Keystone logo
© The University of Fredericton
Canada International Royal Arts College

Canada International Royal Arts College

Canada International Royal Arts College

مقدمه

به کالج CIRA خوش آمدید

کالج CIRA با هدف ارائه برنامه ها و خدمات با کیفیت بالا که به موفقیت تحصیلی و تحصیلی دانشجویان کمک خواهد کرد.

کالج CIRA با همکاری شرکت های محلی مشغول به کار است و در ایجاد روابط با کیفیت بین جوامع ما تمرکز دارد.

هدف ما تسهیل محیط کار خلاق برای استادان و کارکنان ما است. ما به عنوان حرفه ای خلاق خودمان، در پشت توسعه یک محیط زندگی و یادگیری ایستاده ایم که باعث الهام و انفرادی می شود.

دانش آموزان به تجربه چالش انگیز و حمایتی که ما ایجاد می کنیم جذب می شود.

85076_pexels-photo-668137.jpeg

ماموریت ما

ماموریت ما ارائه فرصت های نوین آموزشی و خدمات پشتیبانی دانشجویی است که افراد با اعتماد به نفس و توانایی را ایجاد می کنند.

ما بر موفقیت شخصی و حرفه ای از طریق توسعه تفکر انتقادی، ارتباط موثر و آگاهی فرهنگی در یک جامعه یادگیری ایمن، قابل دسترس و مقرون به صرفه تمرکز می کنیم.

ما اطمینان داریم که دانش آموزان خود را با مهارت هایی که برای پاسخ دادن به فرصت ها و چالش های مرتبط با جمعیت شناسی در حال تغییر جامعه فراهم می شود، فراهم کنیم.

کالج CIRA یک محل کار را در اختیار کارکنان می گذارد که در آن کارکنان می توانند به شکوفایی و موفقیت شان، پیشرفت و پیشرفت شغلی خود دست یابند، در حالی که در حال به اشتراک گذاشتن تجربه و راهنمایی دیگران هستند.

85077_pexels-photo-1153213.jpeg

دیدگاه ما

کالج CIRA طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی انعطاف پذیر را برای دانش آموزان محلی و بین المللی فراهم می کند. برنامه درسی ما مربوط و منحصر به فرد است که از طریق یک پروسه دقیق بررسی و توسعه، که اغلب در همکاری با دانشگاه های کانادا انجام می شود، ایجاد می شود.

برنامه ها در محیط حمایتی توسط کارکنان اختصاص داده شده با استفاده از امکانات دانشگاهی و تکنولوژی یادگیری تحویل داده می شوند و Pathways های متنوعی را برای تحصیل یا اشتغال فراهم می کنند.

مجوز کار

دانش آموزان می توانند در طول تحصیلات خود در یک دوره نیمه وقت (کمتر از 24 ساعت در هفته) کار کنند و پس از تکمیل تحصیلاتشان مجاز به کار تمام وقت تا 12 ماه می باشند.

فرصت های همکاری

دانش آموزان پس از اتمام 12 ماهه تحصیلی خود توانایی کار را خواهند داشت. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا آنچه را که در مدرسه آموخته اند و در صنایع مورد استفاده قرار دهند.

چرا ما را انتخاب کن

 • برنامه درسی پیشرفته برای ارائه دانش آموزان به مهارت های مربوط به حرفه ای و آموزش.
 • انعطاف پذیری برای مطالعات نیمه وقت و تمام وقت.
 • مدرسان بسیار با تجربه با تجربه صنعت.
 • فرصت های همکاری با هماهنگی که تجربه مناسب را در اختیار شما قرار می دهد.

85075_pexels-photo-1152500.jpeg

مکان ها

 • Vancouver

  2412 Laurel Street, V5Z 3T2, Vancouver

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات