Keystone logo
© Carroll University
Carroll University

Carroll University

Carroll University

مقدمه

یک پیشگام واقعی، Carroll University اولین موسسه آموزش عالی چهار ساله ویسکانسین است. دانشگاه خصوصی ما مبتنی بر سنت هنرهای لیبرال است و در علوم بهداشتی پیشرو است. ما بیش از 95 زمینه تحصیلی شامل انواع برنامه های تحصیلات تکمیلی و دکترای بالینی در فیزیوتراپی را ارائه می دهیم. از سال 1846 به بعد، ما دانش‌آموزان خود را آماده کرده‌ایم تا از طریق فرصت‌ها و تجربیات یادگیری در جامعه‌ای متنوع و جهانی، زندگی با هدف و معنا داشته باشند.

پیشگام بودن به چه معناست؟ این به معنای بخشی از تاریخ و سنت غنی است که همچنان جامعه دانشگاهی ما را شکل می دهد. این درگیر شدن با روحیه اکتشاف و کشف است که با بنیانگذاران ما آغاز شد. پیشگامان مشتاق هستند تا بیشتر در مورد دنیایی که در آن زندگی می کنند بدانند و چگونه با ارائه دیدگاهی تازه، نشان خود را به جا بگذارند. در کارول، ما بر اساس مجموعه‌ای از ارزش‌ها زندگی می‌کنیم که ما را به تلاش برای برتری، گسترش مرزها و رفتار با کسانی که ملاقات می‌کنیم با احترام، مهربانی و وقار هدایت می‌کنند.

یک جامعه یادگیری

ما انتخاب هایی را در مورد رشته های کارشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم. دانشجویان ما در حین آماده شدن برای حرفه خود از طریق کالج هنر و علوم، کالج علوم بهداشت، دانشکده بازرگانی، و دانشکده آموزش و خدمات انسانی، اشتیاق خود را دنبال می کنند. اعضای هیئت علمی ما شخصاً روی موفقیت دانشجویان خود سرمایه گذاری می کنند. آنها شناخت خوب آنها را در اولویت قرار می دهند، که به معنای حمایت بهتر برای کمک به آنها برای دستیابی به اهداف فردی و تحصیلی خود است. کارول از طریق Pioneer Core خود را متمایز می کند. این الزامات آموزشی عمومی منحصر به فرد، تأکیدی بین فرهنگی را در طول دوران تحصیلی دانش‌آموز ایجاد می‌کند و آنها را در معرض فرهنگ‌ها، ایده‌ها و باورهای متفاوت از خودشان قرار می‌دهد.

موقعیت مکانی عالی

کارول در محله‌ای تاریخی در Waukesha، ویسکانسین، به‌خوبی واقع شده است، تنها چند بلوک از یک شهر جذاب کنار رودخانه پر از خرید، غذاخوری، و تفریحات در فضای باز. کمتر از نیم ساعت با میلواکی، بزرگترین شهر ویسکانسین، و کمتر از دو ساعت با ماشین تا شیکاگو فاصله داریم.

جامعه مراقبت

کارول یک جامعه نزدیک است که در آن مراقبت بیش از یک کلیشه است. مسئولیت ساختن جهان به مکانی بهتر بخشی از شخصیت ماست. دانشجویان ما از اولین روز حضورشان در محوطه دانشگاه، در فعالیت‌های خدماتی شرکت می‌کنند و آن را با پس دادن در سراسر Waukesha و Milwaukee بزرگتر پرداخت می‌کنند.

پردیس فعال

پیشگامان ما در خارج از کلاس درس نیز می آموزند و رشد می کنند. روحیه رقابتی ما در 23 تیم ورزشی NCAA Division III ما رشد می کند. دانش آموزان ما همچنین زمانی را برای پیگیری علایق خود یا کشف موارد جدید در زمینه هایی مانند موسیقی، تئاتر، هنر، عکاسی و موارد دیگر اختصاص می دهند. و با بیش از 50 سازمان دانشجویی، کشف علایق مختلف و پیدا کردن دوستان آسان است.

Pioneer Driven: چشم انداز جدید Carroll University برای تمایز یک برنامه استراتژیک است که مسیری جاه طلبانه و پویا را ترسیم می کند: مسیری که با نوآوری و کارآفرینی مشخص می شود—و با فداکاری و انگیزه پیشگامان امروزی تغذیه می شود.

