Keystone logo
© Domus Academy
Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

مقدمه

Centro Studi Panta Rei

برای یکپارچگی بین روانشناسی، پزشکی و علوم اعصاب

انجمن تخصصی Centro Studi Panta Rei در سال 1997 در استان کومو (ایتالیا) توسط اراده فوگلیا مانزیلو ماریا کریستینا (روانشناس، روان درمانگر و دکتر) ثبت نام شده در ثبت نام روانشناسان لومباردی (شماره 03/4845) و ثبت نام از پزشکان استان کمو (شماره 6539) و نستین نونسیو (روانشناس و روانپزشک) ثبت نام شده در رجیستری روانشناسی لومباردی (شماره 03/4998) است. مرکز توسط اراده دو روانپزشک (ناسی نونزیو و فوگلیا منزیلو ماریا کریستینا) در طول سال های دانشگاه و 4 ساله مدرسه فارغ التحصیلی با هم رشد کرد و در همین حال ازدواج کرد.

نام مرکز مطالعه با شانس انتخاب نشد. عبارت "Panta Rei" بلافاصله به فلسفه یونان باستان و به یک فیلسوف خاص، هراکلیتوس اشاره دارد. این اصطلاح معمولا به ایتالیایی ترجمه می شود: "همه چیز جریان دارد" یا "همه چیز می شود." این انتخاب به دلیل آن است که مناسب هر دو گزینه های زندگی ما و موضوع ما.

ما ساخته شده است "همه چیز تغییر" نقطه مرجع برای زندگی ما. در حقیقت، ما در این مورد توافق کردیم: "اگر چیزی در زندگی ما ما را برآورده نکند، ارزش تلاش در جهت تغییر آن است." ما نمیتوانستیم با کمال شادی زندگی کنیم که شجاعت نداشتیم.

همانطور که جوانان، از محل زندگی ما (کامپانیا فلیکس سابق) راضی نبودند، تصمیم گرفتیم به شمال برسیم، ما کامو را انتخاب کردیم، یک مکان کاملا ناشناخته: ما می دانستیم که برای این تصمیم ما می توانستیم پرداخت یا درآمد کسب کنیم در ابتدا، ما در زمانهای مشخصی مقدار زیادی پرداخت کردیم، اما پس از گذشت زمان، ما از هر دو تصمیم گرفته شده و از داشتن درد و ایجاد مرکز ما خوشحال بودیم. پس از آجر، با صبر بی نهایت، پروژه کوچک ما در حال رشد است. تجربه ما با روشی روان درمانی قابل پیش بینی نیست و برخی از ریشه ها را می شکند تا گیاهان جدیدی را با تلاش ها برای تخریب و بازسازی، تبدیل و صاف کردن، افق را گسترش داده و تغییر دهید. ما فکر می کنیم که در واقع ما نمی توانیم خودمان را به بیماران معرفی کنیم بدون این که شجاعت تغییر آنچه را که دوست نداریم تغییر دهیم. یا ما می توانستیم فرد دیگری را در یک سفر که ما از خودمان اجتناب کرده بود هدایت کردیم؟

بنابراین ما سعی می کنیم درک کنیم که چه چیزی حرفه ما را به ما آموخته است و با استفاده از ابزارهایی که ما آن را به ما عرضه کرده است، به خوبی استفاده کنیم.

شیوه ای که ما به تغییر نگاه می کنیم بسیار افراطی نیست، مانند چیزی که ما را مشخص می کند. چشم انداز افراطی به ما وابسته نیست. ما متقاعد شده ایم که تغییر خیلی زیاد است مانند تغییر نیست.

ماموریت ما

ما روح علمی را دوست داریم زیرا به طور بالقوه دموکراتیک است، دارای روح جمعی است و برای علاقه به دانش تغییر می کند. ما "به طور بالقوه" می نویسیم؛ زیرا علم توسط دانشمندان بشر ساخته شده است و نقاط ضعف ما را در زمینه علمی معرفی می کند.

ما دوست داریم روانشناسی، پزشکی و علوم اعصاب. ما توانایی انسان در مواجهه با شرایط دشواری را به شدت جذب می کنیم تا بتوانیم پس از یک حادثه سنگین بیدار شویم. ما انعطاف پذیری (توانایی انسان برای مواجهه با مشکلات ناگزیر زندگی با یک روح سازنده) را دوست داریم. به همین دلیل است که ما موضوعات مورد اشاره در بالا را مورد مطالعه قرار داده ایم و از تحسین اکتشافات جدید علوم اعصاب غیرمنتظره برای بسیاری از علم قدیمی که با آن مخالفت کرده اید تحسین می شود و هنوز اکتشافات جدید را در عملیات بالینی روزانه خود درمی آورد.

ما دوست داریم که از دیگران مراقبت کنیم (دیگران دستکاری یا سوءاستفاده نکنند، یا وکلای علل از دست رفته در ابتدا، توجه!). ما فکر می کنیم که روابط اجتماعی با کیفیت خوب یک زمینه بارور زیبا برای آرامش انسان است. این برای ماست

طبیعت یکی دیگر از منافع ما است. ما سعی می کنیم به کم تر آلاینده، بازیافت بهتر، استفاده از کمپوست در خانه ما، خرید مواد غذایی "صفر کیلومتر" از تولید کنندگان محلی، برای تشویق روش های کشاورزی آلی، استفاده از پیاده روی برای پاکسازی مسیر (درد در بازگشت اجازه)

منافع اصلی ما:

روان شناسی

گرچه ما در رواندرمانی شناختی - رفتاری متخصص هستیم، که پایه ای از آمادگی حرفه ای ما است، ما متعهد به شناخت جایگاه شایسته آنها در کلینیک های روان شناسی به بسیاری از رویکردهای دیگر هستیم. این باعث می شود راه های مشاوره ما "تحریک" و "مشارکت" هر دو برای دانش آموزان و برای معلمان، بلکه "به چالش کشیدن".

پزشکی

شور و هیجان احساس هر دو تا آنجا که برای روانشناسی.

این مطالعات برای ماریا کریستینا، که در یک سفر طولانی به دلیل مشکلات جدی سلامتی که او را به عنوان دانشجو و زن بیمار بستری در بخش های مختلف دیده اند، هنوز هم جذاب و جذاب هستند.

این باعث می شود که رنج می بریم اگر گاهی اوقات نگرش های پزشکی را مطرح کنیم که دقیقا با آنچه که می خواهیم "ظرافت و حرفه ای بودن حرفه پزشکی" باشد.

علوم اعصاب

عشق برای عملکرد بدن و ذهن بالاترین ابراز نظر خود را در علاقه علوم اعصاب در نظر می گیرد که بر اساس آن مطالعات مدرن در مورد شکل دادن مدارهای مغز در طول زندگی و بر پلاستیک همان است. سناریوهای غیرمنتظره و متضاد برای قرن ها در پزشکی و "کلاسیک" مغز و اعصاب وجود دارد که توانایی مغز را برای دوباره برنامه ریزی و مقابله با ناراحتی هایی که حتی در صورت وقوع سکته مغزی که سال ها پیش اتفاق افتاده است، برطرف می کند. چشم انداز برای آینده بیماری ها و شرایط عصبی برای قرن ها بدون تغییر است بسیار امیدوار کننده است.

مکان ها

  • Milan

    PIAZZA IRNERIO, 2 , 20146, Milan

سوالات