Keystone logo
Centre for Advanced Studies of the North  (Centro de Estudios Superiores del Norte)

Centre for Advanced Studies of the North (Centro de Estudios Superiores del Norte)

Centre for Advanced Studies of the North  (Centro de Estudios Superiores del Norte)

مقدمه

Centro de Estudios Superiores del Norte در Chihuahua به عنوان جایگزینی برای مطالعات سطح بالاتر در سال 1997 ظهور کرد. با داشتن مدرک لیسانس در حقوق ، حسابداری عمومی و مدیریت بازرگانی ، در آن زمان نشان دهنده یک روش فوق العاده آوانگارد در سراسر وضعیت بود: پیگیری یک حرفه حرفه ای با کمک عمدتا در روزهای شنبه.

موارد فوق به دانش آموزان بالقوه ما این امکان را می دهد تا فعالیتهای روزانه خود را در خانواده ، کار و محیط حرفه ای انجام دهند و همچنین بتوانند فعالیت تحصیلی دیگری را انجام دهند ، فارغ از این که به دانشجویان خارجی اجازه دهد آخر هفته بدون تردید به مطالعه بپردازند. اسکان در این مکان ، که برای بسیاری ، با توجه به تعهدات شخصی آنها غیرممکن است ، علاوه بر هزینه های آماده سازی دانشگاه ، آنها نیازی به اقامت و هزینه زندگی دانشجویی ندارند. این گزینه باعث می شود که دانش آموز مولد و با تأمین مالی خود ، هزینه های متوسط موسسه را برآورده کند.

ما از ابتدا به دنبال بدست آوردن و در صورت لزوم ارائه یک سابقه اعتبار رسمی که از SEP به دست آوردیم بود ، اما نه قبل از به پایان رساندن تمام الزامات مورد نیاز آژانس.

به همین ترتیب ، ما تعهد آموزش یک کارمند عالی از اساتید ، با سابقه حرفه ای و آموزشی شناخته شده را که روح سیستم آموزشی نوآورانه ما را وفادارانه تفسیر می کنند ، که در آن مطالعه و تحقیق سنگ بنای پروژه است ، بر عهده می گیریم.

از ابتدا ، ما یک گروه دانشجویی ناهمگن داریم ، متشکل از متخصصان در رشته های بسیار متنوع ، بوروکرات ها ، تاجران ، بازرگانان ، کارمندان ، زنان خانه دار و به طور کلی تعداد بی پایان افرادی که همیشه در ما فرصتی برای رسیدن به موفقیت یافته اند. تعدادی از آنها این رضایت را داشته اند که حتی در دوران دانشجویی ، آنها شروع به پیروزی در فعالیت حرفه ای می کنند که اکنون در آن آماده می شوند.

مکان ها

  • Chihuahua

    Chihuahua, مکزیک

    برنامه ها

    سوالات