Keystone logo
Ca' Foscari University of Venice

Ca' Foscari University of Venice

Ca' Foscari University of Venice

مقدمه

درباره Ca' Foscari

دانشگاه Ca' Foscari ونیز که در ابتدا به عنوان اولین مدرسه تجاری ایتالیا در سال 1868 تأسیس شد، اکنون یک موسسه چند رشته ای است که طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی در اقتصاد و مدیریت، زبان های مدرن، علوم انسانی و علوم را ارائه می دهد.

Ca' Foscari در شهر الهام بخش ونیز مستقر است. با کانال‌ها و قایق‌ها به جای خیابان‌ها و ماشین‌ها ، مرکز تاریخی واقعاً منحصربه‌فرد این شهر برای بیش از یک هزار سال مکانی پرجنب‌وجوش برای تبادل فرهنگی و اقتصادی بوده است و زیبایی هنر و معماری آن، آن را به میراث جهانی یونسکو تبدیل کرده است. به لطف میراث فرهنگی محرک بافت جهانی پویا، Ca' Foscari با تلاقی متقابل سنت و نوآوری فکری مشخص می شود و به دانشجویان و اساتید خود فرصت منحصر به فرد برای یادگیری و کار در یکی از برجسته ترین شهرهای جهان را ارائه می دهد.

محل

دانشگاه Ca' Foscari در شهر مشهور جهانی ونیز، یک مرکز شهری منحصر به فرد واقع در مردابی در ساحل شمال شرقی ایتالیا که مستقیماً به دریای آدریاتیک متصل است، واقع شده است.

ونیز شهری در شمال شرقی ایتالیا و پایتخت منطقه ونتو است. این بر روی مجمع الجزایری واقع در یک تالاب کم عمق ساخته شده است که شامل بیش از 100 جزیره است که توسط پل های عابر به هم متصل شده اند. از آنجایی که کانال ها جای جاده ها را می گیرند، مردم با پای پیاده و با قایق در شهر تردد می کنند. در واقع، ونیز بزرگترین شهر مدرن شهری اروپا بدون خودرو است.

این شهر با هنر و معماری تاریخی خیره کننده ای مشخص می شود زیرا جمهوری تاریخی ونیز در قرون وسطی و رنسانس یک بندر تجاری پر رونق و قدرت بزرگ دریایی بود، بنابراین برخی از مکان های شهر در فهرست میراث جهانی یونسکو گنجانده شده اند. .

با این حال، ونیز علاوه بر گذشته ای رنگارنگ، حال به همان اندازه پر جنب و جوش دارد، زیرا همچنان مرکز هنر و فرهنگ معاصر است .

زندگی در مرکز تاریخی ونیز به معنای داشتن یک سبک زندگی آگاهانه نسبت به محیط زیست است. به دلیل نیاز به پیاده روی در بیشتر مکان ها، فضاهای عمومی شهر به قطب های اجتماعی تبدیل می شوند. در واقع، یکی از مشتاقانه‌ترین لحظات مورد انتظار در روز دانشجوی ونیزی، به اصطلاح aperitivo در کمپو یا آبغوره در فضای باز است: از بعد از ظهر تا اواخر عصر، مناطقی مانند Campo Santa Margherita و Erbarìa در ریالتو به مکان‌هایی تبدیل می‌شوند که مردم برای گپ زدن و گوش دادن به موسیقی گرد هم می آیند و در حالی که اسپریتس می نوشند و سیکتی می خورند - یک غذای سنتی محلی و تنقلات که ونیز به آن مشهور است.

