Keystone logo
Carnegie Mellon University Department of Languages, Cultures & Applied Linguistics

Carnegie Mellon University Department of Languages, Cultures & Applied Linguistics

Carnegie Mellon University Department of Languages, Cultures & Applied Linguistics

مقدمه

گروه زبان، فرهنگ & زبان شناسی کاربردی (LCAL) در دانشگاه کارنگی ملون دارای معلمان برنده جایزه و محققان بین المللی شناخته شده است. تحقیق و تدریس ما یادگیری زبان را ترویج می‌کند، درک فرهنگی را از طریق مطالعات ادبی و فرهنگی عمیق‌تر می‌کند، و یادگیری پیشرفته با فناوری را برجسته می‌کند. ما مجموعه ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به ۹ زبان (عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، روسی و اسپانیایی) در زمینه هایی مانند مطالعات ادبی و فرهنگی، زبان شناسی کاربردی و فراگیری زبان دوم (SLA) ارائه می دهیم. فن آوری های همهجانبه و ترجمه و بومی سازی.

بیایید غنی‌سازی فکری و شخصی را تجربه کنید که با یادگیری زبان‌های جدید - عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره‌ای، روسی و اسپانیایی- و مواجهه با فرهنگ‌های متنوعی که آنها نمایندگی می‌کنند، به دست آورید!

LCAL دارای هیئت علمی برنده جایزه است که معلمان متعهد و متعهد و دانشمندان بین المللی شناخته شده هستند. تحقیق و تدریس ما یادگیری زبان را تقویت می کند، درک فرهنگی را از طریق مطالعات ادبی و فرهنگی تعمیق می بخشد، و یادگیری پیشرفته با فناوری را برجسته می کند. LCAL با دوره های کارآموزی و تحصیل در خارج از کشور، تعامل متحول کننده با جوامع محلی، و فعالیت های برنامه آموزشی الهام بخش، الهام بخش و آموزش نسل بعدی متفکران و نوآوران جهانی است.

دوره های منحصر به فرد

49٪ از دانشجویان CMU یک دوره در LCAL می گذرانند، حتی اگر نیازی به زبان در سراسر دانشگاه وجود نداشته باشد (داده های CMU، 2019).

9 برنامه زبانی متنوع

ما عربی، چینی، فرانسوی & مطالعات فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای و روسی.

فرصت های خارج از کشور

کاوش و مشارکت از طریق تحقیق، تحصیل یا تدریس در خارج از کشور.

ما با هم برای ایجاد ارتباطات بین فرهنگی کار می کنیم.

گروه زبان، فرهنگ & زبانشناسی کاربردی دارای معلمان برنده جایزه و محققان بین المللی شناخته شده است. تحقیق و تدریس ما یادگیری زبان را ترویج می‌کند، درک فرهنگی را از طریق مطالعات ادبی و فرهنگی عمیق‌تر می‌کند، و یادگیری پیشرفته با فناوری را برجسته می‌کند.

مکان ها

  • Pittsburgh

    Pittsburgh, آمریکا

سوالات