Keystone logo
© Carrianna Field
Campus Universitario Europeo

Campus Universitario Europeo

Campus Universitario Europeo

مقدمه

Campus Universitario Europeo

شناخته شده است که آموزش مداوم یک ارزش اولویت استراتژیک در روند تغییرات تکنولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی است که یک عنصر کلیدی در ثبات اشتغال، انسجام اجتماعی و برابری است.

Campus Universitario Europeo ، متخصص در آموزش مداوم، سازمانی است که برای دستیابی به آموزش با کیفیت بالا کار می کند، بدون شک، قصد دارد آموزش های قابل دسترس و مقرون به صرفه را برای هر کسی که علاقه مند به آموزش در یک کمپانی نخبه باشد، یکی از معتبرترین از اروپا

با تخصص های مختلف که زمینه های مختلف آموزش و پرورش را پوشش می دهند، پردیس خصوصی ما، ارائه دوره های Campus Universitario Europeo ، اما دور از موضوع، پردیس خصوصی با قیمت فوق العاده است.

دستیابی به پیشرفت علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی؛ و آموزش و تحقیق و حرفه ای و با توجه به قوانین مربوط به آموزش مداوم.

در هدف ما، کمپوس قصد دارد که یک ابزار انسانی و آموزشی باشد، و به همین ترتیب، ما توانسته باشیم برای همه دانش آموزان و افراد حرفه ای در دسترس باشیم.

دانش آموزان از سراسر جهان با رضایت بسیار بالایی برخورد می کنند که ما با متحد کردن کیفیت بالا که ما را به رسمیت می شناسد، دسترسی، قیمت های مجاور، رفتار انسانی، با یک هدف: به مرکز اروپا مرجع، دستیابی به حرفه ای ها به شدت از اروپا و هر جای دنیا آموزش دیده است

مکان ها

  • Alhaurín el Grande

    Málaga, اسپانیا

    سوالات