Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

مقدمه

دانشگاه کالدول هست یک نه برای سود دانشگاه کاتولیک در سال 1939 تاسیس شد. با الهام از سنت دومینیک و میراث کاتولیک، آن را باعث تفاوت در زندگی دانش آموزان و آنها را آماده از طریق هنرهای آزاد و مطالعات حرفه ای به تفکر انتقادی، به دنبال حقیقت، و کمک به یک جامعه عادلانه.

ربط

در دانشگاه کالدول، ما در پرمشغله باور نمی کند. هر یک از برنامه های آنلاین ما راحت و مقرون به صرفه می باشد. آنها تحقیقات با استفاده از زندگی واقعی مخلوط. از طریق همکاری و پروژه های معنی دار، ما شما را با دانش و مهارت های تازه تصفیه شده که شما می توانید بلافاصله اعمال فراهم می کند. پشتیبانی جامع به عنوان بخشی ارزشمند از جامعه آنلاین ما، اعضای هیئت علمی حمایت از شما خواهد بود. ما نشان می دهد تعهد عمیق به موفقیت خود را با ارائه آموزش و راهنمایی به طوری که شما می توانید به اهداف خود دست یابد. آماده سازی به موقع

این روزها، بزرگسالان مانند شما در حال بازگشت به مدرسه به کسب که مدت ها پس از اعتبارنامه به دنبال و رسیدن به اهداف خود. برنامه های آنلاین ما طراحی شده اند به راحت، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه. دانشگاه کالدول می توانید مهارت های لازم برای پیشبرد در مشاغل سرعت در حال رشد در صنایع پرستاری، آموزش، و کسب و کار فراهم می کند.

به رسمیت شناختن ملی

اخیرا به عنوان یک نهاد درجه 1 توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی "بهترین کالج 2015" قرار گرفت. رتبه بندی # 2 در دولت برای بهترین در کالج ایالتی اینترنتی 2016 توسط affordablecollegesonline.org

اعتباربخشی منطقه

2015 ایالات متحده فاصله انجمن آموزش (USDLA®) غیر انتفاعی کاربران. دانشگاه کالدول است که توسط کمیسیون میانه ایالات آموزش عالی، 3624 بازار خیابان، فیلادلفیا، پنسیلوانیا 19،104، (267) 284- 5000 معتبر است. ماژول RN آنلاین به برنامه BSN است که توسط کمیسیون در دانشگاهی آموزش پرستاری، یکی دوپونت دایره، NW، سوئیت 530، واشنگتن، DC 20036، (202) 887-6791 معتبر.

مکان ها

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

سوالات