Keystone logo
CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

مقدمه

CASS European Institute Of Management Studies اروپا CASS (به اختصار CASS Europe) یک موسسه آموزش عالی ابتکاری با یک پردیس دانشگاهی جهانی در پاریس و یک مرکز توسعه اجرایی در بروکسل است. این کشور همچنین با موسسات دانشگاهی در غنا ، تایوان و شیلی مشارکت مشترک دارد که در حال حاضر برنامه های آن در حال ارائه است. این فعالیت ها بازتاب صحیحی از شخصیت اروپایی و بین المللی مسسه است.

CASS Europe به عنوان یک م educationسسه آموزش عالی خصوصی و غیرانتفاعی (Etablissement privé d'enseignement supérieur libre) معتبر شناخته شده و در آکادمی پاریس وزارت تحصیلات عالی ، تحقیقات و نوآوری فرانسه ثبت شده است که از نظر قانونی مجاز به ارائه بالاتر است تحصیلات در تجارت ، مدیریت و سایر زمینه ها منجر به صلاحیت های نوع آنگلوساکسون در سطوح لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا (Ph.D.) اعطا شده توسط موسسه. تمام برنامه های این موسسه توسط وزارت تحصیلات عالی ، تحقیقات و نوآوری فرانسه به عنوان برنامه های آموزش عالی شناخته می شوند. یکی از مزایای عملی فوری این تقدیر این است که دانشجویان آن در فرانسه از حق مزایای مربوط به تأمین اجتماعی مانند حقوق م institutionsسسات عمومی برخوردار هستند. این موسسه مستقیماً تحت نظارت اداری آکادمی پاریس وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات فرانسه قرار دارد.

ویژگی بارز این مسسه این است که این آموزش و پرورش با کیفیت عالی را در طیف گسترده ای از رشته ها ارائه می دهد که شدت علمی و ارتباط عملی را با یکدیگر ترکیب می کنند. علاوه بر فعالیت های آموزشی و آموزشی ، این موسسه همچنین به دانشجویان امکان یادگیری دو زبان اصلی بین المللی (غیر از انگلیسی) را می دهد ، بنابراین فلسفه کلی خود را در زمینه آماده سازی مدیرانی که قادر به کار با سهولت و کارآیی در رقابت بسیار بالا هستند ، منعکس و تجسم می بخشد. بازار جهانی

CASS اروپا همکاری نزدیک علمی را با نهادهای شریک در اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا ، آسیا و آمریکای جنوبی ایجاد کرده است که به ارائه دوره ، نظارت بر پروژه های پایان نامه ، و همچنین تحقیق و انتشار مشترک دانشکده کمک می کنند.

ما شما را به کاوش در این صفحات وب دعوت می کنیم و امیدواریم که به زودی از شما در موسسه ما استقبال کنیم.

مکان ها

  • Luxembourg City

    Boulevard de la Pétrusse,124, 2330, Luxembourg City

    سوالات