Keystone logo
CANVAS

CANVAS

CANVAS

مقدمه

CANVAS Ecole Art-Mode یک کالج هنری سوئیس است که در زمینه طراحی مد و گرافیک تخصص دارد. این مدرسه با مستقر در لوزان سوئیس ، بیش از 25 سال تجربه آموزش دانش آموزان برای ورود به صنایع هنرهای تجسمی و مد را دارد. این مدرسه انتخاب منحصر به فرد از دوره های خلاق را ارائه می دهد که به دانش آموزان امکان می دهد مهارت های نظری و عملی مورد نیاز برای تسلط بر رشته انتخابی خود را بدست آورند.

CANVAS با طیف گسترده ای از دوره ها و مدرک ها ، به دانشجویان این امکان را می دهد که آزادی و انعطاف پذیری خود را برای متناسب سازی برنامه دوره خودشان انجام دهند. با انتخاب رشته های کوتاه و طولانی ، دانش آموزان می توانند با سرعت خودشان مطالعه کنند و بدانند که همه کلاسها اعتبار انتقال اروپا (ECTS) را ارائه می دهند که بعداً می توانند درمورد یک برنامه مدرک اعمال شوند.

131658_Image1.jpg

عکس از CANVAS

تخته سنگی برای راه اندازی شغل خود به عنوان یک خلاق

CANVAS رابطه با چگونگی شروع حرفه خود در صنایع هنرهای تجسمی یا صنایع مد پاسخ به دانشجویان می دهد . به عنوان پیشگام آموزش عالی در زمینه های طراحی ، مد و هنرهای زیبا ، CANVAS با بیش از 25 سال سابقه آموزش خلاقیت را دارد.

CANVAS واقع در قلب لوزان (در بخش فرانسوی زبان سوئیس) در طی 15 سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. بنیانگذاران آن در سوئیس Hautes Ecoles در مد و طراحی گرافیک آموزش دیده اند ، و علاقه مند به طراحی و آموزش هستند. آنها CANVAS با هدف ایجاد آموزش های فنی با کیفیت برای دانش آموزان علاقه مند برای تبدیل شدن به طراحان مد ، خیاط ها ، طراحان گرافیک و Illustrators ایجاد کردند.

برنامه های CANVAS توسط نهادهای حرفه ای و آموزشی سوئیس به رسمیت شناخته شده ، توسط نهادهای دولتی سوئیس (CIO ، AI) و فدراسیون آموزش اروپا (FEDE) تأیید شده اند.

تجربه در خدمت خلاقیت

CANVAS به دلیل سطح بالای تمایز در هنر شناخته شده است. دانش آموزان آن به طور مرتب در برخی از معتبرترین مسابقات طراحی اروپایی عملکرد خوبی داشته اند.

این مدرسه دارای یک دانشکده پویا و باتجربه است که با توجه به واقعیت ها و خواسته های ادغام حرفه ای دانش آموزان خود ، سازگاری و تنظیم روش های تدریس آنها به منظور پاسخگویی به نیازهای هر فرد یادگیرنده ضمن آماده سازی آنها برای مطالبات و انتظارات کار بازار.

این مدرسه هم کلاسهای شبانه روزی و هم عصر را به همراه امکان دنباله زیر گرفتن مدرک و برنامه های گواهینامه بصورت نیمه وقت فراهم می کند تا دانش آموزان بتوانند یک جدول زمانی شخصی را تهیه کنند که متناسب با نیازهای آنها باشد و امکان مدیریت تعهدات حرفه ای و شخصی خود را نیز فراهم می آورد.

CANVAS مفتخر است که بخشی از یک جامعه چند فرهنگی بزرگ و تأثیرگذار از خالقان پرشور است . این مدرسه یک رویکرد هنری چند فرهنگی ارائه می دهد که فرهنگ های مختلف جهان ما را در نظر می گیرد و غنی سازی شخصی و حرفه ای دانش آموزان خود را امکان پذیر می کند.

یک مدرس خلاق

آموزش CANVAS یک رویکرد نظری و عملی به جنبه های هنری و فنی حرفه های خلاق را که دانش آموزان خود را برای آن آماده می کند ، ترکیب می کند. روش و ابزار تدریس به دانش آموزان این درک و تسلط عمیق از رشته انتخابی خود را به دانش آموزان می دهد تا بتوانند تا پایان دوره آموزش خودشان را به صورت حرفه ای مستقر کنند.

CANVAS با همکاری شرکتهای حرفه ای ، کارگاههای آموزشی و آتلیه ، انعطاف پذیری آموزشی خود را برای به دست آوردن تجربه حرفه ای در هنگام تحصیل به دانشجویان خود ارائه می دهد و همیشه به جاه طلبی ها و اهداف هر دانش آموز توجه دارد. پروژه های مکان یابی کار تجربه ی مستقیمی در بازار را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و به آنها کمک می کند تا یک شبکه حرفه ای اولیه را توسعه دهند.

انتخاب گسترده ای از برنامه ها

CANVAS آموزش در دسترس را در زمینه های طراحی مد ، خیاطی و تکنیک های مد ، طراحی گرافیکی و تصویر سازی ارائه می دهد. برنامه های این مدرسه به منظور پیگیری روند تکامل شیوه ها و گرایش ها در زمینه های مد ، طراحی و هنرهای تجسمی به طور مداوم در حال به روز و بررسی است.

این مدرسه طیف گسترده ای از مدارک و گواهینامه های بین المللی شناخته شده را ارائه می دهد ، از جمله:

  • گواهینامه های دوره کوتاه
  • گواهینامه های مقدماتی
  • مدارک پایه
  • مدارک تخصصی
  • مدرک کارشناسی
  • کلاسهای عصر

سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS)

مدرک های CANVAS در طراحی مد ، تکنیک های خیاطی و مد ، طراحی گرافیک و تصویر سازی از یک استاندارد حرفه ای برتر است و در معادل سازی سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) که دارای درجه های بالاتر در 3-5 است ، ادغام می شوند. مدل 8 '(کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا). این سیستم بر اساس حجم برنامه برنامه و ساعت مطالعه مورد نیاز برای دستیابی به اهداف برنامه است.

به CANVAS بپیوندید تا آموزش خود را به سطح بعدی برسانید و از رسیدن به اهداف خلاق خود اطمینان حاصل کنید!

مکان ها

  • Lausanne

    Avenue de Sévelin 46, 1004, Lausanne

برنامه ها

سوالات