Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

مقدمه

چرا CIT؟

پس از دوازده سال مطالعه، حق تصمیم گیری شما می را این است که برای تحصیلات دانشگاهی خود را در موسسه کانادا فناوری ثبت نام کرد. در اینجا شما را با بالاترین استانداردهای علمی و یک محیط یادگیری کامل پیدا کنید. شما در حال رفتن به یک تجربه زندگی، تحصیل در قلب شهرستان پویا، مانند تیرانا. به ما بپیوندید، شما CIT دوست دارم.

تحصیل در انگلیسی

CIT تنها در انگلیسی، فراهم می کند که مزایای اضافی بدون هزینه های اضافی با بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را، افزایش فرصت های شغلی در کشور و دادن به شما به حرفه ای بین المللی دسترسی می آموزد.

برنامه های درسی کانادا

CIT فراهم می کند برنامه های مبتنی بر برنامه درسی کانادا و آموزش تحویل داده شده است بر اساس بهترین شیوه از نظام آموزش و پرورش کانادا، که به افراد فارغ التحصیلان با خلاق، جسارت، کارآفرینی، مهارت های مبتکر و عشق به دانش است.

در قلب تیرانا

CIT در یکی از برج های مهم تیرانا، واقع در فاصله پیاده روی از میدان شهر، مکان های اصلی فرهنگی، تفریحی و تاریخی و همچنین نهادهای دولت مرکزی. این مکان را به شما هم از زندگی خود را، در حالی که شما در حال آماده سازی خود را برای حرفه ای هیجان انگیز.

مطالعه برنامه

CIT فراهم می کند کارشناسی ارشد و کارشناسی مدارک تحصیلی. برنامه ها بر اساس سیستم بولونیا تدریس می شود.

مسیر یادگیری انعطاف پذیر

CIT یکی از پیشگامان مسیر یادگیری انعطاف پذیر با توجه به نیازهای در حال تغییر از آموزش و پرورش است. شما قادر به کار و تحصیل در همان زمان با امکان کامل کلاسی خود را در هر زمان از روز و یا در شب خواهد بود. شما همچنین می توانید پاره وقت یا تمام وقت مطالعه و یا متناوب است.

شانس برای تحصیل در کانادا یا آمریکا

علاوه بر استفاده از سیستم آموزش عالی کانادا، CIT حال کار بر روی ایجاد انتقال و یا می وابستگی کامل با دانشگاه های کانادا. سیستم آموزش ما را آسان مجوز رسمی از مدرک خود را در ایالات متحده و کانادا.

بین المللی و تحصیلات بین المللی هیات علمی

CIT استخدام اعضای هیات علمی مجرب، ترکیب شهروندان خارجی و آلبانیایی با پس زمینه آموزش های بین المللی و تجربه حرفه ای در کلاس های آنها آموزش می دهند. CIT یک رویکرد شخصی به آموزش و پرورش را می گیرد. در CIT دانشجویان و اساتید بیش از یک تیم، هر دو در دستیابی به دانش مستمر و پیشرفته می باشد. CIT ارائه می دهد مزایای استفاده از یک نزدیک، مراقبت فضای دانشگاه کوچک همراه با پژوهش در عمق گرایش آکادمیک است.

چشم انداز، ماموریت و هدف اساسی از موسسه

چشم انداز: موسسه کانادا فناوری به توسعه در دانش آموز روح آموزشی و حرفه ای اخلاقی، تفکر انتقادی، مهارت های تحلیلی و حل مسئله، خلاقیت، نوآوری و رهبری متعهد است.

ماموریت: موسسه کانادا فناوری است که در میان چند دانشگاه آلبانی آموزش به زبان انگلیسی، متعهد به آماده فارغ التحصیلان آن که قادر به توسعه ارزش ها، مهارت ها و دانش که آنها نیاز به شکل زندگی خود را، مشاغل، و جوامع است. برای انجام این کار، موسسه کانادا فناوری خواهد مقطع کارشناسی با کیفیت بالا، فارغ التحصیل و برنامه های آموزش مداوم ارائه، و ترویج فعالیت های تحقیقاتی که در خدمت نیازهای محلی و منطقه ای.

تعهدات: موسسه کانادا فناوری بیان تعهدات خود را به ماموریت خود را با دنبال اهداف زیر است:

به ارائه برنامه آموزش عالی در مناطق انتخاب شده برای جذب دانشکده واجد شرایط و کارکنان و با محیط کار امن و حمایتی ارائه آنها برای تولید فارغ التحصیلانی که مستقل، اعتماد به نفس، خود به کارگردانی و مداوم برای رسیدن به اهداف شخصی خود. برای آماده سازی فارغ التحصیلان حرفه گرا که نوآورانه، متفکران منتقد، و زبان آموزان در طول عمر می باشد. به توسعه اجتماعی فارغ التحصیلان مسئول که پذیرای نیازهای در حال تغییر جامعه، و احترام به ارزش های اصیل محلی و جهانی است. به ارائه پشتیبانی مناسب و برای دانش آموزان اهمیت می دهند. به ارائه یک محیط آموزش یادگیری در دولت از هنر، امکانات آموزشی. برای تشویق تلاش تحقیق و لینک آنها را به نیازهای جامعه و جامعه است.