تجربه تحصیلی

پیشنهاد تحصیلی دانشگاه Ca' Foscari ونیز به 8 دپارتمان مسئول فعالیت‌های تحقیقاتی و آموزشی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، 3 مدرسه و کالج بین‌المللی معتبر تقسیم می‌شود. سه ساختار دیگر در کنار اینها وجود دارد:

 • دانشکده فارغ التحصیل Ca' Foscari، که هماهنگ کننده دکترای تحقیقاتی (PhD) است.
 • مدرسه چالش Ca' Foscari، که برنامه های کارشناسی ارشد حرفه ای (سطح 1 و 2) و فرصت های دیگر را برای آموزش اجرایی سازماندهی می کند.
 • مدرسه Ca' Foscari برای آموزش بین‌المللی، که دوره‌های فشرده تابستانی و پاییزی، برنامه‌های توجیهی، برنامه‌های سال پایه و سایر فعالیت‌های فوق برنامه را برای دانشجویان ایتالیایی و بین‌المللی ترویج می‌کند.

Ca' Foscari با وقف به ارائه آموزش های محرک، رقابتی و پیشرفته به دانشجویان، شبکه دانشگاهی گسترده ای از دانشگاه های شریک را ایجاد کرده است که در سراسر جهان را پوشش می دهد و در نتیجه، انواع مدارک لیسانس و فوق لیسانس مشترک و دوگانه را ارائه می دهد. و دارای بیش از 500 قرارداد تبادل بین المللی فعال است. به عنوان یک نتیجه از تعهد دانشگاه به پرورش یک جامعه دانشگاهی بین المللی، Ca' Foscari همچنین تعداد قابل توجهی از برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

تحرک خروجی

به لطف بیش از 500 قرارداد همکاری بین دانشگاه های بین المللی و Ca' Foscari، می توانید مدتی را صرف تحصیل در خارج از کشور در بیش از 70 کشور در سراسر جهان کنید. دفتر بین المللی تحرک خروجی دانشجویان Ca' Foscari را با شرکت در برنامه های تحرک بین المللی پیشرو، توسعه روابط با دانشگاه ها و شرکت های میزبان خارجی و ایجاد مشوق هایی برای مشارکت همه اعضای جامعه دانشگاهی ترویج می کند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به صفحه وب مراجعه کنید.

زندگی دانشجویی

تعداد کمی از دانشگاه های دیگر فرصت مطالعه و تحقیق در یکی از زیباترین شهرهای جهان را ارائه می دهند، شهری بسیار منحصر به فرد، جایی که می توانید ساعت ها در آن پرسه بزنید و حتی از گم شدن لذت ببرید، در یکی از میدان های زیبای ونیز یک اسپریتز داشته باشید. موزه ها و نمایشگاه های معروف جهان، سفر با قایق در جزایر کوچکتر تالاب، لذت بردن از سواحل لیدو و طعم غذاهای خوشمزه.

در Ca' Foscari، سنت فرهنگی و نوآوری فکری می توانند در کنار هم قرار گیرند: زندگی در ونیز یعنی زندگی هنر، معماری، توسعه، تحقیق، توجه به محیط زیست و کشف سنت های باستانی و فرهنگ های مختلف.

علاوه بر این، Ca' Foscari از طریق ارائه طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی و انجمن های دانشجویی، تجربه مطالعه کاملی را برای دانش آموزان تضمین می کند:

 • شبکه دانشجویی اراسموس (ESN) – با بیش از 12000 عضو از 36 کشور، شبکه دانشجویی اراسموس از طریق فراهم کردن فرصت‌هایی برای درک فرهنگی و خودسازی برای دانش‌آموزان بر اساس اصل کمک به دانشجویان به دانشجویان، از شبکه‌های بین‌المللی حمایت و ترویج می‌کند.
 • مرکز ورزش دانشگاهی (CUS) - CUS به دلیل امکاناتی که در مرکز تاریخی ونیز دارد، به دانشجویان این فرصت را می‌دهد تا در رشته‌های مختلف ورزشی شرکت کنند.
 • Radio Ca' Foscari – ایجاد شده توسط دانشجویان Ca' Foscari، ایستگاه رادیویی آنلاین دانشگاه یک وسیله ارتباطی بسیار محبوب است. دانش آموزان جالب می توانند بر اساس مهارت ها و تجربیات فردی خود در عملیات آن شرکت کنند.
 • گروه کر و ارکستر دانشگاه - بیش از بیست و پنج سال است که گروه کر و ارکستر Ca' Foscari به دانشجویان این فرصت را می دهد تا عشق خود را به موسیقی کشف و تقویت کنند. رپرتوارهای گروه ها سال به سال تغییر می کند و از قطعات قرون وسطایی تا معاصر متغیر است.
 • مرکز تئاتر دانشگاه شایلاک (CUT) - شایلاک یک انجمن فرهنگی است که هدف آن ترویج نوآوری فنی-هنری در زمینه اجرای تئاتر است. سازماندهی کارگاه های آموزشی و تجربی، میزبانی از تولیدات و نمایش های بازدیدکننده و انجام پروژه های تحقیقاتی و تولیدی.