از سال 1846، تجربه دگرگون کننده کارول، زندگی ده ها هزار دانش آموز را شکل داده است. این پیشگامان الهام گرفته شده بودند تا در حرفه و زندگی با موفقیت و معنا زندگی کنند. فارغ التحصیلان ما بر جوامع خود و زندگی دیگران تأثیر می گذارند. آنها در برابر بی عدالتی می ایستند و انسانیت مشترک ما را از طریق ایمان، هنر، رهبری مشاغل، آموزش کودکان و بزرگسالان، مراقبت از بیماران و حفاظت از محیط زیست کشف می کنند. پیشگامان روحیه احترام، صداقت و سرپرستی ما را روشن می کنند.

با هر کلاس فارغ التحصیلی، دامنه دسترسی ما افزایش می یابد - و مسئولیت ما افزایش می یابد - برای الهام بخشیدن به دانش آموزان برای کشف هدف واقعی خود، تبدیل شدن به بهترین نسخه از خود، و آماده شدن برای مشارکت متفکرانه برای بهتر کردن جهان برای همه. آنها بخشی از دودمان افتخاری هستند که با هر نسل جدید از دانشجویان، اساتید، کارکنان و فارغ التحصیلان/آی ها قوی تر شده اند.

مانند کسانی که قبل از آنها رفته اند، آنها Pioneer Driven هستند.

" Carroll University با قدرت آموزش متعهد، جهان را به سمت بهتر تغییر خواهد داد."

اهداف برنامه استراتژیک

در طول هفت سال آینده، برنامه استراتژیک Carroll University بر چهار حوزه کلیدی تمرکز خواهد کرد:

تقویت آموزش و یادگیری

Carroll University در آموزش دانش آموزانی که به طرز ماهرانه ای برای یادگیری مادام العمر و موفقیت حرفه ای آماده شده اند، رهبر خواهد شد.

غنی سازی تجربه کارول

Carroll University از طریق تعالی فراگیر به تعالی تحصیلی دست خواهد یافت.

ایجاد و اهرم مشارکت

Carroll University تأثیر مشارکت های استراتژیک را که بر نوآوری و تفکر کارآفرینی متمرکز است، به حداکثر می رساند.

رشد استراتژیک

Carroll University با گسترش عمدی تیم آموزشی، ردپای پردیس و بدنه دانشجویی، بر موفقیت های گذشته خود بنا خواهد شد و مسیر صعودی خود را ادامه خواهد داد.

پذیرش ها

حداقل معدل برای همه مقاطع کارشناسی: 2.0

مراحل پذیرش - دانشجویان سال اول بین المللی

مدارک زیر باید به دفتر پذیرش ارسال شود:

 1. درخواست پذیرش، که ممکن است در هر زمانی پس از اتمام موفقیت آمیز سال راهنمایی در دبیرستان ارائه شود.
 2. رونوشت از یک مدرسه متوسطه معتبر که پیشرفت در جهت یا تکمیل شرایط فارغ التحصیلی را نشان می دهد.
 3. تسلط به زبان انگلیسی: لطفاً مدرک خود را مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی به آدرس [email protected] ارسال کنید.
 4. تست اختیاری، Carroll University برای پاییز 2022 آزمایشی اختیاری است. متقاضیان می توانند امتیاز ACT یا SAT را به عنوان مدرک مهارت انگلیسی خود ارسال کنند

پس از تکمیل درخواست ها تصمیم گیری می شود و از طریق دفتر پذیرش بین المللی بلافاصله به متقاضیان اطلاع داده می شود. در برخی موارد، پرونده های دانشجویان آینده نگر برای بررسی و اقدام به کمیته پذیرش ارجاع می شود. آن نهاد ممکن است به شرط داشتن شرایط خاصی به دانشگاه پذیرش دهد یا ممکن است از دانشجو بخواهد که معیارهای مشخصی را برآورده کند. پذیرش نهایی در برنامه‌های آموزش ورزشی، پرستاری، فیزیوتراپی و کاردرمانی کارول منوط به توانایی متقاضی در انطباق با استانداردهای فنی مندرج در کاتالوگ در هر زمینه تحصیلی و همچنین استانداردهای بهداشتی ذکر شده در فرم های سلامت Carroll University .

متقاضیان دارای معلولیت دانشگاه هیچ تعهدی برای افشای معلولیت خود در طول فرآیند درخواست ندارند. با این حال، اگر دانشجو معتقد باشد که شرایط پذیرش عادی دانشگاه را برآورده نمی کند، متقاضی می تواند ناتوانی خود را به دفتر پذیرش اعلام کند. ناتوانی ممکن است در رابطه با پیشرفت کلی دانشجو، تأثیر ناتوانی بر پیشرفت تحصیلی وی و احتمال موفقیت دانشجو در برنامه ها، دوره ها و فعالیت های دانشگاه مورد توجه قرار گیرد.