هدف اصلی موسسه:

یک پل به آموزش و پرورش کانادا. یک پل به یکی دیگر از دانشگاه های شناخته شده بین المللی است. یک موسسه علمی کارآمد توسعه فارغ التحصیلان ماهر و آگاه یک موسسه علمی RDC محور کارآمد اتخاذ یک استراتژی بهبود مستمر سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده موسسه، با اعتبارات دانشگاهی انتقال به موسسات دانشگاهی آمریکای شمالی. آموزش ساخت در کلاس جهانی مقرون به صرفه ارائه آموزش و انجام RDC توسط اعضای هیات علمی مجرب از دانشگاه های شناخته شده بین المللی ارائه برنامه مربوطه برای پاسخگویی به نیازهای آلبانی. استانداردهای برنامه و اهداف بر اساس نتایج برنامه و البته اندازه گیری است. کمک به و انتشار دانش در آلبانی و فراتر از آن. ارائه آموزش مداوم، از جمله آموزش شرکت، رهبری جامعه و آموزش مادام العمر. کار در complementariness و همکاری با دانشگاه های دیگر و نه در رقابت ناسالم

موسسه کانادا فناوری (CIT) همچنین به عنوان "Instituti Kanadez من Teknologjisë" (SHLUP "IKT")، شناخته شده است توسط CIT شرکت متعلق به - آلبانی، که یک آموزش و پرورش به عنوان فعالیت اصلی خود را در آلبانی.

راه اندازی این کسب و کار در آلبانی سرچشمه از یک یادداشت تفاهم بین شرکت و آموزش نوا کنسرسیوم، یک کنسرسیوم با تجربه کانادایی از دانشکده های ارائه آموزش در دوره متوسطه و دانشگاه را امضا کردند. بر این اساس، افتتاح کسب و کار در آلبانی ماکل و مشارکت اشکال آماده شده و بیشتر از همکاری با موسسات کانادا فعال در زمینه های تحقیقاتی، علوم و آموزش و پرورش در حال پیشرفت هستند بود. در اکتبر 2012، توافق نامه همکاری جامع بین CIT و دانشگاه گلوب، ایالات متحده آمریکا، که باید با برنامه های دانشگاهی و دانشجویی ارز به عنوان انتقال دانش آموز و به رسمیت شناختن متقابل از برنامه های تحقق و همچنین امضا شد.

CIT به ارائه برنامه های آموزش به زبان انگلیسی و برنامه های درسی خود را برآورده الزامات و استانداردهای آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا و کانادا است. تدریس در CIT در محل مناسب و از هیات علمی مجرب تحویل داده است. در حالت دوم از اساتید شامل فارغ التحصیل شد و با تجربه تدریس از خارج از کشور، و استادان خارجی و مهندسان، به طور عمده از ایالات متحده آمریکا و کانادا، که تجربه در توسعه و پیاده سازی کسب و کار و فناوری اطلاعات است.

محل CIT در زاید مرکز، که در قلب مرکز شهرستان آلبانیایی، تیرانا واقع شده است. این مرکز دارای محل کافی و مناسب برای دانشجویان و اساتید. CIT دارای یک سطح کل 2300 متر مربع، که به معنی 11.9 M2 / دانش آموز.

تاریخچه CIT

موسسه کانادا فناوری در نوامبر سال 2011 تاسیس شد. موسسه کانادا فلسفه فناوری است برای ارائه و تجهیز دانش آموزان با آموزش و پرورش بسیار کیفی و مهارت برای محیط کار آلبانی و ایالات متحده آمریکا / کانادا است.

برنامه های درسی منحصرا به زبان انگلیسی اطمینان CIT به استفاده از مواد آموزش به روز ترین، انجام فلسفه آن نسبت به دانش آموزان در خود را دنبال دانش و حرفه ای، برای محیط کار به ترتیب در آلبانی و ایالات متحده آمریکا / کانادا ضروری است.

ایجاد این دانشگاه سرچشمه از یک یادداشت تفاهم بین شرکت و آموزش نوا کنسرسیوم، یک کنسرسیوم با تجربه کانادایی از دانشکده های ارائه آموزش در دوره متوسطه و دانشگاه را امضا کردند. بر این اساس، از افتتاح موسسه کانادا فناوری در آلبانی ماکل و مشارکت اشکال آماده شده و بیشتر از همکاری با موسسات کانادا فعال در زمینه های تحقیقاتی، علوم و آموزش و پرورش در حال پیشرفت هستند بود.

دانشگاه آغاز به کار از همان سال اول از صدور مجوز آن و CIT برنامه های ارائه شده مقطع کارشناسی تحت بودند از: دانشکده کسب و کار

بازرگانی و مدیریت مدیریت کسب و کار و سیستم های اطلاعات

دانشکده فنی و مهندسی

مهندسی نرم افزار مهندسی صنایع

در اکتبر 2012 موسسه کانادایی از فن آوری است مجاز به ارائه برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای و علمی در:

مهندسی صنایع مهندسی نرم افزار بازرگانی و مدیریت

همچنین در اکتبر 2012، توافق نامه همکاری جامع بین CIT و دانشگاه گلوب، ایالات متحده آمریکا، که باید با برنامه های دانشگاهی و دانشجویی ارز به عنوان انتقال دانش آموز و به رسمیت شناختن متقابل از برنامه های تحقق و همچنین امضا شد.

CIT در راه تحقق فلسفه آن کنفرانس های مختلف بین المللی:

در نوامبر 2012، CIT "فن آوری آلبانی در صد سالگرد استقلال" سازماندهی شده در آوریل 2013 CIT سازمان یافته "کنفرانس بین المللی توسعه پایدار" در مه 2013 CIT سازمان یافته "ملت، ملیت، ملیت: چه شده است در یک نام"

مکان ها

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

سوالات