Keystone logo
Central South University

Central South University

Central South University

مقدمه

به عنوان یک دانشگاه کلیدی ملی که مستقیماً زیر نظر وزارت آموزش جمهوری خلق چین فعالیت می کند ، Central South University از طریق ادغام دانشگاه پزشکی سابق هونان ، دانشگاه راه آهن چانگشا و Central South University در 29 آوریل 2000 تاسیس شد.

Central South University در سال 1952 تأسیس شد و در 1960 به عنوان یک دانشگاه کلیدی ملی شناخته شد. در سال 1996 ، بررسی تأییدیه را به تصویب رساند و وارد لیست دانشگاه های کلیدی ملی "پروژه 211" شد. در سال 1998 ، این شرکت مستقیماً تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش از شرکت ملی صنایع فلزات غیر آهنی چین قرار گرفت.

دانشگاه پزشکی هونان سابق ، که قبلاً به عنوان دانشگاه پزشکی شیانگیا شناخته می شد ، در سال 1914 تأسیس شد. به عنوان یکی از قدیمی ترین کالج ها و دانشگاه های پزشکی غربی در چین ، تنها همتای جنوبی در کالج پزشکی پکن ، بهترین دانشکده پزشکی در جنوب است. چین ؛ در سال 1996 ، بررسی اولیه بخش مسئول "پروژه 211" را پشت سر گذاشت و مشارکت در ساخت و ساز توسط استان و وزارت بهداشت جمهوری خلق چین (اکنون به عنوان کمیسیون ملی برنامه ریزی بهداشت و خانواده از PRC) که به آن وابسته بود.

دانشگاه راه آهن چانگشا سابق ، که قبلاً به عنوان کالج عمران و معماری مرکزی جنوبی شناخته می شد ، تحت تغییر جهت موسسات آموزش عالی ملی در سال 1953 تأسیس شد. در سال 1960 ، بر اساس سه بخش نهادینه و برخی دفاتر آموزشی و تحقیقاتی منتقل شد و وابسته به وزارت راه آهن جمهوری خلق چین بود

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Changsha

    Lu Shan Nan Lu,932, , Changsha

    سوالات