Keystone logo
© Ecole Centrale Méditerranée
Centrale Méditerranée

Centrale Méditerranée

Centrale Méditerranée

مقدمه

Centrale Méditerranée ، ما جهانی برای دگرگونی داریم. Centrale Méditerranée یکی از معتبرترین دانشکده های مهندسی عمومی در فرانسه است که متعلق به گروه Ecoles Centrale است، یک گروه آموزش عالی معتبر بین المللی با شبکه جهانی قدرتمندی متشکل از 35000 فارغ التحصیل. کارفرمایان به مهارت های علمی و فنی قوی فارغ التحصیلان Ecoles Centrale و ظرفیت آنها برای طراحی و رهبری پروژه های پیچیده و نوآورانه پی می برند. محیط تحقیق: اعضای هیئت علمی Centrale Méditerranée به 8 آزمایشگاه در شیمی، فیزیک، فوتونیک، مکانیک، مهندسی شیمی و علوم کامپیوتر تعلق دارند. این آزمایشگاه های با رتبه برتر به مرکز ملی تحقیقات علمی (CNRS) مرتبط هستند و به دلیل تحقیقات علمی با کیفیت بالا در فرانسه و خارج از کشور مشهور هستند. زندگی دانشجویی: باشگاه های دانشجویی بخشی از تجربه دانشجویی هستند: دانشجویان بین المللی، مهندسان بدون مرز، ورزش و قایقرانی، هنر، Fablab Marseille، Ginfo (IT)، و E-Gab (رباتیک)... در طول زندگی دانشجویی، روحیه موفقیت متقابل و احترام انسانی، عزم برای شروع راه حل ها و حل مشکلات، و احساس مسئولیت زیست محیطی و اجتماعی در شما ایجاد خواهد شد. در مارسی یا نیس مطالعه کنید و 300 روز آفتابی در سال جنوب فرانسه را کشف کنید!

حکومت

Centrale Méditerranée در حال ایجاد حکومتی است که بتواند آینده را پیش بینی کند، به چالش های روزمره پاسخ دهد، به روی هوش جمعی و خلاقیت افرادی که هر روز در محوطه دانشگاه راه می روند باز است: دانش آموزان، معلمان و کارکنان.

چشم انداز ، ماموریت ، ارزش ها

نام تجاری Centrale Méditerranée نقطه مشترک پشتیبانی ما برای راهنمایی نحوه صحبت ما در مورد مدرسه و پروژه Centrale Méditerranée است. این نیاز ما را به انسجام در مورد آنچه ما را به هم نزدیک می کند برآورده می کند. هویت جدید نشان دهنده برند است و از پیام های ما پشتیبانی می کند.

دیدگاه ما

بشریت در دنیایی که به طور فزاینده ای پیچیده و وابسته به یکدیگر است، با چالش های بی سابقه ای مواجه است.

برای پاسخ به این امر، علم و فناوری باید در خدمت خیر عمومی قرار گیرد.

بنابراین، سازمان‌ها به نسل‌های جدیدی از مهندسان و مدیران مبتکر، باز برای همکاری و در سطح بین‌المللی و آغشته به احساس مسئولیت بزرگ نیاز دارند.

ماموریت ما

 • فرم
 • جستجو کنید
 • نوآوری کنید

برای اینکه فراگیران خود را قادر به تبدیل شدن به مدیران علمی درگیر در دگرگونی سازمان ها و جهان کنیم.

ارزش های ما

 • لازمه
 • نوآوری
 • جست‌وجوی خیر عمومی
 • گشودگی به دیگران و جهان

ویژگی های پردیس

مارسی

مارسی، یک شهر فوکیه، با 2600 سال تاریخ غنی، در تقاطع دریای مدیترانه، دارایی های بسیاری است: دریا، خورشید، طبیعت و فرهنگ .
این شهر که به عنوان شهر هنر و تاریخ طبقه بندی می شود، در حال توسعه پویایی اقتصادی و فرهنگی خود است که در حال حاضر در حال رونق است.

اغلب مورد انگ انگ زده می‌شود، امروزه در حال تجربه تجدید قوی در جذابیت است و به عنوان ریه‌ای برای جوانان خلاق شناخته می‌شود. برنده برچسب اروپایی "100 شهر بی‌کربن تا سال 2030"، شهر مارسی و متروپلیس با هم در ساختار پروژه‌هایی برای حرکت به سمت بی‌طرفی کربن کار می‌کنند .

