Keystone logo
Centrale Nantes

Centrale Nantes

Centrale Nantes

مقدمه

Centrale Nantes که در سال 1919 تأسیس شد، مطابق با سنت‌های دانشکده‌های مهندسی فرانسوی ( grandes écoles d'ingénieurs )، مهندسین همه کاره را تا سطح علمی و فنی بسیار بالایی آموزش می‌دهد. آنها که به فرهنگ مدیریتی قوی مجهز هستند، می‌توانند موضوعات علمی را در یک زمینه جهانی با موضوعات محیطی و اجتماعی قرار دهند.

Centrale Nantes به عنوان عضوی از گروه Ecoles Centrales (لیل، لیون، مارسی، نانت و پاریس)، یک برنامه آموزشی با بالاترین کیفیت را به دانش آموزانی که با دقت انتخاب شده اند ارائه می دهد. بیش از 2000 دانشجو در پردیس نانت حضور دارند.

پیوندهای گسترده ما با دانشگاه های برتر جهان فرصت های مطالعاتی بین المللی را باز می کند. این مدرسه متعلق به یکی از انحصاری ترین شبکه ها است که همیشه در حال گسترش است، به ویژه به سمت هند، ژاپن، برزیل و روسیه.

فراتر از این آموزش معروف، با حمایت از مشارکت های نهادی و صنعتی قوی Centrale Nantes تحقیقات علمی و کاربردی در سطح جهانی را تولید می کند. پژوهش و آموزش همیشه در مدرسه دست به دست هم داده اند. دروس علمی در حوزه های پژوهشی کادر آموزشی مدرسه بوده و پژوهش های خود را در آزمایشگاه های مدرسه انجام می دهند. این اسمز بین آموزش و پژوهش ارزشمند، سودمند و تضمین کننده کیفیت در مطالعات شما در Centrale Nantes خواهد بود.

نوآوری و پشتیبانی

در Centrale Nantes شما با دنیای اقتصاد هماهنگ خواهید بود، در قلب نوآوری. با روحیه اکتشاف نوآورانه، کارآفرینی و کاربرد عملی، آموزش ما شما را با چالش های اصلی قرن بیست و یکم، ترکیب تئوری و «انجام» مواجه می کند.


Centrale Nantes دارای دو ابزار اصلی برای نوآوری و ایجاد است : پلتفرم‌های تحقیقاتی بی‌رقیب (امکانات آزمایش اقیانوس، آزمایش پویا و استاتیک، تولید سریع، میزهای تست موتور و غیره) و یک انکوباتور با 20 سال تجربه در حمایت از پروژه‌های راه‌اندازی. از آنجایی که یک مهندس محصولاتی را برای جامعه توسعه می دهد، می آموزید که چگونه شرکت ها کار می کنند و توانایی خود را برای ایجاد، توسعه و مدیریت آنها توسعه می دهید. برای آن دسته از شما که می خواهید شرکت خود را راه اندازی کنید، مرکز رشد کسب و کار Centrale Audencia ensa Nantes برای کمک به شما وجود دارد.

آنچه بیش از همه برای ما مهم است، فراتر از انتقال دانش، حمایت از شما در برنامه‌های توسعه شخصی و شغلی‌تان است، خواه این برنامه‌ها از قبل به خوبی تعریف شده باشند یا هنوز توضیح داده نشده باشند. به همین دلیل، هر برنامه آموزشی متفاوت است و مربیگری که در اینجا از آن بهره مند می شوید، رشد شخصی و پیشرفت شغلی شما را افزایش می دهد.

دسترسی به سیستم عامل های پیشرفته پیشرفته

Centrale Nantes به عنوان منبعی برای نوآوری و باز بودن، پیوندهای قوی با صنعت ایجاد می کند و از شهرت برتری در سراسر جهان برخوردار است. واحدهای تحقیقاتی دانشکده دارای تجهیزات آزمایشی هستند که در زمینه های مربوطه خود، به ویژه در هیدرودینامیک دریایی، مکانیک سیالات، مهندسی عمران، تست تصادف، واقعیت مجازی، رباتیک و ماشینکاری منحصر به فرد است. آزمایشگاه‌های تحقیقاتی کاملاً در برنامه آموزشی مدرسه ادغام شده‌اند تا از مطالعه از طریق تحقیق برای دانشجویان مهندسی اطمینان حاصل کنند و آموزش آنها را با دسترسی به آموزش‌های القایی در آزمایشگاه‌ها غنی‌سازی کنند و به کسانی که کار خود را در تحقیق و توسعه شروع می‌کنند قادر می‌سازند برای خود آماده شوند. مسئولیت های آینده

در اینجا پیشنهاد برنامه کارشناسی ارشد بین المللی درجه یک Centrale Nantes است: 6 کارشناسی ارشد بین المللی (دوره هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند) با 14 تخصص:

محیط شهری و شهری:

 • اتمسفر ، آب و محیط زیست
 • معماری، محیط، شهرسازی

مهندسی مکانیک:

 • کامپوزیت پیشرفته، مهندسی و علوم
 • تولید پیشرفته
 • انرژی و پیشرانه
 • مکانیک محاسباتی

کنترل و رباتیک:

 • رباتیک پیشرفته
 • پردازش سیگنال و تصویر
 • سیستمهای کنترل

مهندسی عمران:

 • مواد و سازه ها در محیط آنها

مهندسی صنایع:

 • مدیریت کارخانه انعطاف پذیر
 • Smart و Connected Enterprise

فناوری دریایی:

 • هیدرودینامیک برای مهندسی اقیانوس
 • استاد اقیانوس اطلس در عملیات کشتی و مهندسی دریایی

ویژگی های پردیس

اطلاعات کاربردی

دفتر بین المللی به دانشجویان بین المللی کمک می کند تا شرایط اداری را تکمیل کنند و در نزدیکی محوطه دانشگاه محل اقامت بگیرند. Centrale Nantes همچنین فعالیت های زیادی را از طریق باشگاه ها و انجمن های مختلف پیشنهاد می کند.

  بورسیه و بودجه

  میزانآخرین مهلت تقاضا
  Elite Scholarship3,000 EURFebruary 29, 2024

  مکان ها

  • Nantes

   Ecole Centrale de Nantes International Relations Office 1 rue de la Noé BP 92101

  سوالات