Keystone logo
Campbellsville University

Campbellsville University

Campbellsville University

مقدمه

بیانیه مؤسسه دانشگاه Campbellsville

دانشگاه Campbellsville یک موسسه جامع مسیحی است که برنامه های پیش حرفه ای، کارشناسی و فارغ التحصیل را ارائه می دهد. این دانشگاه به برتری تحصیلی متکی است که به طور جامع در زمینه هنرهای لیبرال متمرکز است که رشد شخصی، یکپارچگی و آمادگی حرفه ای را در یک محیط مراقبتی تقویت می کند. این دانشگاه دانشجویان را به عنوان رهبران خدمت مسیحی برای آموزش مادام العمر، تحصیلات ادامه داده و مشارکت فعال در جامعه متنوع و متنوع را آماده می کند.

ارزشهای اصلی

 • برای ارتقاء سطح کیفی تحصیلی از طریق گواهینامه های پیش حرفه ای، همکاران، دوره های مدرک لیسانس و برنامه های فارغ التحصیل از طریق سیستم های سنتی، فنی و آنلاین.
 • برای ایجاد محیطی که برای موفقیت دانش آموزان مفید است.
 • برای ارزش گذاری دیدگاه های متنوع در یک جامعه متمرکز بر مسیح.
 • برای مدلسازی رهبری خدمت و مدیریت موثر.

اعتباربخشی

دانشگاه کمپبلسویل توسط کمیسیون کالج ها و دانشکده ها در کالج های جنوبی (SACSCOC) مجوز صدور گواهینامه، مدرک کارشناسی، لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد دارد.

برنامه موسیقی Campbellsville توسط انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM) تأیید شده است. برنامه آمادگی معلم توسط هیئت استانداردهای حرفه ای آموزش و پرورش (EPSB) برای آموزش معلمان و صدور گواهینامه تایید شده است و توسط شورای ملی اعتباربخشی برای آموزش معلمان (NCATE) تأیید شده است. قرارداد بین ایالتی NASDTEC فرصتی برای فارغ التحصیلان برای کسب گواهینامه های تحصیلی در کشورهای دیگر فراهم می کند، هرچند ممکن است شرایط قابل اجرا باشد. کار اجتماعی کارشناسی کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های کار اجتماعی توسط شورای تحصیالت اجتماعی (CSWE) تأیید شده است. کارشناسی ارشد ازدواج و خانواده درمان توسط کمیسیون دروس آموزشی برای آموزش ازدواج و خانواده درمانی (COAMFTE) تأیید شده است. برنامه پرستاری RN به BSN توسط کمیته اعتباردهی برای آموزش پرستاری (ACEN) تأیید شده است.

رتبه بندی و تعهدات

علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین کالج های مسیحی آمریکا شناخته شده است و یک موسسه عالی کنتاکی و جنوبی در رتبه بندی دانشگاه های معتبر ملی و جهانی مانند اخبار ایالات متحده

تحصیل خارج از کشور

مرکز آموزش بین المللی در دانشگاه کمپبلسویل طیف گسترده ای از مبادلات و برنامه ها را برای دانش آموزان ارائه می دهد. ما ارتباطات نزدیکی با مدارس در اوکراین، بلیز، برزیل، چین، ژاپن، تایوان، کره جنوبی و اسپانیا داریم. CIE همچنین برنامه هایی را در 49 کشور مختلف در سراسر جهان ارائه می دهد. شما می توانید مطالعه کنید عربی در عمان، اردن، کارآموزی در استرالیا یا شرکت در آموزش و پرورش در شهر هوشی مین، ویتنام. جهان در آستان ماست و فرصت های بی پایان است!

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Campbellsville

  1 University Drive Campbellsville, KY 42718, 42718, Campbellsville

  • Louisville

   CU Louisville Center 2300 Greene Way Louisville, KY 40220, 40220, Louisville

   • USA Online

    USA Online, آمریکا

    • Liberty

     1 Pettyjohn St. Liberty, 42539, Liberty

     • Harrodsburg

      1150 Danville Road, 40330, Harrodsburg

      • Somerset

       3825 US-27, 42501, Somerset

       • Elizabethtown

        Elizabethtown Community and Technical College 600 College Street Rd., 42701, Elizabethtown

        • Owensboro

         Pleasant Grove Baptist Church 5664 Hwy 56, 42301, Owensboro

         سوالات