Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

مقدمه

در CESTE, Escuela Internacional de Negocios ، ما یک مدل آموزشی متفاوت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای دانشجویان دانشگاه: مدارک رسمی و کارشناسی ارشد در قالب بهترین مدل آموزشی در جهان: مدل بریتانیایی. برای متخصصان و مدیران اجرایی: گواهینامه های معتبر مهم، برنامه های اجرایی و خدمات مربیگری برای کمک به شما برای غلبه بر چالش بعدی در حرفه حرفه ای خود. از پروژه آموزشی CESTE ، ما به آماده سازی مدیران و مدیرانی کمک می کنیم که در عین داشتن دانش در پیشرفته ترین تکنیک ها، افرادی درستکار، متعهد و کارآفرین نیز باشند. برای دستیابی به این هدف، ما مشتاقانه منتظر بکارگیری نوآورانه ترین روش ها هستیم و در سیستم دانشگاهی بریتانیا مدلی را برای گنجاندن در برنامه های خود یافته ایم. برای ما، دانش آموز قهرمان فرآیند یادگیری خود است و همه ما آماده همکاری با او در تحقق اهداف تحصیلی، شخصی و حرفه ای او هستیم.

ماموریت

دانش آموزان مرکز کار و دلیل ما هستند.

آموزش و آموزش افرادی با حرفه کارآفرینی، توانمند در مواجهه با چالش دیجیتالی شدن و خدمت به جامعه، با صداقت و همبستگی، که قادر به ایجاد ارزش در شرکت ها، سازمان ها و جوامع خود باشند.

تجارب یادگیری را با روش‌های نوآورانه و با جهت‌گیری عملی، در محتوا، مهارت‌ها و شایستگی‌ها توسعه دهید که به آنها امکان توسعه شخصی و حرفه‌ای را می‌دهد.

ما برای تضمین و بهبود کیفیت آموزش و یادگیری از بهترین ها کار می کنیم، تا اشتغال پذیری دانش آموزان را تسهیل کنیم و آنها مرکز فرآیند یادگیری آنها باشند.

نظر

متدولوژی های نوآورانه و متعهد به آینده.

ما می‌خواهیم سهم خود را در آموزش، نوآورانه و در تضاد دائمی با نیازهای واقعی، به شرکت‌ها و متخصصان هم در آراگون، و هم در آن سرزمین‌ها و کشورهایی که می‌توانیم با برنامه‌ها، توسعه و چشم‌انداز رشد اقتصادی و اجتماعی خود دست یابیم، اجازه دهیم.

به‌عنوان یک مرکز دانشگاهی، ما درک می‌کنیم که سهم ما نه تنها باید به جوانان، بلکه به متخصصانی نیز برسد که در ما یک فراخوان دائمی برای ادامه آموزش و هیجان‌زده شدن در مورد رشد در مهارت‌ها و امکانات حرفه‌ای پیدا می‌کنند.

ارزش ها و فرهنگ

رشد دانش آموزان ما، نقش آنها در فرآیند یادگیری آنها، چه در محتوا و چه در مهارت ها، و تعهد ما به محیطی که در آن با کار خود در آن حضور داریم، ارزش ها و خط مشی ما را به عنوان توسعه ماموریت و چشم انداز ما متمرکز می کند. .

ما آن را مشخص کردیم، با در نظر گرفتن آنچه از تماس های ما با UWTSD (دانشگاه ولز ترینیتی سنت دیوید)، از طریق:

 • همکاری و ایجاد یک سری روابط استراتژیک در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی. این نوع شبکه ها پتانسیل الهام بخشیدن به دانش آموزان، کارکنان و شرکای ما را برای ایجاد یادگیری جدید در آینده دارند.
 • شمول از طریق اول قرار دادن دانش آموزان و دفاع از آموزش مستمر بدون مانع. ما از دانش آموزان با هر زمینه و در تمام مراحل تحصیل حمایت می کنیم. ما فرصت های دوم و فرآیندهای اختراع مجدد حرفه ای را همراهی می کنیم.
 • اشتغال پذیری و خلاقیت، با بهره گیری از کارآفرینی، پژوهش، مهارت های خلاقانه و کارآفرینانه دانش آموزان، قادر به ارائه برنامه های آموزشی است که بهترین فرصت ها را برای به دست آوردن شغل و توسعه مهارت های قابل انتقال به آنها ارائه می دهد.
 • توسعه پایدار از طریق یک رویکرد مبتنی بر سیستم که مسیرهای آموزشی معنادار و مرتبط را ارائه می دهد و مسئولیت اجتماعی و یادگیری را ارتقا می دهد.
 • تعهد به همکاری در توسعه مناطقی که کار ما در آن انجام می شود، با اشاره ویژه به آراگون، توجه به نیازهای توسعه و تقویت نقاط قوت آن و تعهد همگان به آن.
 • مفهوم شهروندی جهانی از طریق توسعه سایر فعالیت ها و فرصت های چند ملیتی برای دانشجویان، کارکنان و شرکای ما.
 • با حمایت شرکای دانشگاهی خود، توسعه پژوهش و تأثیر اجتماعی آن، مطابق با اهداف آن.

اعتبارنامه های حرفه ای: همه برنامه های ما

در CESTE ، تنوع برنامه های آموزشی ما توسط یک روش استثنایی کنترل می شود: روش بریتانیایی. دانشجویان ما نه تنها از مدرک رسمی دانشگاه ولز، بلکه از اعتبار CESTE نیز بهره مند می شوند. علاوه بر این، همکاری ما با نهادهای پیشرو از بخش‌های مختلف به ما اجازه می‌دهد تا انواع گواهی‌های اضافی را ارائه دهیم.

