Keystone logo
Burgundy School of Business

Burgundy School of Business

Burgundy School of Business

مقدمه

در دنیایی که در حال تغییر ، پیچیده ، جهانی و دیجیتالی است ، BSB بازیگرانی را آموزش می دهد که دنیای فردا را خلق خواهند کرد!

BSB بیش از یک درجه است.

BSB کلید تجسم تغییر را به شما می دهد!

آموزش طراحی شده توسط BSB بسیار کاربردی است، بر کسب مهارت های نرم جدید تمرکز می کند و از رویکرد "Do and Learn" استفاده می کند. ماموریت ما این است که به شما اجازه دهیم خود را کشف کنید، آرزوهای خود را شناسایی کنید و دنیای فردا را تصور کنید. به این ترتیب، سفر شما در BSB به مجموعه‌ای ریتمیک از تجربیات و جلسات غوطه‌ور با رهبران الهام‌بخش تبدیل می‌شود که شما را به کشف مسیر موفقیت، به نفع خود و به نفع دنیای اطرافتان می‌آورد.

نشان دادن شخصیت شما

در BSB ، ما بر این باوریم که ایجاد یک پروژه حرفه ای که منطقی باشد، مطابق با شخصیت و ارزش های شما ضروری است.

بنابراین توسعه شخصی در قلب حمایت ما قرار دارد. بیش از 3000 ساعت مربیگری شخصی به شما پیشنهاد می‌شود تا به شما امکان تعریف یک پروژه حرفه‌ای را بدهد که نشان‌دهنده شما… پروژه شغلی شماست!

در Masters Grande Ecole، برنامه تقویت استعدادهای ما به شما کمک می‌کند پتانسیل‌های خود را با رویکردی منحصربه‌فرد طی سه سال توسعه دهید، جایی که مربیان و متخصصان با شما همکاری می‌کنند تا شخصیت شما را آشکار کنند، تفاوت‌هایتان را پرورش دهید و استعدادهایتان را شناسایی کنید.

الهام گرفتن

چرخه کنفرانس "Meet-up Inspiring Leaders" ما به منظور ارتقا ge تجربه ژئوپلیتیک ، اقتصادی و فرهنگی شما ضمن ملاقات با شخصیت های منحصر به فرد و الهام بخش ، طراحی شده است که به شما امکان می دهد سایر چشم اندازهای جهان را کشف کنید. هر ماه ، شما با رهبران تجارت ، فیلسوفان ، کارشناسان ، بازیگران ژئوپلیتیک ، مبتدیانی آشنا می شوید که هرکدام به روش خود تصمیم گرفته اند برای تبدیل شدن به عوامل تغییر اقدام کنند. زنان و مردانی را کشف خواهید کرد که از تکان دادن کد ، چابکی ، خطر پذیری و ترس نداشته اند.

فردا ، آن شما هستید؟

چابک بودن و پیش بینی تغییر

در BSB ، ما با شما کار می کنیم تا چابکی، کنجکاوی و اشتهای شما برای تغییر را توسعه دهیم تا شما را به یک مدیر سازگار تبدیل کنیم که قادر به تعامل با دنیای در حال تغییر فردا باشد.

با انقلاب دیجیتال و دگرگونی های اجتماعی، مشاغل فردا مانند مشاغل امروزی نخواهد بود.

به همین دلیل است که در BSB ، فراتر از آموزش، به شما یاد می‌دهیم که یاد بگیرید، قطعیت‌ها را زیر سوال ببرید، تأثیرات فعالیت‌های خود و همچنین تغییرات تکنولوژیکی، سیستمی یا حتی ژئوپلیتیکی را در نظر بگیرید.

در آغوش گرفتن از محیط دیجیتال ما

فناوری‌های جدید اکنون در همه جا وجود دارند و در زندگی روزانه میلیاردها انسان ادغام شده‌اند و دائماً در حال تکامل هستند و امکانات بی‌نهایتی را ارائه می‌دهند. در BSB ، ما رهبران فردا باید بدانند که چگونه از آنها بهترین استفاده را ببرند و از کاربران محافظت کنند.

