Keystone logo
Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

مقدمه

دانشکده هنر و علوم ، قدیمی ترین مدرسه دانشگاه کمبل همچنان یکی از برجسته ترین برنامه های آموزش هنرهای لیبرال را در دانشجویان در مقطع کارشناسی ارائه می دهد.

عملکرد اصلی کالج هنر و علوم در دانشگاه کمپبل دو برابر است. اول ، کالج م theلفه آموزش عمومی ("برنامه درسی کالج عمومی") آموزش هنرهای آزاد را به تمام برنامه های دوره کارشناسی دانشگاه ارائه می دهد. دوم ، این کالج مجموعه ای از برنامه های کارشناسی را در رشته های علوم و هنرهای سنتی ارائه می دهد. هدف اصلی دانشکده هنر و علوم این است که این وظایف را به روشی عالی و مطابق با مأموریت و هدف مسیحیان دانشگاه کمبل انجام دهد.

محل دانشکده در محوطه عابر پیاده که شامل دانشکده های تجارت ، آموزش ، مهندسی ، الوهیت ، حقوق ، طب استئوپاتیک و داروسازی و علوم بهداشتی به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دانشکده های مختلف رشته ها دیدار و از آنها یاد بگیرند. و حرفه ها

تأثیر و دسترسی دانشکده هنر و علوم بسیار فراتر از پردیس اصلی دانشگاه است. فرصت های آموزشی برای دانشجویان غیر سنتی به صورت آنلاین و در مکان های برتر در کارولینای شمالی ، از جمله رالی ، فورت براگ و کمپ لژون در دسترس است. برای بیش از 35 سال ، این دانشگاه همچنین با کالج Tunku Abdul Rahman در کوالالامپور ، مالزی همکاری داشته است. از طریق این رابطه منحصر به فرد ، دانشکده هنر و علوم دوره های تحصیلی منجر به مدرک لیسانس علوم را ارائه می دهد.

مکان ها

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    برنامه ها

    سوالات