Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

مقدمه

دانشکده طراحی در کارنگی ملون از قدیمی ترین و مورد احترام ترین برنامه ها در آمریکای شمالی است. ما در طراحی محصولات و ارتباطات سابقه غنی داریم و از اولین برنامه هایی بودیم که می توانستیم در طراحی تعامل کارشناسی ارشد داشته باشیم. برنامه های ما با الهام از طیف گسترده ای از انگیزه ها و جاه طلبی های شغلی ، تقریباً 250 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد از زمینه های مختلف ثبت نام می کنند.

به طیف گسترده ای از رشته ها دسترسی پیدا کنید.

برنامه ما یکی از تنها برنامه های برجسته طراحی است که می تواند در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در یک دانشگاه تحقیقاتی چند رشته ای دارای رتبه برتر ارائه درجه کند. کارنگی ملون در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا واقع شده است ، مکانی منحصر به فرد است که در آن طراحی ، هنر ، علوم و علوم انسانی به هم می پیوندند. ما یک فرایند طراحی یکپارچه را که شامل چشم اندازهای هر یک از این رشته ها است ، ارتقا می دهیم.

شما در هر مرحله از شغل با افراد کار خواهید کرد ، با تجربه در زمینه های مختلف مانند روزنامه نگاری ، مهندسی ، هنرهای زیبا ، انسان شناسی ، روانشناسی ، تجارت - و البته طراحی. همچنین این فرصت را خواهید داشت که با سایر افرادی که در زمینه های خود از بهترین ها هستند ، یک شبکه حرفه ای قوی و متنوع ایجاد کنید.

یک پایه محکم برای مراحل بعدی شما.

در قلب آن ، طراحی مربوط به حل مشکلات است. جای تعجب نیست که مشاغل و م institutionsسسات از ارزش طراحی استقبال می کنند و تقاضا برای متخصصان طراحی هرگز بیشتر نبوده است. سازمانها در مواجهه با افزایش چالشهای تجاری ، اجتماعی و زیست محیطی به طور فعال به دنبال رویكردهای جدید برای حل مسئله هستند.

برنامه های ما شما را برای شغل های برتر در شرکت ها و سازمان های پیشرو آماده می کند ، در حالی که به شما یاد می دهد با توجه به نسل های آینده طراحی کنید. در رتبه بندی اخیر دانشکده های طراحی بر اساس نتایج شغلی ، برنامه های ما به طور مداوم در سطح بالایی قرار می گیرند. فارغ التحصیلان ما با داشتن شرکت های چند ملیتی ، شرکت های طراحی و غیرانتفاعی به مطلوب ترین موقعیت ها در این زمینه ادامه می دهند. برخی از آنها محقق و مربی طراحی می شوند و بسیاری نیز تجارت خود را شروع می کنند. امکانات شغلی - و پتانسیل شما برای تأثیرگذاری بر جهان - بی حد و حصر است.

فارغ التحصیلان ما توسط ویرپول ، فولکس واگن / آئودی ، موتورولا ، اپل ، مایکروسافت ، گوگل ، فیس بوک ، اسکایپ ، پینترست ، IDEO ، R / GA ، ایزوبار ، کلینیک مایو و موزه های کارنگی پیتسبورگ استخدام شده اند ، به نام چند مورد.

مکان ها

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    سوالات