در BSB ، ما معتقدیم که رهبران فردا باید بدانند که چگونه ضمن محافظت از کاربران ، بهترین استفاده را از آن ببرند. بنابراین ما برنامه های خاصی را طراحی کرده ایم:

 • کارگاه های دیجیتال باز: این کارگاه ها برای همه دانش آموزان ما باز است، این کارگاه ها، که توسط متخصصان رهبری می شوند، موضوعات ضروری دنیای دیجیتال را پوشش می دهند: بلاک چین، هک رشد، رسانه های اجتماعی و غیره تا به شما کمک کند تحول دیجیتال را انجام دهید.
 • هوش مصنوعی غواصی عمیق: این ماژول Master Grande Ecole شما را به درک بهتر تحولات دنیای فردا و خطرات هوش افزوده، اخلاقی و مسئولیت‌پذیر دعوت می‌کند.

درگیر شدن

توانمند ساختن شما برای تبدیل شدن به عامل تغییر به این معنی است که شما را قادر می سازد که به بیرون نگر باشید، از تأثیر خود بر محیط زیست و نقش خود در جامعه آگاه باشید، اما همچنین قدرت و مسئولیت خود را برای ایجاد تغییر در نظر داشته باشید. .

از همان ابتدای برنامه شما، BSB شما را وارد یک چالش نوآوری مسئولانه می کند: سرعت نوآوری ، که در آن باید به عنوان یک تیم به چالش های CSR (مسئولیت اجتماعی شرکت) سه شرکت شریک پاسخ دهید.

در برنامه کارشناسی ارشد مدیریت، ماژول من برای تغییر ، هر دانش آموز را تشویق می کند تا 40 ساعت از زمان خود را برای داوطلبانه در یک مأموریت اجتماعی و/یا بشردوستانه سرمایه گذاری کند: "Les Restos du Coeur"، "Le Secours Catholique"، پشتیبانی مدرسه. این تجربه فرصتی منحصر به فرد برای کشف افق های جدید، برای تجزیه و تحلیل تفکر خود و در عین حال کمک به دلایلی است که به آنها اعتقاد دارید و در عین حال مهارت های خود را به عنوان یک مدیر مسئول توسعه می دهید.

با تأثیر مثبت BSB ، ما شما را برای تبدیل شدن به یک مدیر مسئول آموزش می دهیم و شما را به انجام پروژه هایی با تأثیر مثبت ، در یک انجمن یا رویکرد فردی ، تشویق می کنیم. شما می توانید تعهدات خود را با انجام پروژه های ارتباطی در مدرسه در موضوعات متنوعی از قبیل تشویق تنوع ، مبارزه با نابرابری ، ایجاد شیوه های خوب زیست محیطی ، تقویت کمک متقابل بیان کنید.

گشودن به دنیا

رویای یک حرفه بین المللی را دارید؟

BSB اولین قدم شماست و درهای کل دنیا را به روی شما باز می کند.

به لطف رویکرد تجاری معروف فرانسوی، رنگ فرانسوی را به حرفه خود بیاورید، روحیه خلاقانه و کارآفرینی خود را توسعه دهید و همچنین از شراکت های بسیاری که BSB در سراسر جهان ایجاد کرده است، بهره ببرید:

 • بیش از 180 شریک بین المللی برای تحصیل در یک ترم یا سال کامل.
 • BSB x McGill: فرصتی برای گذراندن یک ترم دروس در علوم انسانی در دانشکده هنر در دانشگاه معتبر مک گیل، گذراندن دوره ها در کنار دانشجویان از گروه های مطالعات ارتباطات، فلسفه، روانشناسی و علوم سیاسی.
 • برای دانشجویان لیسانس: مشارکت با ایرلند و کانادا از سال اول برای گذراندن دوره های فشرده انگلیسی.
 • برای دانشجویان کارشناسی ارشد: ماژول های عالی که توسط اساتید بین المللی تدریس می شوند و به دلیل تخصص خود در سطح جهانی شناخته می شوند.

مأموریت

"مأموریت ما ارائه آموزش با کیفیت به مدیران فعلی و آینده بر اساس فعالیت های تحقیقاتی و کمک به نفوذ منطقه ما است. بخشی از یک رویکرد کارآفرینانه و بین المللی باز، برنامه های آموزشی ما به کسب تخصص حرفه ای و یکپارچه سازی نیازهای کسب و کار و مسئولیت اجتماعی."

استفان بورسیو، رئیس BSB

ماموریت ما به ما امکان می دهد که به عنوان یک م anسسه چه کسی هستیم و اهداف تعیین کننده برنامه های مختلف آموزشی را تعریف کنیم.

ما خودمان را تعریف می کنیم:

به عنوان یک مدرسه: یک مکان آموزش (اولیه و مداوم) به عنوان یک م educationسسه آموزش عالی: م institutionسسه ای با فعالیت های تحقیقاتی که ارتباط آموزش و مدارک علمی ما را تضمین می کند. به عنوان یک بازیگر کاملاً منطقی در منطقه: بهره مندی از توسعه آن و کمک در مقابل ، در جذابیت و رقابت آن.

4 محور آموزشی ما

برنامه های آموزشی ما 4 هدف یادگیری مشترک دارند که بر اساس ماهیت آنها (آموزش اولیه یا مداوم) ، سطح آنها (لیسانس یا فوق لیسانس) و گرایش آنها (آموزش عمومی یا متخصص) است.

ما از ارتباط و ضرورت توسعه ویژگی های کارآفرینی در بین دانشجویان خود اطمینان داریم. این مهارت های کارآفرینی را می توان در یک پروژه ایجاد / بازیابی مشاغل مورد استفاده قرار داد ، اما در هر سازمانی به همان اندازه ضروری است. درک چگونگی بسیج ، ارائه یک پروژه ، نشان دادن خودمختاری ، سازگاری ، واکنش پذیری اکنون ویژگی های اساسی در هر برنامه تحصیلی است ، که یکپارچگی را امکان پذیر می کند و به موفقیت حرفه ای تبدیل می شود.

بعد بین المللی نیز باید بخشی از برنامه های ما باشد. صرف نظر از بخش فعالیت و اندازه سازمانی که یک فارغ التحصیل با ترک مدرسه به آن می پیوندد ، بدون شک فضای حرفه ای جهانی خواهد شد. داشتن کلیدهای این اقتصاد جهانی و مهمتر از همه یادگیری بازیگر بودن (یادگیری کار با افرادی از فرهنگ های مختلف) اصول اساسی برنامه های آموزشی ما است.

برنامه های آموزشی ما باید به انتظارات تجاری مرتبط باشد. اگرچه ضروری است که برنامه های آموزشی ما دانش آموزان خود را با مهارت های عمومی عمومی (توانایی تجزیه و تحلیل ، دانستن زمان قدم برداشتن و غیره) مجهز کنیم ، اما با این حال ضروری است که آنها همچنین دانش آموزان را به مهارت های عمومی و حرفه ای مورد انتظار مجهز کنند. توسط شرکت ها

در زمان فارغ التحصیلی ، دانش آموزان باید از نظر عملیاتی آمادگی لازم را داشته باشند (یا با یک مجموعه مهارت خاص آشنا باشند) و در عین حال دارای مهارت هایی باشند که به آنها امکان تکامل حرفه ای را می دهد. این ارتباط با دنیای شرکت ها مستلزم دخالت شدید شرکت ها در برنامه های آموزشی است.

سرانجام ، ما به طور کامل از مسئولیت خود به عنوان یک نهاد آموزشی برای آموزش دانش آموزان خود به عنوان شهروند کاملاً آگاه هستیم. ما متقاعد شده ایم که آگاهی بخشی از آنها به نقشی که در جامعه دارند ، چه به عنوان مدیر و چه به عنوان افراد ، بخشی از مأموریت ما است. این ابعاد در برنامه های ما جایگاه خود را دارد.

استراتژی ما

در یک زمینه آموزشی که توسط استراتژی های حجم تعداد قابل توجهی از بازیکنان مشخص می شود ، یکی از عناصر اصلی تمایز انتخاب شده توسط BSB موقعیت واضح آن به عنوان یک Grande Ecole متمرکز بر کیفیت تماس و پشتیبانی کارکنان و دانش آموزان است.

این انتخاب به پایبندی به سه اصل زیر تبدیل می شود:

N ° 1

رابطه (ممتاز یا شخصی) با دانشجویان یک رابطه اساسی تلقی می شود.

N ° 2

کلاس و تعامل قوی بین معلمان و دانش آموزان در مدل آموزشی بسیار مهم است.

N ° 3

قدرت مدیریت Grande Ecole همچنین در کیفیت خدمات با ارزش بالا است که به ذینفعان ما (دانشجویان ، شرکت ها و موسسات شریک) ارائه می شود.

