Keystone logo
Católica Medical School

Católica Medical School

Católica Medical School

مقدمه

ایجاد Católica Medical School کاتولیکا بیش از 20 سال است که پروژه دانشگاه کاتولیکا پرتغالیا بوده است، اما اکنون شرایط مناسب برای ایجاد آن فراهم شده است. دانشکده پزشکی ما سفر خود را در لحظه ای منحصر به فرد در تمدن ما آغاز می کند: یک بیماری همه گیر در مقیاس جهانی که تغییرات، مشکلات، سؤالات و تردیدهای زیادی را تحمیل کرده است که ما را وادار می کند در دو زمینه اساسی برای انسان تجدید نظر کنیم: آموزش و مراقبت های بهداشتی.

در این زمینه، ما سه خط راهبردی را برای تربیت متخصصان مراقبت های بهداشتی عالی، با احساس اخلاقی بالا و مسئولیت اجتماعی، که قادر به کمک به بهبود مستمر مراقبت های بهداشتی و با الهام از ماموریت کار برای خیر عمومی، در تعهد قاطع به بیماران:

استفاده از روش‌های آموزشی دانش‌آموز محور برای اطمینان از انتقال دانش و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های پزشکی و علمی، قرار دادن دانش‌آموزان در مرکز یادگیری و توانمندسازی آن‌ها با استقلال در تصمیم‌گیری در مورد مسیر تحصیلی و حرفه‌ای خود؛

آموزش مهارت های بالینی از سال اول مقطع پزشکی و سازماندهی دوره های کارآموزی بالینی نیمه حرفه ای با ادغام دانشجویان به عنوان اعضای کامل تیم های پزشکی.

گنجاندن تحقیقات، اعم از آزمایشگاهی و بالینی، در برنامه درسی مقطع پزشکی، در نتیجه آموزش به روش علمی را تحریک می کند و آموزش متخصصان بالینی را تسهیل می کند.

تعالی آموزش ارائه شده توسط ما توسط چهار رکن اساسی تضمین شده است:

گنجاندن ما در جهان Universidade Católica Portuguesa، مؤسسه ای با تجربه قابل توجه در علوم بهداشتی و در سطوح ملی و بین المللی به دلیل برتری در آموزش و تحقیق شناخته شده است، که ما در اینجا تداوم خواهیم بخشید.

همکاری با دانشگاه ماستریخت، یکی از دانشگاه‌های پیشرو در اروپا، در بین بهترین دانشگاه‌های جوان جایگاه برتری را به خود اختصاص داده است و برنامه درسی پزشکی آن، که در دانشکده پزشکی ما تطبیق و اجرا می‌شود، عالی است.

مشارکت با Grupo Luz Saúde، یکی از بزرگترین گروه های بهداشتی خصوصی در پرتغال. برتری بالینی انجام شده در بیمارستان های آن، که از طریق اعتباربخشی بیمارستان دا لوز لیسبون توسط کمیسیون مشترک بین المللی (JCI) به رسمیت شناخته شده است، کیفیت آموزش بالینی را تضمین می کند. بیمارستان دا لوز لیسبوا دارای انواع تخصص های پزشکی و جراحی، تجهیزات، آزمایشگاه ها و تحقیقات بالینی مورد نیاز یک بیمارستان دانشگاهی است. علاوه بر این، دارای یک سنت قوی در آموزش - بیمارستان دا لوز آموزش بهداشت - با تجربه و شهرت به دست آمده در آموزش، تحقیق و نوآوری است.

این دانشکده متشکل از مربیانی است که به دلیل عملکرد پزشکی خود، به عنوان معلم یا پژوهش، شناخته شده و ممتاز هستند.

با اشتیاق فراوان و احساس مسئولیت است که ما خود را وقف ایجاد این دانشکده پزشکی می کنیم، که مطمئناً ارزش عظیم آن برای کسانی که حرفه پزشکی دارند و همچنین کمک به تعالی آموزش پزشکی در پرتغال هستند. .

