Keystone logo
Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

مقدمه

دانشگاه مرکزی دانشگاه جنگلداری و فناوری

در سال 1958، دانشگاه مرکزی دانشگاه جنگلداری و فناوری (CSUFT) خود را به یک دانشگاه متمایز و چند رشته ای متشکل از 9 رشته شامل علوم، مهندسی، کشاورزی، هنر لیبرال، اقتصاد، حقوق، مدیریت، آموزش و پرورش و هنر با "اکولوژی، جنگلداری و تکنولوژی صنعت سبز" به عنوان لبه رقابتی آن. این ایستگاه های علمی و تحقیقاتی پس از دکترا و مجوز برای اعطای درجه دکترا را دارد.

CSUFT واقع در چانگشا، پایتخت استان هونان، موسسه عالی آموزشی است که توسط دولت خلق استان هونان و اداره جنگلداری کشور چین اداره می شود .

115232_CSUFT0021.jpg

این دانشگاه مساحت 92 هکتار را مساحت دارد که در آن مساحت ساختمان 1.01 میلیون متر مربع و دارایی های ثابت دارایی معادل 2.38 میلیارد یوان، تجهیزات آموزشی و ر

نزدیک به 30،000 دانش آموز تمام وقت در محوطه دانشگاه و 1،541 معلم تمام وقت وجود دارد . این دانشگاه دارای پنج ایستگاه تحقیقاتی و تحقیقاتی پس از دکترا است، پنج برنامه دکترا و 16 برنامه کارشناسی ارشد رشته های درجه اول را ارائه می دهد و هفت طبقه از مجلات حرفه ای مجاز است.

همچنین دارای پلت فرم های علمی و تحقیقاتی متمایز و رقابتی است که نشان دهنده سطح پیشرفته ملی می باشد، از قبیل ایستگاه تحقیقاتی ملی و آزمایشگاه ملی، آزمایشگاه مهندسی ملی کاربرد زیست محیطی جنگل در جنوب چین و موسسه توسعه سبز هونان.

از زمان تاسیس آن 59 سال پیش ، این دانشگاه بیش از 160،000 استعداد ارشد تخصصی را کشت. فارغ التحصیلان به عنوان بازیکنان با نفوذ در صنایع مرتبط، از جمله جنگلداری، بخش حفاظت از محیط زیست و صنعت مبلمان، خدمت کرده اند.

دانشگاه مرکزی دانشگاه جنگلداری و فناوری (CSUFT) دارای یک جامعه بسیار متنوع با فضای بین المللی قوی است. در طی دهه گذشته دانشجویان زیادی از چندین کشور از جمله روسیه، بریتانیا، فرانسه، فنلاند، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ایالات متحده، کانادا، مکزیک، قرقیزستان، قزاقستان، جمهوری کره، ژاپن، تایلند، ویتنام، پاکستان، غنا و نیجریه تصمیم به تحصیل و ادامه تحصیل خود در CSUFT کرده اند.

115222_CSUFT6.jpg

پس از تصویب وزارت آموزش و پرورش چین، در اکتبر 2013، دانشگاه مرکزی جنوب جنگلداری و فناوری (CSUFT) کالج بنگور CSUFT (که بعدها به عنوان "کالج بنگور" نامیده می شود) با دانشگاه بنگور در انگلستان همکاری داشت. با معرفی روش آموزش استعدادهای درمانی و سیستم برنامه درسی از دانشگاه بنگور در همه جهات، هر دو دانشگاه منابع متنوعی از جمله کارکنان آموزش و پرورش و تحصیل در مقطع کارشناسی را با سیستم آموزش عالی بریتانیا به اشتراک می گذارند. تمام دوره های تخصصی که تحت نظارت بر کیفیت QAA بریتانیا (انگلستان) انجام می شود، به طور کامل آموزش داده می شوند و به طور کامل به زبان انگلیسی ارایه می شوند. دانش آموزانی که در کالج Bangor ثبت نام می کنند، مدرک لیسانس خود را از دانشگاه CSUFT و دانشگاه بنگور در انگلستان و همچنین دیپلم کارشناسی CSUFT دریافت خواهند کرد.

محوطه زیبایی زیستگاه خوبی برای بیش از 1100 گونه گیاهی است که میزان پوشش سبز آن بیش از 60 درصد است. عنوان "واحد ملی مدل جنگلداری" و "واحد بین المللی حفاظت از باغات گیاه شناسی" اهدا می شود .