بنابراین انتخاب برای عدم انتخاب یک استراتژی حجم انجام شد. با این حال ، زیر سال بردن از مدل اقتصادی مدارس ، حفظ اساسی اعتبارنامه های ما در یک زمینه رقابتی ملی و بین المللی و افزایش ضروری قدرت ظرفیت تحقیقاتی ما ، رشد قابل توجهی را در سال های آینده تحمیل می کند.

برای این منظور ، هدف برنامه استراتژیک تا سال 2022 عبور از آستانه 3300 دانشجو ، بودجه 30 میلیون یورویی و 200 کارمند ثابت است.

برنامه استراتژیک 2017-2022 با هدف:

 • تبدیل به یک نقطه مرجع جهانی در Wine and Spirits Business Business.
 • مدل آموزشی ما را که یادگیرنده را در قلب زنجیره ارزش قرار می دهد ، ارتقا دهید.
 • با ایجاد زمینه های تخصصی به تعالی علمی دست یابید.

تعهدات ما

برای تغییر الهام بگیرید

اولین تعهد ما الهام بخشیدن به جامعه است. دانشجویان ، فارغ التحصیلان ، کارکنان وظیفه ما این است که آنها را از جوامع اصلی آگاه کنیم ، اصول را بیان کنیم ، ایده های جدیدی تولید کنیم و اقدامات را تشویق کنیم.

دسترسی ما

روزهای آگاهی از معلولیت ، فعالیت های آگاهی از جنسیت ، تنوع. ما دانش آموزان خود را در مورد مسائل اجتماعی آموزش می دهیم تا آنها را تشویق کنیم تا عامل تغییر شوند.

برابری BSB

در سال 2018 ، ما پروژه BSB EQUALITY را برای تشویق کارمندان مدرسه و دانش آموزان ما - مدیران آینده - برای ارتقا diversity تنوع در سازمان ها راه اندازی کردیم. کنفرانس ها ، میزگردها و پروژه های خلاقانه هر ساله برای تغییر نحوه تفکر مردم برپا می شود.

"Baromètre de la Diversité" - فشارسنج تنوع

مدرسه ما همچنین بخشی از طرح فشار سنج تنوع است ، ابزاری برای سنجش برابری زنان و مردان در هیئت مدیره شرکت های بزرگ طراحی شده است.

این گزارش سالانه از سال 2014 منتشر می شود:

 • اطلاعات سالانه در مورد حضور زنان در هیئت مدیره ، مشخصات آنها (سن ، آموزش ، عملکرد ، کارفرما) ، موقعیت واقعی آنها در هیئت مدیره (کمیته ها ، اعضا یا کرسی ها) را ارائه می دهد.
 • تمرکز شرکت های هدف در قانون را در رابطه با پروفایل تحقیقاتی مدیران زن (آموزش ، تجربه ، بخش فعالیت ، ویژگی های انسانی و رفتاری) در مقابل توسعه و عملکرد استراتژیک آنها مشخص می کند.
 • محفلی را برای شرکت های هدف فراهم می کند تا سوالات و نگرانی های مربوط به اجرای این قانون را به مقامات و نهادهای عمومی ارائه دهند.

سخنرانی ها و صحبت های الهام بخش ما

از طریق کنفرانس های "Meet-Up Inspiring Leaders" و وب سایتهای خود "La Rencontre Lead For Change" ، دانشجویان ما را قادر می سازیم هر ماه با بازیگران تغییر دیدار کنند. آنها دیدگاه هایشان درباره تغییر جهان را با آنها در میان می گذارند و شاهدند که چگونه می توانند با چابکی از طریق مدل های جدید تجاری پایدار ، کدها را بهم بزنند.

برای تغییر آموزش دهید

مسئولیت اجتماعی شرکت در قلب پروژه آموزشی ما قرار دارد

مسئولیت اجتماعی در قلب پروژه آموزشی ما قرار دارد. به همین دلیل است که همه برنامه های ما شامل ماژول های مرتبط با مسئولیت اجتماعی هستند تا دانشجویان ما مفصل اخلاق و مدیریت را درک کنند و با مفاهیم اساسی دیگر مانند اعتماد و مسئولیت اجتماعی یک شرکت ارتباط برقرار کنند. برنامه های ما همه دانشجویان را قادر می سازد تا با استفاده از این اصول ، شیوه های مدیریتی خود را بسازند.

بیش از 40٪ از دوره های ما مفاهیم مسئولیت اجتماعی را ادغام می کنند.

چند نمونه از دوره های آموزشی:

 • اخلاق و مسئولیت اجتماعی
 • حاکمیت شرکتی
 • قرضه کوچک
 • مدیریت سازمانهای مسئول
 • استراتژی و پایداری شرکت
 • مدیریت تغییر

یک رویکرد انجام و یادگیری

برای سرعت بخشیدن به ادغام مسائل مربوط به مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی ، تجربه دانشجویی ما با موج هایی از چالش های همه جانبه مشخص شده است.

برای تغییر اقدام کنید

تشویق تنوع ، مبارزه با نابرابری ، توسعه روشهای خوب زیست محیطی ، ارتقا aid کمک متقابل BSB کارمندان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان خود را تشویق می کند تا با انجام پروژه هایی با تأثیر مثبت اقدام کنند.

تأثیر مثبت BSB : این به خود ما بستگی دارد

اقدامات همبستگی ، Ecorun ، مأموریت بشردوستانه ، مسابقه خیریه ، جمع آوری خون در متن یک باشگاه دانش آموزی یا به عنوان یک ابتکار فردی ، فارغ التحصیلان و کارمندان ما می توانند تعهد خود را با انجام پروژه های همبستگی منطقی در مدرسه و با همسالان خود نشان دهند.

ماموریت من برای تغییر

اجازه دادن به شما برای تبدیل شدن به بازیگر تغییر این است که به شما اجازه می دهد بازی کنید. مدیر مسئول بودن ، آگاهی از دیگران است.

این هدف در پشت سر من ماموریت تغییر است که تقریباً 15 سال پیش توسط BSB آغاز شد. این ماژول با قرار دادن دانش آموزان در معرض واقعیت های جامعه ای که در آن زندگی می کنند ، از اقدامات همبستگی جامعه مدنی پشتیبانی می کند.

این مأموریت هر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد را تشویق می کند که 40 ساعت درگیر یک مأموریت اجتماعی و / یا بشردوستانه با انجمن های محلی و ملی مانند Restos du Coeur ، Le Secours Catholique ، انجمن کمک به پناهندگان Wintegreat شود.

پردیس سبز

بازیافت ، جمع آوری لب به لب ، تنظیم فنجان اکو و بطری اکو ، آگاهی روزانه از حرکات صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست ... ما هر روز در کنار دانشجویان خود برای یک دانشگاه با مسئولیت بیشتر کار می کنیم.

"Le Grand Dej 'Solidaire"

سالی یک بار کادر مربیگری و معلمان غذاهای کوچک را برای دانش آموزان آماده می کنند. درآمد حاصل از آن به انجمن Hum'Event به عنوان بخشی از فروشگاه مواد غذایی همبستگی مدرسه اختصاص می یابد.

Apero2gether

فارغ التحصیلان ما نیز متعهد به کارهای خوب ما هستند. هر ماه اکتبر BSB جلسه همبستگی با فارغ التحصیلان را برگزار می کند. هدف این است که در سراسر فرانسه و سراسر جهان دور هم جمع شوید و یک عکس بصورت آنلاین ارسال کنید و برای هر عکس 1 یورو بپردازید.

در سال 2018 ، مجموعه Apero2gether به یونیسف اهدا شد.

در سال 2019 ، این مجموعه به نفع بنیاد Surfrider بود.

مأموریت معلولیت

ماموریت معلولیت BSB که در سال 2009 ایجاد شد ، هدف آن تشویق دانشجویان معلول برای ادامه تحصیل در آموزش عالی است. خدمات توسعه و پشتیبانی شخصی ما در سفر تحصیلی و شخصی آنها را پشتیبانی می کند (مانند پشتیبانی در امتحانات ، در دسترس قرار دادن تجهیزات مناسب و غیره)

هر ساله ، به عنوان بخشی از هفته ملی معلولیت و با همکاری Caisse d'Epargne de Bourgogne Franche Comte ، دانش آموزان ما همچنین کارگاه های آموزشی آگاهی را ترتیب می دهند که کل مدرسه می تواند در آنها شرکت کند.

 

باشگاه های دانشجویی BSB جهان را تغییر می دهند

کنجکاو ، پرشور ، به روی دنیا باز باشید ، به روی دیگران باز شوید ، مرزها را کنار بزنید ، از جعبه خارج شوید ، و مهمتر از همه به کارهای خود معنا دهید. این همان معنای تغییر بازی ، بازیگر تغییر است!

ما در BSB دانشجویان خود را تشویق می کنیم که در طول تحصیل خود اقدام کنند و فرصت های فراوانی وجود دارد. دانش آموزان ما این فرصت را دارند که با انجام پروژه های معنی دار در زندگی جامعه مدرسه سرمایه گذاری کنند.

و همچنین 4 باشگاه دانشجویی اختصاص داده شده قبلی ، کلیه باشگاه های دانشجویی BSB متعهد به انجام پروژه های مسئولانه هستند.

لیست طولانی است اما در اینجا برخی از پروژه های متعهد جامعه آورده شده است:

 • روز آگاهی از معلولیت - BDS
 • روز خوب آگاهی از غذا ، در طول هفته چشیدن -Vignobl'Esc
 • تنظیم مجموعه های ته سیگار - Adventures Esc'prit
 • شرکت در مسابقه TousHanscene ، یک مسابقه آگاهی از معلولیت - منشور
 • Eco-run - همکاری ماجراهای Esc'prit و BDS
 • کمپینی برای جلوگیری از خطرات سو abuse مصرف الکل در عصر- انجمن 4A
 • ایجاد فروشگاه مواد غذایی همبستگی - جغد برای شما
 • مأموریت بشردوستانه در هند - Hum'Event
 • سازمان یک روز اهدای خون - Hum'Event

مشارکت های مسئولانه ما

Wintegreat

BSB یکی از شرکای انجمن Wintegreat است که مأموریت دارد اجازه دهد پناهندگان از طریق یک برنامه تخته پرشی به عقب برگردند و موقعیت فعال خود را در جامعه میزبان از سر بگیرند.

به مدت سه ماه از ژانویه تا مارس ، BSB از 20 پناهجو استقبال می کند. آنها دوره هایی را می گذرانند که به طور داوطلبانه توسط معلمان ما برگزار می شود و به آنها این امکان را می دهد که زندگی حرفه ای خود را در کشور ما دوباره آغاز کنند.

45 دانشجوی BSB نیز بعنوان بخشی از ماژول تعامل شهروندان "My Lead for Change Mission" به عنوان مربیان و دوستان در این پروژه سرمایه گذاری می شوند.

فارغ التحصیلان ما نیز به عنوان مربی در این پروژه شرکت می کنند تا به این افراد کمک کند "حرفه خود را" دوباره تعریف کنند.

همبستگی جشنواره VYV

BSB تحت عنوان همبستگی از جشنواره موسیقی VYV پشتیبانی می کند: مبارزه با تبعیض ، بهبود شرایط زندگی ، مسئولیت زیست محیطی و غیره

Burgundy School of Business","author_url":"","source":""}" />

70093_Campus6.jpg


اعتبار بین المللی ما

مدرسه ما AACSB و EQUIS معتبر است. این 2 اعتبار معتبر بین المللی ، مدارس مدیریت را از نظر کیفیت آموزش ، به رسمیت می شناسند. AACSB معتبر از سال 2014 و EQUIS از سال 2016 ، BSB یکی از 15 گراند اکوئل فرانسوی با اعتبار دوگانه است. این 2 اعتبار در سال 2019 تمدید شد.

ویزاها و نمرات ما

بازاریابی و تجارت کارشناسی

لیسانس بازاریابی و تجارت BSB یک مدرک Bac + 3 است که توسط وزارت تحصیلات عالی ، تحقیقات و نوآوری تأیید شده است. این امکان دسترسی به پیگیری مطالعات در Master Grande Ecole (Bac +5) را فراهم می کند.

استاد گراند اكول

Masters "Grande École" BSB یک مدرک Bac +5 است که توسط وزارت تحصیلات عالی ، تحقیقات و نوآوری تأیید شده است و کاملاً به عنوان یک مدرک کارشناسی ارشد شناخته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Dijon

  29 Rue Sambin, 21000, Dijon

 • Lyon

  Campus Lyon Immeuble Milky Way 42 Cours Suchet, 69002, Lyon

  سوالات