Keystone logo
Charles Sturt University

Charles Sturt University

Charles Sturt University

مقدمه

Charles Sturt University

Charles Sturt University مانند هیچ دانشگاه دیگری به ارائه مدرک و تجربه دانشجویی اختصاص داده است. رویکرد ما در زمینه تدریس و یادگیری همراه با تجربه عملی تضمین می کند که فارغ التحصیلان چارلز استورت بهترین فرصت را برای شروع مشاغل در حرفه انتخابی خود دارند.

درجه ای باشید که شغل پیدا می کند

به دانشگاه با بالاترین میزان اشتغال فارغ التحصیلان در استرالیا بپیوندید * - تعداد بیشتری از Charles Sturt University سریع تر از Charles Sturt University دیگر هستند. کارفرمایان می دانند که درجه های چارلز استورت ماهر ، با اعتماد به نفس و آماده کار هستند

ارتباط با صنعت

دانشگاهیان و کارمندان تدریس ما ارتباط خوبی دارند. بنابراین وقتی فارغ التحصیل می شوید ، در حال حاضر شبکه گسترده ای از مخاطبین صنعت دارید که می توانند به شما در شروع کار خود کمک کنند. ما همچنین با سازمان های ملی و بین المللی همکاری می کنیم تا بیشترین دانش را به شما ارائه دهیم.

پیوندهای بین المللی Charles Sturt University

Charles Sturt University عضو انجمن دانشگاه های مشترک المنافع است و بخشی از آن توسط دولت استرالیا تأمین می شود. Charles Sturt University بیش از 60 مشارکت در بیش از 25 کشور جهان دارد که تحقیق ، تحویل دوره ، تبادل فرهنگی ، تبادل دانشجویی و کارمندان و طیف متنوعی از سایر فعالیتهای آموزشی را تسهیل می کند.

* *راهنمای دانشگاه های خوب 2022/23

Charles Sturt University یک دانشگاه استرالیایی است، شناسه ارائه دهنده TEQSA: PRV12018. Charles Sturt University CRICOS شماره ارائه دهنده: 00005F.

مکان ها

 • Albury

  CSU Albury-Wodonga Campus PO Box 789 Albury NSW 2640 , , Albury

  • Bathurst

   CSU Bathurst Campus Panorama Avenue , , Bathurst

   • Orange

    CSU Orange Campus PO Box 883 , , Orange

    • Port Macquarie

     CSU Port Macquarie Campus PO Box 2136 , , Port Macquarie

     • Wagga Wagga

      CSU Wagga Wagga Campus Locked Bag 588 , , Wagga Wagga

      سوالات