امکانات آموزشی پردیس به خوبی برای یادگیری و زندگی بهتر دانش آموزان مجهز است. آپارتمان برای دانش آموزان بین المللی در داخل محوطه دانشگاه قرار دارد، با اتاق های تک و دو برای انتخاب شما. طبق استاندارد بین المللی خوابگاه، هر اتاق دارای حمام غربی، بالکن، تهویه هوا، یخچال و فریزر، بخاری آب، تلویزیون، میز، کمد لباس، تلفن ثابت و رابط شبکه برای رایانه ها است.

دانش آموزان می توانند دسترسی آسان به اینترنت را در طول روز در آپارتمان خود با توجه به پوشش کامل WIFI در کل محوطه دانشگاه بدست آورند. مراکز خرید، سوپر مارکت ها، رستوران های چینی و غربی و همچنین مراکز تناسب اندام می توانند به آسانی در اطراف دانشگاه پیدا شوند.

115221_CSUFT5.jpg

علاوه بر این، CSUFT راحت تر در ترافیک با بسیاری از وسایل نقلیه حمل و نقل برای شما به هر مقصد در چانگشا و بیشتر شهرهای بزرگ در سراسر جهان از جمله زیرزمینی، اتوبوس، قطارهای مگلو، قطارهای با سرعت بالا و هواپیما در دسترس است.

معرفی مختصر چانگشا

تاسیس مرکز ملی جنگلداری در سال 1958

چانگشا، به عنوان استان پایتخت استان هونان، در دره مرکزی چین قرار دارد، پل بین شمال و جنوب و ارتباط بین شرق و غرب. این در مجاورت محور شرق-غرب رودخانه یانگ تسه و محور شمال-جنوب گوانگژو پکن قرار دارد. بنابراین، یک گره مهم در تجمع شهری در میان میانه رودخانه یانگ تسه و کمربندهای اقتصادی رودخانه یانگ تسه است. خطوط راه آهن با سرعت بالا پکن، گوانگژو و شانگهای- Kunming در اینجا ملاقات می کنند؛ سرویس قطار قطار چانگشا و شهرهای بزرگ چین را متصل می کند.

حمل و نقل عمومی چانگشا بسیار توسعه یافته است. چانگشا دارای پنجمین فرودگاه بزرگ چین ، فرودگاه Huanghua است، و این یک مرکز مهم حمل و نقل جامع است. فرودگاه Huanghua و ایستگاه راه آهن جنوبی چانگشا (ایستگاه قطار سریع) توسط اولین خط آهن Maglev سرعت میان چین و کمینه جمع آوری می شوند. خطوط مترو متشکل از Changsha 1 و Metro Line 2 در منطقه اصلی تجاری Wuyi واقع شده اند که مرکز تجاری پویا Changsha است. سیستم هوشمند اجاره دوچرخه عمومی و خدمات به اشتراک گذاری ماشین که کل منطقه شهری چانگشا را پوشش می دهد، اجازه می دهد ساکنین با استفاده از یک Wechat، در هر لحظه از مکان خاصی، دوچرخه را انتخاب کنند و بازگردانند.

چانگشا دارای 55 موسسه آموزش عالی ، 97 موسسه تحقیقاتی مستقل ، 52 آکادمیک از آکادمی علوم چینی و آکادمی مهندسی چینی، 14 مرکز تحقیقات مهندسی ملی، 15 آزمایشگاه ملی (مهندسی) و 12 مراکز فن آوری ملی است. چانگشا در چین و خارج از کشور برای موفقیت های علمی خود شناخته شده است، از جمله تکنولوژی پرورش ترکیبی برنج، سوپر رایانه تیانه و چاپگر سه بعدی، اولین در چین است.

115219_CSUFT3.jpg

چانگشا "شهر چشم انداز" پر از زیبایی است . پوشش جنگل چانگشا به 54.71 درصد رسیده است. این یک شهر تظاهرات زیست محیطی ملی و یک شهرستان جنگل ملی است. کوه یولو به نظر می رسد آتش با درختان افرا پاییز خود را نشان می دهد. غرفه Tianxin هنگامی که به دور از آن نگاه می کند، ویس با شکوه را ارائه می دهد. آبهای Xiangjiang به سمت شمال به سمت بالا حرکت می کنند و جزیره نارنجی در وسط رودخانه Xiangjiang قرار دارد.

پارک جنگلی کوهی Dawei و حوضه داغ Huitang همراه با تعدادی از اقامتگاه های مشهور وجود دارد که هر کدام از آن ها یا مقصد معروف گردشگری و گشت و گذار هستند و چانگشا یکی از اولین گروه های شهرت های عالی گردشگری توسط شورای دولتی چين

مکان ها

 • Changsha

  Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات