Keystone logo
Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

مقدمه

کالج Wheelock به طور رسمی با دانشگاه بوستون ادغام شده است. جنبه قابل توجهی از این ادغام ایجاد کالج آموزش و توسعه انسانی Wheelock University Boston ، کالج جدیدی در دانشگاه بوستون است که بسیاری از منابع و برنامه های کالج Wheelock سابق و دانشکده آموزش دانشگاه بوستون را با هم ترکیب می کند.

به عنوان BU Wheelock ، ما در تلاشیم تا خود را به عنوان یک آموزشگاه پیشرو در بین همتایان خود تاسیس کنیم. ما این کار را با حمایت از برتری علمی و موفقیت در بین دانشجویان خود ، با ایجاد یک هیئت علمی که تحقیقات ، تدریس و تخصص بالینی آن بی نظیر است و با ایجاد مشارکت معنادار با جوامع و سازمانهایی که در تمایل ما برای خدمت به زبان آموزان در هر سنی سهیم هستند و بهترین زمینه ها.

در طول این روند ، و در تمام تلاشهای خود ، ما میراث تاریخی بنیانگذار کالج Wheelock ، لوسی ویلوک و شهرت صعودی دانشکده BU را خواهیم دید.

همه برنامه های ما شما را در دانش تخصصی منحصر به فرد هر رشته یا زمینه غوطه ور می کنند و شما را به مهارت های حرفه ای لازم برای تبدیل شدن به یک مربی عالی تبدیل می کنند. ما همه اینها را با پشتیبانی و راهنمایی در سراسر تجربیات میدانی شما به صورت محلی و بین المللی در کلاسهای درس شهری و حومه گام به جلو برمی داریم.

مکان ها

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    سوالات