Keystone logo
China Europe International Business School

China Europe International Business School

China Europe International Business School

مقدمه

مدرسه تجاری پیشرو در آسیا

China Europe International Business School (CEIBS) ، یک سرمایه گذاری مشترک برای آموزش مدیریت ، در سال 1994 توسط دولت چین و اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) تاسیس شد و دانشگاه شانگهای جیائو تونگ و EFMD به عنوان شرکای اجرایی آن خدمت کردند. CEIBS پردیس هایی در شانگهای ، پکن ، شنژن ، آکرا در غنا و زوریخ در سوئیس دارد.

به عنوان تنها مدرسه تجاری چین که از همکاری در سطح دولت نشأت گرفته است ، CEIBS متعهد به آموزش رهبران مسئول با "عمق چین ، عرض جهانی" مطابق شعار خود "وظیفه شناسی ، نوآوری و تعالی" است. رهبران دولت مرکزی چین و اتحادیه اروپا به ترتیب CEIBS را "مهد مدیران عالی" و "الگوی همکاری اتحادیه اروپا و چین" می دانند.

CEIBS ارائه می دهد MBA ، امور مالی MBA ، EMBA ، EMBA جهانی ، مهمان نوازی EMBA ، آموزش اجرایی و دکتری. برنامه ها. CEIBS که به دلیل سختگیری دانشگاهی خود مشهور است ، اولین مدرسه تجاری در سرزمین اصلی چین است که توسط EQUIS و AACSB مورد تأیید قرار گرفته است و تنها مدرسه تجاری در آسیا است که به طور همزمان در لیست 5 MBA و Financial Times تایپ قرار گرفته است. برنامه های EMBA

CEIBSتیم هیئت علمی ، از جمله بهترین در آسیا ، به طور منحصر به فرد مجهز به ارائه ترکیبی از عمق چین و عرض جهانی در آموزش و پژوهش است. نزدیک به 70 نفر از اعضای هیئت علمی تمام وقت ، متخصص در پنج رشته ، بیش از 10 کشور و منطقه در سراسر جهان را نمایندگی می کنند. آنها تجربیات زیادی را از آموزش در خارج از کشور ، تحقیق و کسب و کار به ارمغان می آورند. هر ساله ، این مدرسه تقریباً 100 نفر از اعضای هیئت علمی ملاقات کننده را از سراسر جهان دعوت می کند تا به روزترین دانش را در داخل و خارج از چین به اشتراک بگذارند و مبادله کنند.

تا به امروز ، CEIBS بیش از 22000 فارغ التحصیل از بیش از 80 کشور جهان دارد و طیف وسیعی از برنامه های مدیریتی را برای بیش از 160،000 مدیر در داخل و خارج ارائه کرده است.

میمی تیان / Unsplash

126681_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpg

در حالی که از تجربه خارج از کشور استفاده می کنید ، CEIBS به تجزیه و تحلیل عمیق شیوه های تجاری چین اختصاص داده است. در میان فهرست 2018 محققان بیشترین استناد از موسسات چینی ، 9 نفر از دانشگاهیان در زمینه تجارت ، مدیریت و حسابداری از CEIBS . این پنجمین سال متوالی است که CEIBS به طور برجسته در این گروه نشان داده شده است ، که نشان دهنده قابلیت های تحقیقاتی مدرسه در این زمینه ها است.

با راه اندازی CEIBS ، پلتفرم جهانی پرونده های چین بیش از 1200 مورد با محوریت چین گردآوری کرده است ، و پایه ای محکم برای ارائه دانش خاص چین ایجاد می کند. تحقیقات مدرسه ، که در ردیف بالای رتبه بندی معتبر قرار دارد ، آخرین نظریه را با دانش عملی ترکیب می کند. مراکز تحقیقاتی آن از شیوه های تجاری همیشه در حال تغییر در زمینه های حیاتی مانند جهانی شدن شرکت های چینی ، نوآوری و کارآفرینی ، fintech و غیره مطلع هستند.