تسلط به زبان انگلیسی:

چندین راه برای برآوردن الزامات مهارت انگلیسی Carroll University وجود دارد:

همه متقاضیان

 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) (کد مدرسه: 1101)
  • حداقل امتیاز: 550 (PBT) / 70 (IBT) / 8 (ضروری)
 • سیستم آزمون بین المللی زبان (IELTS)
  • حداقل امتیاز: 6
 • آزمون EIKEN در مهارت عملی انگلیسی
  • حداقل امتیاز: درجه قبل از 1
 • آزمون انگلیسی پیرسون (PTE)
  • حداقل امتیاز: 50
 • آزمون انگلیسی Duolingo
  • حداقل امتیاز: 95
 • موسسه انگلیسی ویسکانسین به عنوان زبان دوم (WESLI)
  • توصیه WESLI پس از اتمام موفقیت آمیز دوره های 700 سطحی
 • شرکت زبان (TLC)
  • باید نمره قبولی یا بالاتر در سطح 9 TLC دریافت کنید

متقاضیان مقطع کارشناسی

 • امتیاز انگلیسی ACT 18 یا بالاتر
 • امتیاز خواندن و نوشتن مبتنی بر شواهد SAT 510 یا بالاتر
 • به مدت 3 سال یا بیشتر در دبیرستان ایالات متحده شرکت کنید و در کلاس های هنرهای انگلیسی/زبان غیر ESL ثبت نام کنید.

متقاضیان کشورهای زیر نیازی به ارائه مدرکی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی ندارند:

 • استرالیا
 • کانادا (به جز کبک)
 • ایرلند
 • نیوزلند
 • انگلستان
 • برخی از کشورهای حوزه کارائیب ممکن است در صورت درخواست بازبینی واجد شرایط باشند.

شرایط عمومی کارنامه: اتمام دوره متوسطه و در صورت لزوم - اتمام امتحانات خروج از مدرسه و غیره. ما ریز نمرات غیررسمی را برای مقاصد پذیرش می پذیریم تا زمانی که به انگلیسی ترجمه شده باشند، اما از همه دانشجویان می خواهیم که مدارک رسمی را قبل از ترم دوم به ما ارائه دهند.

سطوح A/O بین المللی کمبریج: سطوح O و A را می پذیریم: 5 موضوع - ریاضیات، انگلیسی، علوم، علوم اجتماعی، و یک موضوع آکادمیک پنجم - B یا بالاتر در سطح O را می توان برای مهارت انگلیسی و C یا بالاتر در سطح A می تواند برای مهارت انگلیسی استفاده شود

WAEC: WASSCE مورد نیاز + کارت خراش + یکی از نمرات پذیرفته شده مهارت انگلیسی ما.

بورسیه و بودجه

کارول دستاوردهای برجسته دانش آموز را تشخیص می دهد. این بورسیه ها برای اولین بار در دسترس هستند و در نقطه پذیرش اعطا می شوند. دانشجو فقط واجد شرایط یکی از این بورسیه ها است و مبالغ آن سال به سال افزایش نمی یابد.

*بیشتر بورسیه‌ها دوره درخواست خود را قبل از شروع ترم بهار به پایان می‌رسانند.

بورسیه های تحصیلی

مبلغ بورسیه سال تحصیلی 2022-2023

Carroll University به دانشجویان سال اول ورودی در زمان پذیرش، بورسیه‌های قابل تجدید و خودکار (کمک هزینه‌های غیر نیاز) اعطا می‌کند. این بورسیه ها بر اساس معدل تجمعی دبیرستان و نمرات آزمون استاندارد در صورت ارائه است. برای این بورسیه ها نیازی به بررسی درخواست اضافی نیست! این بورسیه های تجدیدپذیر از 15000 تا 23000 دلار در سال متغیر است.

به یک دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی خود بورسیه های شایستگی اعطا می شود. در صورتی که اطلاعات تحصیلی در طول زمان بهبود یابد (همانطور که در کارنامه ترم هفتم دبیرستان یا نمرات آزمون ارسال شده ذکر شده است)، کارول بر اساس اطلاعات دریافتی تا تاریخ 1 فوریه 2022، بورسیه شایستگی بالاتر را بررسی خواهد کرد.

بورسیه های دپارتمان/ استعدادهای درخشان

بورسیه تحصیلی کامل مک آلیستر

 • شهریه کامل هر سال به مدت چهار سال.
 • به درخواست ویژه و مصاحبه در محوطه دانشگاه نیاز دارد. دریافت کننده واجد شرایط دریافت هیچ کمک هزینه تحصیلی یا کمک هزینه دیگری نیست.

بورسیه کسب و کار یرسین

 • مقادیر قابل تجدید متفاوت
 • در دسترس دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت بازرگانی، اقتصاد بازرگانی، امور مالی، مدیریت مراقبت های بهداشتی، مدیریت و رهبری یا بازاریابی.

