Keystone logo
Central College Dublin

Central College Dublin

Central College Dublin

مقدمه

به عنوان یک کالج، ما دانش آموزان ما را تشویق به در بهره گیری از تجربه کسب مهارتهای جدید که آنها را در آینده شغلی خود را انتخاب کمک کند تمرکز خواهد کرد. ما غرور خودمان را تضمین معلمان ما هستند اد واجد شرایط و حرفه ای را تجربه کرد.

ما می خواهیم به اطمینان حاصل شود که شما یک تجربه عالی در طول زمان خود در اینجا در کالج مرکزی - هر دو در اتاق کلاس و خارج از آن. تیم مراقبت دانش آموز ما در دست است برای پاسخ به هر یک از سوالات خود در مورد زندگی در دوبلین و هر سوال دیگری ممکن است شما و برنامه فعالیت های اجتماعی ما شما را به بسیاری از تجربه های مختلف ایرلندی دی معرفی. ما مشتاقانه منتظر شما خوش آمد به دانشگاه های ما!

ماموریت ما ماموریت CCD است که به ارائه برجسته دوره های آموزشی و خدمات دانشجویی که با و فراتر از انتظارات دانش آموزان ما:

کالج اخلاق و استراتژی

اخلاق از CCD است که رفاه دانش آموزان ما در قلب همه چیز ما را به اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز یک تجربه عالی در CCD. به همان اندازه تلاش CCD به اطمینان حاصل شود که کالج یک محیط کاری مثبت برای همه کارکنان است.

استراتژی کلی از کالج است تا موقعیت خود را به عنوان اضافه کاری پیشرو در ارائه برنامه های آموزشی با کیفیت از طریق ارائه خدمات پشتیبانی دانشجویی بسیار عالی و دوره های آموزشی به خوبی طراحی شده و تحویل به خوبی تحویل داده شده توسط حرفه ای آموزش مجرب و با تجربه.

چشم انداز ما چشم انداز دانشکده مرکزی دوبلین است که به اکسل در ارائه آموزش با کیفیت بالا به دانش آموزان است.

هدف ما برای آماده سازی دانش آموزان ما با دانش و مهارت برای کمک به آنها برای رسیدن به اهداف شغلی خود را.

ما در تلاش برای ایجاد یک محیط یادگیری غنی است که دانش آموزان قدرت می بخشد به تقویت دانش خود و تبدیل شدن به یادگیرندگان مادام العمر.

مکان ها

 • Dublin

  Central College Dublin, 3 Ellis Quay, , Dublin

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات