Keystone logo
© Ulf Palm
Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology

مقدمه

مطالعه به روش سوئدی در Chalmers University of Technology

Chalmers University of Technology یکی از معتبرترین دانشگاه‌های اسکاندیناوی است که با ارائه یک آموزش جامع در علوم، مهندسی، فناوری و معماری، و همواره در بین بهترین‌های جهان رتبه بالایی دارد. Chalmers یک نام آشنا در سوئد است که به عنوان معتبرترین و شناخته شده ترین دانشگاه در این کشور شناخته می شود.

وقتی در Chalmers University of Technologyتحصیل می کنید، بخشی از یک فرهنگ غنی و متنوع می شوید که به سال 1829 بازمی گردد. در کنار امکانات و اساتید کلاس جهانی، زندگی دانشجویی پر از سرگرمی و ماجراجویی است، با صدها باشگاه و انجمن که همه چیز را از بالون سواری، رباتیک و جاز گرفته تا باشگاه های تئاتر و ورزشی ارائه می دهند. این سمت از زندگی دانشجویی عمیقاً در روحیه Chalmers نهفته است، به طوری که بیش از نیمی از دانشجویان ما به این طریق در زندگی فرهنگی دانشگاه مشارکت دارند.

و وقتی نوبت به آموزش و تحقیق در Chalmersمی‌رسد، متوجه می‌شوید که دقیقاً در لبه پیشرفت رشته خود هستید. با بیش از دو قرن برتری که به طور کامل با زیرساخت های مدرن و روش های آموزشی به روز شده است، در اینجا با روشی بسیار خاص برای انجام کارها مواجه خواهید شد. وقتی در Chalmersتحصیل می‌کنید، یاد می‌گیرید که مستقل فکر کنید و از روش‌های مهندسی به روش‌های نوآورانه برای مقابله با بزرگترین چالش‌های پیش روی جامعه، از تغییرات آب و هوا گرفته تا انقلاب دیجیتال، استفاده کنید. ما خلاقیت شما را تشویق می کنیم و به اهمیت آزاداندیشی اعتقاد داریم. برای تسهیل باز بودن و همکاری بین دانش‌آموزان و معلمان، ما فضای کلاسیک اسکاندیناوی را دنبال می‌کنیم، فضایی که واقعاً غیررسمی و سلسله مراتبی است - به روش سوئدی.

و در کنار تحصیلات در سطح جهانی، هنگامی که در Chalmersتحصیل می کنید، این شانس را خواهید داشت که در یکی از خیره کننده ترین و متمایزترین شهرهای اروپا زندگی کنید. پردیس ما درست در قلب گوتنبرگ، در ساحل زیبای غربی سوئد - یکی از سرسبزترین شهرهای جهان که در اطراف جنگل ها، دریاچه ها، جزایر و رودخانه ها ساخته شده است، واقع شده است. اما گوتنبرگ همچنین به خاطر فضای اجتماعی منحصر به فردش - ترکیبی عالی از جذابیت شهر کوچک و انرژی شهر بزرگ - تحسین شده است. گوتنبرگ که به طور مداوم به عنوان دوستانه ترین و اجتماعی ترین شهر سوئد رتبه بندی می شود، دارای فضایی خودجوش و آرام است که آن را از بسیاری از شهرهای دانشگاهی دیگر در اسکاندیناوی و اروپا متمایز می کند.

پایداری، کارآفرینی و برابری جنبه‌های ضروری هر کاری است که ما در Chalmersانجام می‌دهیم. از طریق تکالیف مبتنی بر پروژه، ما با تمرکز بر استفاده از دانش نظری برای حل مشکلات فعلی و آینده، تجربه عملی و مشارکتی را ارائه می دهیم. ما با بسیاری از شرکای صنعتی و اجتماعی مرتبط، از جمله غول‌های محلی مانند Volvo، SKF، و AstraZeneca ارتباط بسیار خوبی داریم و اطمینان می‌دهیم که تحقیقات و آموزش ما همیشه با چالش‌ها و برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی هماهنگ است. تمرکز جهانی ما دانشجویان و کارکنان را از حدود 70 کشور جذب می کند، و ما حدود 40 برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود - شما را برای یک حرفه واقعا بین المللی آماده می کند.

Chalmers University of Technology دانشگاهی مهیج و پویا، در شهری زیبا و منحصر به فرد. شعار امروز ما همان چیزی است که در سال 1829 بود: آوانس - به جلو.

مکان ها

 • Gothenburg

  Chalmers University of Technology

  • Lindholmen

   Hörselgången,4, 417 56, Lindholmen

   • Kungsbacka V

    Observatorievägen,90, 439 92, Kungsbacka V

    برنامه ها

    سوالات