به‌علاوه، اگر در مرکز تاریخی ونیز زندگی کنید، مطمئناً از زندگی محلی و پایدار لذت خواهید برد، زیرا مسافت‌ها قابل کنترل هستند و ماشین یا ترافیکی برای رقابت وجود ندارد.

Ca' Foscari با ارائه طیف وسیعی از وام ها، کمک های مالی، و کمک هزینه ها از طریق دفتر کمک های مالی خود، به دانشجویان در طول تمام حرفه خود در دانشگاه کمک می کند. پشتیبانی سفارشی برای دانشجویان بین المللی، دانشجویان شاغل و دانش آموزان دارای معلولیت در دسترس است.

بورسیه ها

Ca' Foscari به عنوان یک دانشگاه دولتی در اروپا، نه تنها هزینه های تحصیل را پایین نگه می دارد، بلکه کمک های مالی هدفمندی را برای دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا ارائه می دهد.

دانشگاه Ca' Foscari بسته های بورسیه تحصیلی تجدیدپذیر بین المللی با پیشرفت بالا را در اندازه های مختلف ارائه می دهد که از 6500 یورو در سال برای دانشجویان کارشناسی تا 8000 یورو در سال برای دانشجویان کارشناسی ارشد متغیر است.

این بسته های بورسیه برای ارائه پشتیبانی برای تمام مدت مدرک برنده جایزه طراحی شده اند. برای واجد شرایط بودن برای درخواست، به حداقل 8.5/10 CGPA نیاز دارید. اطلاعات کامل در مورد نیازها در صفحه وب اختصاصی .

دولت منطقه همچنین به دانشجویان بین المللی از خانواده های کم درآمد کمک مالی ارائه می دهد که می توانید پس از ثبت نام برای آنها درخواست دهید.

محل اقامت

دفتر مسکن Ca' Foscari خدماتی است برای دانشجویان ایتالیایی و بین المللی، محققان، اساتید و کارکنان اداری که برای تحصیل یا کار در Ca' Foscari می آیند. این اطلاعات مفید و مخاطبین را برای یافتن راه حل های مناسب و مناسب برای اقامت در ونیز و در منطقه مجاور ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا به صفحه وب مراجعه کنید.

حمایت از شغل و روز شغلی

دفتر شغلی، کارآموزی و کارآموزی را در ایتالیا و خارج از کشور ترتیب می‌دهد، همچنین نمایشگاه‌های شغلی، مسابقات استخدامی، و کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌کند تا به دانشجویان فعلی و فارغ‌التحصیلان اخیر کمک کند تا مهارت‌های حرفه‌ای مورد نیاز برای رقابت در بازار کار را کسب کنند.

روز شغلی یک رویداد تمام روز اختصاص داده شده به استخدام است که در طی آن دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیلان اخیر می توانند با مدیران شرکت های شرکت کننده ملاقات کرده و با دنیای کار آشنا شوند. دانش‌آموزان می‌توانند از غرفه‌های شرکت‌ها بازدید کنند، رزومه‌های خود را توزیع کنند، در مصاحبه‌ها شرکت کنند و اطلاعاتی در مورد فرصت‌های حرفه‌ای و گزینه‌های شغلی که برای آنها باز است به‌دست آورند. روز شغلی همچنین شامل مجموعه ای از کارگاه ها، سمینارها و ارائه های شرکتی است.

