Keystone logo
Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

مقدمه

65056_0.jpg

بر

با یک روش پر جنب و جوش و نوآورانه، ما سال 6، مرکز دانشگاه بهترین شخصی معادن و سال متوالی 7، مرکز دانشگاه بهترین خصوصی BH؛ با توجه به ارزیابی از IGC (شاخص کل دوره) توسط وزارت آموزش و پرورش (INEP / MEC) در ماه مارس / 2017 منتشر شد - شاخص های اصلی ملی کیفیت در آموزش عالی در برزیل.

موضع ما به عنوان معدن مرکز بهترین دانشگاه خصوصی تعهد نتیجه با جامد توسعه حرفه ای و انسان از دانش آموزان ما است.

ما بیش از 50 برنامه های مقطع کارشناسی، از جمله کارشناسی، کارشناسی و فارغ التحصیلی فن آوری، و بسیاری از آنها در راهنمای دانش آموز آوریل ها Editora را به ثمر رساند (با 62 ستاره در نسخه 2017 از راهنمای) و دانشگاه رتبه بندی Folha سائوپائولو - RUF.

برنامه های تحصیلات تکمیلی ما ارائه می دهد بیش از 60 دوره های تخصصی و دو درجه کارشناسی ارشد در مدیریت و مدیریت اجتماعی، آموزش و پرورش و محلی توسط آموزش عالی پرسنل بهبود هماهنگی (CAPES) توسعه که در زمره بهترین ها در برزیل.

تعهد و شور و شوق

همه این کار است توسط معلمان، استادان و پزشکان از توانایی علمی به رسمیت شناخته شده و بازار اعمال می شود، با حمایت از کارکنان با تجربه و پرشور در مورد آموزش و پرورش. هر دو پشتیبانی کامل از یکی به عنوان آموزش و توسعه حرفه ای، و همچنین تمام توجه به انسان و شخصی دریافت خواهید کرد.

ما در یکی از 100 بهترین مکان برای کار در برزیل، برای سه سال متوالی 6 (2011، 2012، 2013، 2014، 2015 و 2016)، انتخاب شده توسط GPTW موسسه / مجله تایمز. در سال 2016، بررسی انجام شده توسط GPTW همچنین بهترین شرکت 2 انتخاب شدند به کار در میناس گرایس، در "بیش از 1000 کارمند دارد." و در سال 2017، ما سال متوالی 2 در نظر گرفته شد، بهترین شرکت برای زنان به کار در برزیل.

در طول 56 سال تجربه ما در آموزش عالی، جشن در 20 اکتبر، در سال 2016 با 16 واحد در میناس گرایس و گویاس، واقع در Belo Horizonte، بتیم، خوب سفارش، کاتالان، تعداد، Divinópolis، نوا Serrana، Pouso وارد الگره، سته لاگوآس و Uberlandia.

این دستاوردها تنها با و تعهد روزانه برای ساخت یک آموزش و محیط یادگیری الهام بخش است که بیدار در مردم شور و شوق برای یک زندگی کامل و ویژگی های هر یک احترام بوده است.

ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

با مشارکت موثر و نقش مستقیم بیش از 2000 نفر، از جمله معلمان و کارکنان، ما ماموریت و چشم انداز ما، در یک مثال بزرگ چگونه شما می توانید آینده از Una جمعی ساخت ساخته شده است.

 • ماموریت

تبدیل این کشور برای آموزش و پرورش، با شایستگی و شور و شوق، تشویق دانشجویان ما، معلمان و کارکنان به تحقق بخشیدن به رویاهای و پتانسیل خود را به عنوان افراد، حرفه ای و عوامل تحول اجتماعی.

 • نظر

به عنوان یک موسسه آموزش عالی از تاثیر آموزش عالی کشور، ارزش برای آموزش با کیفیت، متخصصان توسعه و کارایی دانشجویان و فارغ التحصیلان آن شناخته شده است.

 • منشور ما از ارزش ها

از Una ساخته شده منشور آن ارزش ها، با پنج اصل اساسی است که هدایت تمام تصمیم گیری های نهاد. این قطب نما درست است که هر کس در جهت تحقق یک رویا رانده شده توسط ماموریت ما است، که برای تبدیل این کشور برای آموزش و پرورش، آموزش حرفه ای ها برای بازار کار، با رفتار اخلاقی و وضعیت شهروندان هدایت حرکت می کند، از طریق تعالی دانشگاهی و است اداری و اتخاذ شیوه های تدریس مدرن است.

 • همکاری - برای همکاری است به همکاری با یکدیگر در یک رابطه سالم وابستگی متقابل نسبت به اهداف مشترک و منافع متقابل است. همکاری تقویت روحیه تیمی، همبستگی، و تحریک توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، دانش و تجارب است.
 • شفافیت - عمل از طرف مسئول و دو حقیقت و صداقت، که حاکی از انسجام بین آنچه شما فکر می کنم و چیزی است که شما انجام دهید، توجه به نظرات دیگران است.
 • احترام - این است که از حقوق و تعهدات ما، و همچنین به عنوان دیگر، درک، آگاه بودن و پذیرش تفاوت های فردی و اجرای در نظر گرفتن ما برای ارزش های انسانی.
 • تعهد - این است که فراتر از منافع شخصی به دنبال، به منافع دیگران و نهاد، با فرض تعهد به ساختن یک دنیای بهتر.
 • نوآوری - است را انجام دهید متفاوت. توسعه توانایی به تصور آنچه وجود ندارد. آن سوالات را معمول و عادات. شما یاد می گیرید به با ناشناخته ها، مختلف، تعجب آور و جدید زندگی می کنند. به نظر می رسد این رویا را به واقعیت است.

مکان ها

 • Belo Horizonte

  Rua dos Guajajaras, 175 - Centro, , Belo Horizonte

سوالات