بورسیه علمی همکار دیویس اتو

 • ​مجموعاً 10000 دلار؛ 2500 دلار قابل تمدید در سال
 • برای دانشجویان رشته علوم نیاز به درخواست ویژه و مصاحبه دارد.

برنامه بورسیه مهندسی

 • در مجموع 4000 تا 20000 دلار 1000 تا 5000 دلار قابل تمدید در سال.
 • در دسترس دانشجویانی که در رشته پیش مهندسی / فیزیک کاربردی هستند. نیاز به برنامه خاصی دارد.

کمک هزینه تحصیلی جورج اف کنان

 • کل 5000 دلار؛ 1250 دلار قابل تمدید در سال.
 • در دسترس دانشجویان رشته تاریخ. نیاز به درخواست ویژه و مصاحبه دارد.

برنامه فرصت های شغلی بهداشتی (HCOP)

 • بورسیه ها از 5000 دلار شروع می شود و هر سال تحصیلی افزایش می یابد.
 • دانش‌آموزان واجد شرایط، دانشجویان سال اولی هستند که از زمینه‌های اقتصادی یا تحصیلی محروم هستند.

بورسیه تحصیلی جورج و جرالد بیترز

 • 1000 تا 3000 دلار در سال.
 • در دسترس دانش آموزان از میلواکی جنوبی یا دبیرستان کودای با معدل 2.0 یا بالاتر. نیاز به برنامه خاصی دارد.

بورسیه های تئاتر

 • مجموعاً 4000 دلار؛ 1000 دلار قابل تمدید در سال
 • در دسترس دانشجویان رشته تئاتر. بر اساس یک تست.

بورسیه موسیقی

 • مقادیر قابل تجدید متفاوت
 • بر اساس یک تست. رشته های موسیقی و غیر رشته ها واجد شرایط هستند.

بورسیه هنر آن هاردی

 • کل چهار سال 1750 دلار.
 • برای دانشجویان رشته هنر یا عکاسی در دسترس است. نیاز به درخواست ویژه و ارسال نمونه کار هنری دارد.

بورسیه عکاسی Les Klug

 • بورسیه یک ساله 500 دلاری.
 • قابل استفاده برای دانشجویان رشته عکاسی نیاز به درخواست ویژه و ارسال نمونه کار عکاسی دارد.

بورسیه تحصیلی جک و کورین ریچرت

 • حداقل 2000 دلار قابل تمدید در سال.
 • برای دانش آموزان از دبیرستان West Allis Central یا Nathan Hale با معدل 2.0 یا بالاتر در دسترس است. نیاز به برنامه خاصی دارد.

بانک دولتی واوکشا

 • بورسیه یک ساله 1000 دلاری.
 • در دسترس برای سالمندان دبیرستانی که ساکن یا در دبیرستان کانتی Waukesha هستند و قصد دارند در پاییز تمام وقت در Carroll شرکت کنند. یک برنامه خاص مورد نیاز است.

بورسیه های ورزشی

 • مقادیر قابل تجدید متفاوت تا 2500 دلار
 • این جایزه به دانشجویان ورودی که توانایی عملکرد عالی را در عنوان انتخابی esport نشان داده اند اهدا می شود.
 • بر اساس آزمایش (لطفا به مربی ورزشی، کریس پولام ([email protected]) ایمیل بزنید. برای همه دانشجویان ورودی بدون در نظر گرفتن رشته در دسترس است.

تا زمانی که دانشجو وضعیت کارشناسی تمام وقت خود را حفظ کند، بورسیه ها به مدت چهار سال قابل تمدید هستند، مگر اینکه غیر از این ذکر شود. یک دانشجو فقط واجد شرایط یکی از این بورسیه ها است. با این حال، بورسیه تحصیلی و جوایز اضافی را می توان دریافت کرد.

جوایز اضافی

جایزه سنت هیلگر

 • 500 دلار در سال قابل تمدید
 • در دسترس فرزندان، نوه ها، خواهران و برادران فارغ التحصیلان/دانشجویان فعلی یا ارجاع فارغ التحصیلان؛ در زمان پذیرش اعطا می شود.

ROTC

 • مقادیر قابل تجدید متغیر
 • نیاز به کاربرد ویژه دارد. به marquette.edu/rotc/airforce مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر.

برنامه بورسیه آزادی/روبان زرد

 • مقادیر قابل تجدید متغیر
 • از طریق برنامه تقویت آموزش GI روبان زرد برای جانبازان پس از 11 سپتامبر در دسترس است. لطفا با اداره ثبت تماس بگیرید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Waukesha

  North East Avenue,100, 53186, Waukesha

  سوالات