Keystone logo
California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

مقدمه

به عنوان یک دانشگاه نوآوری ، California University Of Management And Technology دائما به دنبال راه هایی برای ارائه کارآمدترین آموزش برای کمک به دانشجویان ما در دستیابی به اهداف یادگیری و شغلی خود است. California University Of Management And Technology به سایر تنظیم کنندگان روند مانند MBA دانشگاه ایلینوی و کورسرا ، Udacity برای ایجاد نسل بعدی برنامه های پیشرفته تر - مدرک های متصل به ارتباط اجتماعی ، افزایش یافته از اینترنت ، مبتنی بر چالش در مدیریت بازرگانی ، رایانه ، پیوست. علم و فناوری اطلاعات.

برنامه ها و دوره های California University Of Management And Technology به منظور پشتیبانی از دانشجویان تمام وقت و نیمه وقت طراحی شده اند. این دوره ها به صورت سیستماتیک ، مبتنی بر شایستگی و با استفاده از روش های نوآورانه آموزشی است. مهارت در سخنرانی عمومی و نوشتن فنی بخشی جدایی ناپذیر از شرایط تحصیلات است. این برنامه درسی توجه به موضوعات مربوط به حفاظت از محیط زیست را مورد تأکید قرار داده و توجه ویژه ای به مشکلات تحقیقاتی مهندسی عملی داده شده است. یک هیئت مشاوره از رهبران صنعت سیلیکون ولی به طور فعال ماهیت و محتوای برنامه های ما را شکل می دهد.

California University Of Management And Technology توسط متخصصانی با سوابق قوی در آموزش و تجارت تأسیس شده است. دانشکده ما متعهد به ارائه آموزش با کیفیت بالا است که تئوری را با تجربه عملی و بهترین شیوه ها و روند صنعت فناوری پیشرفته مرتبط می کند. بنیانگذاران ما دارای تجربه گسترده آموزشی و صنعتی در بیشتر اعضای هیئت علمی هستند که دکترای خود را از یک دانشگاه معتبر دارند. علاوه بر این ، بیش از نیمی از اعضای هیئت علمی مدیرانی موفق در شرکت های سیلیکون ولی هستند که هرکدام با بیش از 10 سال سابقه کار در صنعت دارند.

مکان ها

  • Sunnyvale

    Sonora Court,1135, 94086, Sunnyvale

    سوالات