مأموریت

ماموریت Católica Medical School تربیت پزشکان و متخصصان برجسته سلامت است .

برای انجام این ماموریت و از طریق ایجاد فرهنگی که تحقیقات پایه، ترجمه و بالینی را با مراقبت‌های بهداشتی اولیه و تخصصی ادغام می‌کند، Católica Medical School متعهد به ارائه موارد زیر است:

 • برنامه های درسی الهام بخش که پزشکانی را آموزش می دهد که دانش علمی عمیق را با مهارت های بالینی و ارتباطی بسیار توسعه یافته ترکیب می کنند.
 • توانایی خودآموزی در طول زندگی ، آموزش متخصصان برجسته و کارکنان پشتیبانی، و همچنین ارتباطات دلسوز دارای احساس عمیق مسئولیت اجتماعی؛
 • افزایش شدید همکاری های چند رشته ای به متخصصان این امکان را می دهد که به عنوان شرکا در سیستم های بهداشتی با چالش های پیشرفت های تکنولوژیکی و اجتماعی سازگار شوند.
 • تحقیقات مشترک قابل توجهی که امکان پیشرفت در عمل پزشکی و سلامت را فراهم می کند.
 • خدمت به جامعه با روحیه اخلاق مسیحی، تضمین احترام به آزادی فکری، نیازها، کرامت، رنج و امیدهای هر فرد.

چشم انداز

دانشگاه Católica Portuguesa با توجه به مبانی مسیحی و حرفه انسان‌گرایانه و مراقبت‌محور خود، متعهد به توسعه آموزش پزشکی الهام‌بخش و نوآورانه است که از نزدیک با تحقیقات مرتبط است ، تا متخصصان سلامت را با مهارت‌هایی برای تولید دانش ، با حس اخلاقی عمیق و اجتماعی تربیت کند. مسئولیت ، که به بهبود مستمر مراقبت های بهداشتی و ارتقای رفاه جمعیت کمک می کند.

اهداف کلیدی

اهداف کلی کارشناسی ارشد تلفیقی در پزشکی، منتهی به اخذ مدرک در علوم پایه پزشکی، غیرقابل تفکیک با اهداف منتهی به مدرک کارشناسی ارشد پزشکی، به شرح زیر است:

 • امکان اکتساب مهارت های اصلی لازم برای تمرین پزشکی، از طریق یک الگوی یاددهی-یادگیری دانش آموز محور؛
 • آماده سازی برای استفاده از دانش مناسب در تجزیه و تحلیل و حل مشکلات بالینی ، ساختار یافته از طریق استفاده از روش های آموزش مبتنی بر مشکل - PBL.
 • توسعه مهارت ها و توانایی جمع آوری، انتخاب و تفسیر اطلاعات مربوطه برای فعالیت حرفه ای پزشکی؛
 • پرورش روحیه و نگرش انتقادی نسبت به دانش (شایستگی در مدیریت دانش) و ترویج تحقیقات علمی در زمینه علوم بهداشتی با اتخاذ رویکرد یکپارچه پزشکی و اصول پزشکی مبتنی بر شواهد.
 • برای فعال کردن کسب و توسعه مهارت های یادگیری مستقل که امکان توسعه استراتژی های یادگیری مادام العمر را فراهم می کند که با استفاده از روش های PBL تحریک می شود.
 • ترویج مداخله به عنوان عوامل تغییر در ارتقای سلامت، پیشگیری از بیماری و مشارکت در رفاه جوامع و جمعیت.
 • ارتقای رهبری در حوزه سیاست سلامت .

این اهداف کلی به عنوان مبنایی برای تعریف برنامه آموزشی چرخه مطالعه، که با مشارکت یکی از بهترین مراجع در آموزش پزشکی در سطح بین‌المللی، یعنی دانشگاه ماستریخت، ایجاد شد، عمل کرد.

ویژگی های پردیس

  مکان ها

  • Rio de Mouro

   Estrada Octávio Pato, 2635-631, Rio de Mouro

   برنامه ها

   سوالات