامه های تحصیلات تکمیلی. دوره های موجود در کلاس درس و آنلاین می باشد. مدارک حرفه ای در دسترس هستند پرستاری، آموزش و پرورش، علوم، کسب و کار، فناوری، موسیقی درمانی، عدالت کیفری، ریاضیات، طراحی گرافیک و پیش مهندسی.

ادغام ایمان چشم انداز از دانشگاه است که به یک دانشگاه مسیحی در سراسر کشور برای یکپارچه سازی ایمان در یادگیری، پیشرو و خدمت شناخته شده است. ماموریت دانشگاه چارلستون جنوبی است برای ترویج برتری علمی در یک محیط مسیحی. همه اعضای هیئت علمی، کارکنان و مربیان متعهد به ماموریت و چشم انداز از دانشگاه است.

دانش آموختگان آماده CSU فارغ التحصیلان با صداقت که متفکران منتقد، ارتباط برقرار ماهرانه و همکاران موثر می چرخاند به ایفای نقش مسئول در جامعه هستند آماده می شود. فارغ التحصیلان CSU در سراسر جهان در آموزش و پرورش به کار، دولت، سازمان ها و شرکت های غیر انتفاعی مانند: بانک مرکزی امریکا، بایر، Benefitfocus، بوئینگ، بوش، دیزنی، دوپونت، FBI، جنرال الکتریک، اینتل، جانسون و جانسون، MeadWestvaco، SPAWAR، Texas Instruments و ولز فارگو.

NCAA بخش من دو و میدانی دانشگاه چارلستون جنوبی یکی از اعضای موسس کنفرانس بزرگ جنوبی است و حامیان مالی 16 ورزش در NCAA بخش من سطح. CSU فراهم می کند دانش آموزان ورزشکار فرصت برای پیشرفت علمی، موفقیت های ورزشی و رشد معنوی است.

ماموریت ترویج برتری علمی در یک محیط مسیحی

چشم انداز به یک دانشگاه مسیحی در سراسر کشور برای یکپارچه سازی ایمان در یادگیری، پیشرو و خدمت به آموزش 2 قرنتیان 10 به رسمیت شناخته شده: 5 "ما تخریب استدلال و هر ادعا که خود را در برابر مجموعه تا شناخت خداوند، و ما را اسیر هر فکر به آن را به مطیع مسیح است. "پیشرو کولسیان 3:17" و هر آنچه که شما انجام دهید، چه در سخن یا عمل، آن را تمام انجام به نام خداوند عیسی، به لطف خدای پدر را از طریق او. "خدمت افسسیان 2:10" برای ما طرز کار خدا، در مسیح عیسی ایجاد به انجام کارهای خوب، که خدا آماده در پیشبرد برای ما انجام دهد. "

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Charleston

    Charleston Southern University, 9200 University Boulevard, S.C. 29406, Charleston

سوالات