Keystone logo
CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

مقدمه

دوره آموزش مدرس بالینی 110 دوره آموزشی است که توسط ارشد CRA و پزشک 25 ساله Dr.Kamal برگزار می شود. این دوره آموزش، تجربه، مصاحبه، نامه های ارجاع و ارتباطاتی را که شما نیاز دارید تا بتوانید کارهای تحقیقاتی بالینی را نظارت کنید، فراهم می کند. ما ارائه آموزش و پرورش معاونت پژوهشی بالینی را برای پرستاران، فارغ التحصیلان کارشناسی علوم و فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی ارائه می دهیم.

بیش از 1.9 میلیون دانش آموز سالانه لیسانس علوم را دریافت می کنند. در حالیکه چند نفر به دکترا، کارشناسی ارشد و برنامه های پزشکی می روند؛ بسیاری آماده هستند تا کار خود را آغاز کنند. به عنوان یک دانش آموز جدید که به بازار کار علمی می پردازد، ممکن است فقط کارآموزی را پیدا کنید یا اینکه حتی کارهای علمی سطح ابتدایی نیاز به یک سال تجربه 1-2 ساله داشته باشید . به همین ترتیب، ممکن است متوجه باشید که بسیاری از این مشاغل نیازمند نیروی شدید در کار هستند و انتظارات شما برای درجه علمی شما را برآورده نمی کنند. به همین دلیل است که حرفه ای به عنوان یک CRA باید در نظر گرفته شود .

84162_Utennavn.jpg

یک همکار یا هماهنگ کننده پژوهشی بالینی، آزمایشات بالینی را انجام می دهد که توسط پزشکان، پرستاران و سایر دانش پژوهان اداره می شود. بر خلاف کارهایی که شما در حال حاضر می توانید در بازار اعمال کنید، موقعیتی به عنوان یک CRA در واقع بسیار سخت است برای به دست آوردن. در حالی که بسیاری از دوره های عمومی در بازار وجود دارد؛ ما شاهد بوده ایم که بسیاری از دانش آموزانی که به ما می آیند نمی توانند پس از آن شغل پیدا کنند. این به این دلیل است که دوره های دیگر آموزش های خود را با تجربه، ارجاع، نمونه ها و اتصالات مورد نیاز برای ایمن سازی کار CRA تکمیل نمی کند. این موقعیت علمی مبتنی بر علم پزشکی را می توان به طور خصوصی برای شرکت های داروسازی مانند Pfizer یا به صورت علمی در مدارس پزشکی انجام داد.

با این حال، برای کسانی که همیشه می خواستند یک حرفه در پزشکی و یا یک سال گلف قبل از مدرسه پزشکی ؛ این گام بعدی برای شروع یک سر در حرفه شما است. از آنجا که موقعیت متفاوت است در واقع کار در آزمایشگاه و نیاز به یک نقش مدیریت؛ ارتباطات 1 به 1 با پزشکان و کارکنان پزشکی برقرار می کنید که در آینده می توانند به برنامه های بهتر برای مدرسه پزشکی و سایر حرفه های پزشکی منجر شوند.

بهتر از همه؛ بسیاری از این موقعیت ها کارکنان از راه دور را قبول می کنند (و بعضی به شما اجازه می دهد تا با هزینه های کامل شامل غذا، مسکن، و مسافرت تحت پوشش 20 تا 100 درصد سفر کنید) . این می تواند شما را در صرفه جویی در وقت و همچنین افزایش حقوق خود کمک کند. CRA با سطح آموزش ما می تواند انتظار داشته باشد بین 7000 تا 12000 دلار در ماه باشد ؛ مقداری که در سایر حرفه های علوم علمی رایج نیست.

بسیاری از CRA ها واقعا پزشکانی هستند که فارغالتحصیل شده اند و تصمیم گرفتند که USMLE را ترک نکنند و یا تحصیلات اقامت خود را تکرار کنند. در واقع، بعضی از دانش آموزان ما بلافاصله بعد از رفتن به ایالات متحده به ما می آیند و سوال می کنند که چه کاری با مدرک MBBS در آمریکا انجام می دهیم.

برخلاف چیزی که در طول 3-4 سال خود در دانشگاه یا مدرسه بین المللی آموخته اید؛ اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شدن به CRA بر اساس درجه خود است. این یک تکرار از هر دوره ای است که در مقطع کارشناسی انجام داده اید و بنابراین ما 110 مدول (بیشتر از هر دوره دیگر در دسترس) برای ایجاد موقعیت شما می خواهید به عنوان یک CRA. از آنجا که ما همچنین آموزش مصاحبه (جلسات آموزشی 1 به 1) را برای چندین مصاحبه انجام می دهیم؛ شما می توانید درخواست مصاحبه را تضمین کنید و تمام دوران را پاس کنید.

مکان ها

 • Norwood

  Norwood, آمریکا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات