Keystone logo
Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

مقدمه

در کالج ارتباطات دانشگاه بوستون ( BU COM ) ، مهارت های داستان نویسی را برای شکل دادن به مکالمات جهان کسب خواهید کرد. شما ممکن است یاد بگیرید که چگونه یک فیلم مستند ایجاد کنید یا یک وب سایت تعاملی را کدگذاری کنید. خبرهای فوری را گزارش دهید یا یک کمپین روابط عمومی را توسعه دهید. یک تبلیغ تبلیغ کنید یا یک فیلمنامه بنویسید. یا شاید شما ممکن است چگونگی روایت داستان ها را مطالعه کنید ، و در نیروهایی که رسانه های نوظهور را تحت تأثیر قرار می دهند ، بر نحوه تفکر و عمل ما تأثیر می گذارد.

تمرکز شما مهم نیست ، شما توسط اساتید کلاس جهانی ما راهنمایی خواهید شد - معلمان فوق العاده فعال در زمینه های خود. در میان آنها: روزنامه نگاران برنده جایزه ، مدیران عامل آژانس ها و مدیران تلویزیون شبکه.

البته مهارت های ارتباطی به تنهایی کافی نیست. کیفیت آنچه در حال برقراری ارتباط هستید باید بالا باشد و این به دانش عمیق تری نیاز دارد. به همین دلیل شما همچنین می توانید بینش تازه ای کسب کرده و درک غنی تری از موضوعات مختلف را از متخصصان برجسته دانشگاه بوستون کسب کنید. دانشگاه بوستون که توسط انجمن معتبر دانشگاههای آمریکا معتبر شناخته شده است ، بیش از 150 سال است که دانش آموزان را آموزش می دهد.

به هر حوزه ارتباطی که شما علاقه مند باشد ، کالج ارتباطات دانشگاه بوستون فرصت ها ، اساتید ، شبکه و محیط را برای دستیابی به جاه طلبی های شغلی شما فراهم می کند.

ما به عنوان کالجی که برخی از پویاترین و نوآورترین رهبران را در زمینه های مختلف از سرگرمی گرفته تا تبلیغات تا روزنامه نگاری تولید می کند ، ما به نقش خود بسیار افتخار می کنیم و همچنان در شکل گیری دنیای ارتباطات بازی می کنیم.

مکان ها

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    سوالات