Keystone logo
Carpigiani Gelato University

Carpigiani Gelato University

Carpigiani Gelato University

مقدمه

Carpigiani Gelato University که در سال 2003 به دلیل نیاز به گسترش فرهنگ بستنی صنعتگر ایتالیایی متولد شد ، امروز اولین مدرسه بستنی سازی در ایتالیا و جهان است. یک نقطه مرجع برای سازندگان بستنی ، کارآفرینان ، سرآشپزها و شیرینی پزها ، یک واقعیت جامد و آوانگارد ، برای کسانی که می خواهند هنر بستنی ایتالیایی را یاد بگیرند یا تعمیق بخشند.

به لطف سالها تجربه Carpigiani در زمینه فن آوری و ماشین آلات تهیه بستنی ، Carpigiani Gelato University بزرگترین آزمایشگاه بستنی در جهان را در اختیار دارد ، جایی که دانش آموزان می توانند دستور العمل های تهیه شده را به همراه متخصص ترین بستنی تهیه کنند کارشناسی ارشد. . تیم استادان بستنی از بزرگترین متخصصان بخش بستنی و فراتر از آن تشکیل شده است. برنامه درسی هر معلم در واقع از نظر تجارب ملی و بین المللی ، از نظر کلیه تخصص های غذایی غنی است.

هر ساله بیش از 2000 نفر برای شرکت در دوره هایی که Carpigiani Gelato University در بولونیا ارائه می دهد ، به زبانهای مختلف: ایتالیایی ، انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، ژاپنی و روسی انتخاب می کنند. با تشکر از یک تیم بین المللی از استادان معتبر بستنی ، بیش از 4000 دانشجو در 10 مکان بین المللی وجود دارد.

در طول سالها ، این مدرسه همکاریهای مهم علمی را با مدارس ، م institسسات و دانشگاههای برجسته در زمینه مواد غذایی ایجاد و توسعه داده است.

مکان ها

  • Anzola dell'Emilia

    Via Emilia,45, 40011, Anzola dell'Emilia

    برنامه ها

    سوالات