با طیف وسیعی از گزینه ها از جمله MBA، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی و اعتبارنامه های حرفه ای، ما متعهد هستیم که رشد علمی و حرفه ای شما را هدایت کنیم.

ویژگی های پردیس

دفتر مرکزی ما

ما در یکی از آرام ترین و زیباترین مناطق ساراگوزا (اسپانیا)، درست در کنار کانال امپراتوری آراگون، در کنار یکی از مهم ترین مراکز ورزشی شهر و مدرسه ساگرادا فامیلیا قرار داریم. دفتر مرکزی ما در ساختمان خودمان قرار دارد که دارای کلاس های درس، دفاتر، اتاق های کار و اقامتگاه ما برای دانشجویان بین المللی است.

یک مکان ممتاز

ما در یکی از آرام ترین و زیباترین مناطق شهر ساراگوزا (اسپانیا) قرار داریم که کانال امپراتوری آراگون از طریق آن می گذرد.

درست در کنار دفتر مرکزی ما، استادیوم کازابلانکا، یک مرکز ورزشی با امکانات باشکوه است که در آن می‌توانید از ورزش‌های متعدد (فوتبال، تنیس، تنیس پارویی، شنا،...) لذت ببرید و تمرین کنید و همچنین دارای استخر آب‌گرم، سالن بدنسازی، فضاهای ورزشی است. آرامش و زیبایی شناسی.

کلاس ها و فضاهای ما

طبق مدل آموزشی ما، دفتر مرکزی ما در چهار طبقه توزیع شده است و دارای کلاس‌های درس و فضاهای کاری است که برای ارائه، کار گروهی یا جلسات خلاقانه از همه نوع مجهز شده است.

ما اخیراً شبکه WIFI را مدرن کرده‌ایم و اتصالات اینترنت پرسرعت را در فضاهای خود بهبود بخشیده‌ایم.

اگرچه دنیای دیجیتال تحقیقات دانشگاهی را به شدت متحول کرده است، کتابخانه ما همچنان فضایی برای ملاقات و کار تیمی است.

در نهایت، سالن اجتماعات فضایی منحصر به فرد است که ما آن را به لحظات برجسته زندگی دانشگاهی و همچنین به جلسات و سخنرانی های دارای اهمیت ویژه اختصاص می دهیم.

  پذیرش ها

  برای درخواست پذیرش در مدرسه بازرگانی بین المللی CESTE در اسپانیا، متقاضیان باید شرایط آکادمیک را داشته باشند که شامل موارد زیر است

  • دبیرستان یا دوره آموزشی در این موضوع را گذرانده باشند.
  • سپس باید فرم درخواست آنلاین را تکمیل و همراه با مدارک لازم ارائه کنند.
  • در برخی موارد، ممکن است نیاز به مصاحبه پذیرش باشد.

  بورسیه و بودجه

  CESTE از طریق برنامه CESTE Foundation و همچنین برای دانش آموزانی که دارای سوابق تحصیلی درخشان هستند، بورسیه تحصیلی و کمک می کند. در مورد امکانات موجود در این صفحه اطلاعات کسب کنید.

  بورسیه های بنیاد CESTE

  بنیاد، آموزش و تجارت CESTE درخواست های بورسیه تحصیلی دانشجویان علاقه مند به تحصیل در CESTE را با مشکلات اقتصادی و عملکرد تحصیلی خوب مطالعه خواهد کرد.

  این بورسیه ها برای دانشجویان جدید اسپانیایی (یا مقیم اسپانیا) ارائه می شود و ممکن است تا 50٪ هزینه تحصیل در مورد مدارک دانشگاهی و تا 80٪ در مورد کارشناسی ارشد برسد.

  سایر بورسیه های موجود

  مشاغل دانشگاهی

  برای برنامه های لیسانس مدیریت بازرگانی و لیسانس در محاسبات کاربردی، بورسیه های تحصیلی، کمک هزینه ها و برنامه های شغلی حرفه ای برای "تعالی تحصیلی" ارائه می شود:

  • 15 بورسیه تحصیلی برای دانشجویان جدید تا سقف 50٪
  • 5 بورسیه تحصیلی برای دسترسی به سیکل 2 درجه تا 25%

  برنامه های کارشناسی ارشد

  برای برنامه های MBA، کارشناسی ارشد مدیریت مالی، کارشناسی ارشد در شبکه ها و امنیت سایبری و کارشناسی ارشد در علوم داده و برنامه های هوش مصنوعی، 20 بورسیه تحصیلی "تعالی تحصیلی" تا 80٪ اعطا می شود.

  دانشجویان و کارگران سابق سازمان هایی که اعضای باشگاه تجاری CESTE هستند

  به طور کلی، فارغ التحصیلان برنامه های CESTE و کارمندان شرکت های عضو باشگاه کسب و کار از 10٪ تخفیف در هر برنامه آموزشی راه اندازی شده توسط CESTE برخوردار خواهند بود.

  شرکای بنیاد CESTE

  شرایط ترجیحی اقتصادی قیمت و تامین مالی.

  رتبه بندی

  مدل دانشگاه بریتانیا، همیشه در جایگاه های برتر در رتبه بندی دانشگاه های جهان و اروپا (4 دانشگاه از 6 دانشگاه برتر دنیا بریتانیا هستند) و با استانداردهای بالای QAA (آژانس تضمین کیفیت آموزش عالی از United) تضمین شده است. پادشاهی).

  مکان ها

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

  سوالات