Keystone logo
Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

مقدمه

Carolina Christian College ( CCC ) یک م aسسه 4 ساله به بالا و غیرانتفاعی با تمرکز ویژه بر اساس ایمان است. Carolina Christian College از طریق مطالعات کتاب مقدس و الهیات ، آموزش عمومی در هنرها و علوم و مطالعات حرفه ای افراد را برای وزارتخانه های مسیحی آموزش می دهد. تأکید بر آگاهی و رهبری فرهنگی است که کارگران را برای ایجاد و خدمت به کلیسا در ایالات متحده و سراسر جهان آماده می کند.

به دنبال هدف ویژه کالج که در بالا بیان شد ، Carolina Christian College تشخیص می دهد که دانشجو باید تا حد ممکن آمادگی کامل داشته باشد.

برای بیش از هفت دهه ، Carolina Christian College رهبران مسیحی را آموزش می دهد که بر جوامع آنها تأثیر مثبت می گذارد. این رهبران آموزش دیده بر جوامع و ملتهای جهان تأثیر مثبت می گذارند و کلیساها را هدایت و کاشت می کنند و نقشهای فعال رهبری را در بخشهای خصوصی و دولتی و جامعه تجاری بر عهده دارند. ما در تلاشیم نوعی رهبری را ارائه دهیم که بتواند شکاف ارتباطی بین افراد با فرهنگ های مختلف را در سطح محلی و جهانی از بین ببرد. Carolina Christian College فرصتی منحصر به فرد برای آفریقایی آمریکایی ها ، قفقازی ها و دانشجویان از هر نژاد علاقه مند به وزارت شهری فراهم می کند. محیط بین نژادی فعال ما یک تجربه اجتماعی و آموزشی را فراهم می کند که دانش آموزان ما را قادر می سازد تا با یک جهان بینی کتاب مقدس به رهبرانی موفق در جامعه تبدیل شوند.

این ماموریت Carolina Christian College که برنامه های دانشگاهی مبتنی بر کتاب مقدس را فراهم کند که مردان و زنان از هر نژاد را برای خدمت و خدمات اجتماعی با تمرکز بر جامعه آفریقایی-آمریکایی آماده کند.

مکان ها

  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    سوالات