دومین مرکز تحقیقات عمومی بزرگ در فرانسه، منطقه همچنین میزبان دومین گروه بزرگ پرسنل CNRS است.
در عین حال، این قلمرو همچنین با توسعه در بالاترین سطح بخش های صنعتی متعدد، به ویژه در زمینه های هوانوردی، میکروالکترونیک، حمل و نقل، انرژی، شیمی و غیره مشخص شده است.

خوب

خوب است، این Promenade des Anglais است، تقریباً 300 روز آفتابی است، و کوه های پوشیده از برف در پس زمینه است.

شهر و منطقه ای پویا با ارائه فرهنگی غنی، که با یکی از معروف ترین کارناوال های جهان، چندین جشنواره بین المللی جاز مشهور، و همچنین جشنواره کن مشخص شده است.

Nice Côte d'Azur 2700 محقق را برای حدود 26000 دانش آموز در بخش های پیشرفته مانند

 • میکرو الکترونیک
 • مخابرات و شبکه ها
 • مهندسی نرم افزار
 • صنعت فضا و هوانوردی
 • علوم زیستی و محیطی
 • بهداشت - بیوتکنولوژی - شیمی کشاورزی
 • صنعت معطر.

نیس همچنین دومین مرکز کنفرانس ملی پس از پاریس و یکی از اولین مراکز اروپایی در زمینه پزشکی است.

امروز این قلمرو چالش جدیدی را آغاز کرده است : ساختن کوت دازور قرن بیست و یکم. به عنوان بخشی از عملیات فعلی منافع ملی، دشت وار قرار است به ستون فقرات این جهان اقتصادی جدید با یک منطقه تجاری کاملاً جدید، یک فناوری شهری، و مناطق زیست محیطی تبدیل شود... جایی که Centrale Méditerranée در آن قرار دارد.

  بورسیه و بودجه

  به طوری که هیچ دانشجو یا دانشجوی مهندسی به دلایل مالی در تحصیل خود جریمه نمی شود، کمک های مالی متعددی در اشکال مختلف وجود دارد.

  کمک های مالی

  در حال حاضر، هر دانشجوی فرانسوی بسته به وضعیت خانوادگی خود می تواند:

  • یک بورس تحصیلی آموزش عالی ملی (BCS) که توسط رئیس جمهور اعطا می شود،
  • بورسیه تحصیلی آموزش عالی دپارتمان که توسط شوراهای عمومی خاص اعطا می شود (پرونده باید از تالار شهر خانه خانواده جمع آوری شود)،
  • وام افتخاری اعطا شده توسط ریاست دانشگاه،
  • کمک هزینه سفر (بسته به کشور مقصد) توسط ریاست،
  • کمک هزینه تحرک از وزارت آموزش ملی.

  تامین مالی دیگر

  کمک‌ها و وام‌های دیگری نیز وجود دارد و اعطا می‌شود، به‌ویژه، وام‌های دانشجویی تضمین‌شده توسط دولت، بدون ضمانت یا شرایط منابع، توسط بانک‌ها (Société Générale، Crédit Mutuel، CIC، Banques Populaires، و بانک‌های پس‌انداز) ارائه می‌شود.

  کمک هزینه اراسموس+

  کمک هزینه Erasmus + به دانشجویانی اعطا می شود که بخشی از تحصیلات خود را در اروپا به عنوان بخشی از تبادل بین مؤسسه ای انجام می دهند .

  این کمک می تواند با بورس تحصیلی BCS ترکیب شود.

  کمک های تحرک بین المللی

  کمک بین المللی تحرک، به مبلغ 400 یورو در ماه، مکملی است که از جمله به دارندگان بورسیه تحصیلی BCS برای اقامت تحصیلی بین 2 تا 9 ماه متوالی در خارج از کشور پرداخت می شود.

  شما باید با بخش روابط بین الملل مدرسه تماس بگیرید:

  • Ecole Centrale Marseille

  اسکله، قطعه 3

  انجمن فارغ التحصیلان Centrale Méditerranée برای اینکه بتوانید دوره خود را در Centrale Méditerranée در بهترین شرایط ممکن تکمیل کنید، با Crédit Agricole Alpes-Provence وارد همکاری شده است.

  این امکان دسترسی به وام های بانکی را در شرایط بسیار ممتاز فراهم می کند.

  مکان ها

  • Marseille

   Pôle de l'Etoile, Technopole de Château Gombert, 38 rue Joliot-Curie, Marseille Cedex 13. , 13451 , Marseille

  • Nice

   Bâtiment Premium Meridia, 61/63 Avenue Simone Veil Nice., 06200, Nice

  سوالات