Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

مقدمه

اتحاد مدرسه بازرگانی منچستر یکی از دو مدرسه بازرگانی انگلستان است که در سال 1965 راه اندازی شده است) و اکنون بزرگترین مدرسه مدیریت تجاری و مدرسه در انگلستان است.

منچستر برای متفکران اصلی خود به رسمیت شناخته شده است: تاریخ طولانی و افتخار ما برتری پژوهش، روح نوآوری و دستاوردهای که شهر مشهور است، ادامه دارد.

ما می دانیم که تحقیقات در سطح جهانی به اندازه کافی کافی نیست و ما می بینیم که تفکر اصلی ما برای تاثیر در کسب و کار و مدیریت، دولت و جوامع مورد استفاده قرار می گیرد.

ما آموزش کسب و کار و مدیریت جهانی را برای دانشجویان کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، کارشناسان با تجربه و کسانی که با جاه طلبی های علمی و پژوهشی حرفه ای مواجه هستند، ارائه می دهیم. اتحاد MBS ارائه تفکر و آموزش اصلی، که توسط محیط تجاری معاصر مطلع می شود.

قابلیت استخدام در برنامه درسی گنجانده شده است. Alliance MBS Careers Service نزدیک با خدمات مشاغل دانشگاه منچستر همکاری می کند و به دانشجویان این امکان را می دهد تا به تعداد زیادی از سازمان هایی که در رویدادهای پردیس شرکت می کنند دسترسی داشته باشند. این دانشگاه رتبه 1 هدفمندترین دانشگاه بریتانیا توسط کارفرمایان برجسته فارغ التحصیل است (گزارش High Fliers، 2022).

اعتباربخشی:

  • Alliance MBS بخشی از یک گروه کوچک و انتخابی موسسات در سراسر جهان است که توسط همه سه سازمان عمده - AACSB International، AMBA و EQUIS تأیید شده است.
  • هیات دولت بریتانیا (HEFCE) توانایی تدریس تدریس MBS را به عنوان عالی، بالاترین رده را به حساب می آورد.

یک مدرسه بین المللی:

  • ما شبکه جهانی گسترده ای داریم، با حضور در زمین در برزیل، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و امارات متحده عربی.
  • دوره های کارشناسی ارشد ما متشکل از برتری تحصیلی با تمرکز بر عملکردهای کسب و کار و مدیریت در دنیای واقعی است. علاوه بر این، دانش آموزان ما با همکلاسی های خود از بیش از 65 ملیت ارتباط برقرار می کنند.
  • پیوستن به جامعه دانشجویی ما و بیش از 300 متخصص کارشناسان و پژوهشگران، کمک می کند فارغ التحصیلان را برای محیط کسب و کار جهانی و بازار کار امروز آماده کنید.

رتبه بندی

ما از نظر تحقیقات تجاری در بریتانیا رتبه دوم را داریم (مطالعات کسب و کار و مدیریت، REF 2014)، و آخرین نظرسنجی فایننشال تایمز ما را به عنوان چهارمین در بریتانیا، دهم در اروپا و 30 در جهان رتبه بندی کرده است.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

سوالات