هر سال ، در ده ها شهر بزرگ آسیا ، اروپا و آفریقا ، CEIBS بینش و خرد جهانی برای میزبانی انجمن های علمی و صنعتی سطح بالا استفاده می کند. این رویدادها بر صنایع کلیدی و موضوعات موضعی مانند خودرو ، مراقبت های بهداشتی ، اینترنت ، مارک های معتبر ، تجارت و میراث خانوادگی ، نوآوری و کارآفرینی و موارد دیگر تمرکز دارد. در راستای روندهای فعلی "کارآفرینی انبوه و نوآوری" ، CEIBS پلت فرم کارآفرینی (E-Platform) را راه اندازی کرد ، تا یک اکوسیستم کارآفرینی و نوآوری را از طریق شبکه قوی فارغ التحصیلان مدرسه و منابع جهانی ، ادغام برنامه های آموزشی ، مربیگری کارآفرینانه ایجاد کند. و خدمات ، جوجه کشی و خدمات مالی در یک سیستم ارگانیک که CEIBS کارآفرینان را در هر مرحله همراه می کند تا به جلو حرکت کنند تا در نهایت به استراتژی "کارآفرینی و نوآوری انبوه" چین و تحول اقتصادی آن کمک کند.

طی 25 سال گذشته ، CEIBS همزمان با اقتصاد چین رشد کرده است. در سالهای آتی ، این مدرسه به منظور تسهیل همکاری های اقتصادی جهانی بر نوآوری ، تحول و جهانی شدن اقتصاد چین تأکید می کند.

126682_Info.png

چشم انداز و ماموریت

CEIBS ماموریت: آموزش رهبران مسئول متبحر در "عمق چین ، عرض جهانی".

CEIBS چشم انداز: برای تبدیل شدن به معتبرترین مدرسه تجاری بین المللی با پیوند شرق و غرب در آموزش ، تحقیق و فعالیت های تجاری و ارتقاء توسعه اجتماعی و اقتصادی چین از طریق ایجاد و انتشار دانش با تأثیر بالا.

CEIBS شرکا

در تأسیس CEIBS ، طرفهای امضا کننده قرارداد بنیانگذاری رسمی دانشگاه شانگهای جیائو تانگ و بنیاد توسعه مدیریت اروپا (EFMD) بودند. این سازمانها همچنان به ارائه ضمانت های نهادی می پردازند که CEIBS به مرکز عالی در مدیریت و تحقیقات تجاری در آسیا و جهان تبدیل می کند.

دانشگاه شانگهای جیاوتونگ با بیش از صد سال قدمت ، یکی از دانشگاه های پیشرو در چین است. این شرکت دارای تماس های گسترده و دیرینه با مشاغل داخل کشور است و بنابراین می تواند CEIBS با دنیای شرکت های چینی را تسهیل کند.

EFMD ، مستقر در بروکسل ، بلژیک ، یک سازمان جهانی ، غیر انتفاعی و مبتنی بر عضویت است که به توسعه مدیریت اختصاص داده شده است. در سطح جهانی به عنوان یک نهاد اعتباربخشی برای مدارس تجاری ، برنامه های مدارس تجاری و دانشگاه های شرکتی شناخته شده است. با حمایت بیش از 900 عضو در بیش از 90 کشور و منطقه ، EFMD به عنوان یک کاتالیزور برای ارتقاء و ارتقاء برتری در توسعه مدیریت در سطح جهانی عمل می کند.

مکان ها

 • Pudong

  Hong Feng Lu,699号, 201203, Pudong

 • Beijing

  Building 20, Zhongguancun Software Park, 8 Dongbeiwang West Road, Haidian District, 100193 , Beijing

 • Shenzhen

  Suite 10A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu Development Zone, Hangcheng sub-district, Baoan, 518026 , Shenzhen

 • Zürich

  Zurich Institute of Business Education, Hirsackerstrasse 46, P.O. Box, CH-8810, , Zürich

 • Accra

  5 Monrovia Road, East Legon, , Accra

سوالات