آمار

Ca' Foscari تقریباً 24000 دانشجو دارد و هر سال میزبان بیش از 1500 دانشجوی بین المللی است. دانشگاه با این اعتقاد راسخ که آموزش عالی و تحقیقات پیشرفته باید هم نوآورانه و هم بین المللی باشد، شبکه آکادمیک گسترده ای از دانشگاه های همکار را در سراسر جهان ایجاد کرده است که به آن امکان ارائه انواع مدارک لیسانس و فوق لیسانس مشترک و مضاعف را می دهد. 500 قرارداد تبادل فعال با موسسات در سراسر جهان. Ca' Foscari همچنین دانشجویان خود را برای محیط کار رقابتی جهانی آماده می کند و با ارائه برنامه های تحصیلی به زبان انگلیسی در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، جامعه آکادمیک بین المللی و فراگیر را تقویت می کند.

  ویژگی های پردیس

  پردیس اصلی Ca' Foscari در قلب مرکز تاریخی ونیز واقع شده است، اما همچنین دارای پردیس های اضافی در سرزمین اصلی است.

  استفاده از موارد زیر را به دانش آموزان ارائه می دهد:

  • 6 کتابخانه
  • مدرسه آموزش بین المللی
  • مدرسه چالش پس از فارغ التحصیلی
  • مرکز مطالعه زبان: این مرکز دوره های زبان خارجی را به زبان های انگلیسی، فرانسوی، روسی، اسپانیایی و آلمانی در سطوح مختلف ارائه می دهد
  • فضاهای نمایشگاهی
  • یک تئاتر
  • یک مرکز ورزشی
  • غذاخوری ها: این دانشگاه در بسیاری از مکان ها غذاخوری دارد، هم در مرکز تاریخی ونیز و هم در پردیس های سرزمین اصلی در Mestre، Marghera، و Treviso.
  • انجمن های دانشجویی
  • دفاتر دانشجویی: به عنوان مثال. واحد استقبال بین المللی طیف گسترده ای از خدمات را برای ذینفعان بین المللی ارائه می دهد، مانند راهنمایی و کمک برای مراحل ثبت نام، به رسمیت شناختن مدارک تحصیلی، فرآیند درخواست ویزا، مجوز اقامت، خدمات دانشجویی، مسائل بهداشتی و حمل و نقل.

   رتبه بندی

   Ca' Foscari به دلیل عالی بودن تحقیقات خود در رتبه سوم ایتالیا قرار دارد و آنقدر از بورسیه های تحقیقاتی ماری کوری کمیسیون اروپا کسب کرده است که یکی از ده دانشگاه موفق اروپا در این زمینه است. در سطح جهانی، رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS Ca' Foscari را در بین 100 دانشگاه برتر برای زبان های مدرن، 150 دانشگاه برتر برای تاریخ، 200 دانشگاه برتر برای زبان شناسی و جغرافیا، و 250 دانشگاه برتر برای اقتصاد و اقتصاد سنجی و حسابداری و امور مالی قرار داده است.

   مکان ها

   • Venice

    Linguistic Campus Dorsoduro, 3246, 30123, Venice

   • Venice

    Economic Campus San Giobbe, Cannaregio 873, 30121, Venice

    • Venice

     Humanistic Campus Malcanton Marcorà, Dorsoduro 3484/D, 30123, Venice

     • Venice

      Linguistic Campus Ca' Cappello San Polo 2035, Calle del Magazen, 30125, Venice

      • Venice

       Scientific Campus Via Torino 155, 30170, Venice

       • Treviso

        Treviso Campus Palazzo San Paolo, Riviera Santa Margherita 76, 31100, Treviso

        • Roncade

         H-Campus Via Sile 6, 31056, Roncade

         برنامه ها

         سوالات