Keystone logo
Brno University of Technology

Brno University of Technology

Brno University of Technology

مقدمه

Brno University of Technology (BUT)

برنو چه ویژگی خاصی دارد؟

ترکیبی از صنعت تکنولوژی آن با پتانسیل اشتغال بسیار زیاد، معماری محترم شمرده شده از کاخ های تاریخی خیره کننده به جواهرات کارکشته مانند ویلا تونگاتات، معروف شده یونسکو و خدمات شهروندی دوستانه، تنها چند عنصر برای همه کسانی است که به دنبال شیوه زندگی مدرن هستند چشم انداز. ساکنان و مهمانان می بینند که شهر برنو نیز محل زندگی بسیار امن است.

با توجه به موقعیت استراتژیک برنو در اروپای مرکزی، سفر به خارج از کشور آسان است و از کشورهای همسایه الهام گرفته شده است. مناظر زیبای، نزدیک کرست های مروکی و سنت های فرهنگی، عامیانه و شراب سازی منحصر به فرد در منطقه ی جنوبی مرواوی، تماشاگران را به دنبال استراحت و فعالیت های فضای باز هدایت می کنند.

چرا در Brno University of Technology ؟

 • بیش از صد سال سنت، تاسیس در سال 1899
 • بیش از 25 لیسانس، استاد و Ph.D. برنامه ها به زبان انگلیسی
 • باشگاه دانشجویان بین المللی، عضو شبکه دانشجویی اراسموس - برنامه دوستانه و هفته خوش آمدی برای دانشجویان بین المللی
 • امکانات ورزشی عالی (ورزشگاه استاندارد المپیک) با طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی در ارائه
 • بزرگترین سالن دانشجویی محل اقامت در برنو
 • همکاری تحقیق و توسعه (IBM، FEI، Honeywell، Bosch، زیمنس، Škoda Auto، و غیره)
 • مراکز برتری (موسسه فناوری مرکزی اروپا، IT4Innovations)
 • قرار دادن مطلوب در رتبه بندی دانشگاه جهانی QS و رتبه بندی دانشگاه های جهان

Brno University of Technology (BUT) بزرگترین دانشگاه فنی / مهندسی در جمهوری چک و یکی از موسسات آموزشی ، علمی و پژوهشی برجسته در اروپای مرکزی است. سنت آن به سال 1899 باز می گردد ، بیش از 115 سال بعد ، این دانشگاه 19000 دانشجو دارد. امروز BUT دارای هشت دانشکده و سه انستیتوی دانشگاه ، پنج مرکز تحقیقاتی منطقه ای (AdMaS ، CVVOZE ، MRC ، NETME ، SIX) است و بخشی از آن است دو مرکز تعالی (CEITEC ، IT4Inovation).

دانشکده ها

 • دانشکده معماری - FA
 • دانشکده تجارت و مدیریت - FBM
 • دانشکده مهندسی عمران - FCE
 • دانشکده شیمی - FCH
 • دانشکده برق و ارتباطات - FEEC
 • دانشکده هنرهای زیبا - FFA
 • دانشکده فناوری اطلاعات - FIT
 • دانشکده مهندسی مکانیک - FME

موسسات دانشگاهی

 • موسسه مهندسی دادگستری - IFE
 • مرکز تکنولوژی اروپا مرکزی - CEITEC
 • مرکز فعالیت های ورزشی - CESA

اما برنامه ها نه تنها مهندسی، بلکه زمینه های علوم طبیعی، معماری، هنرهای زیبا، فناوری اطلاعات و اقتصاد را نیز شامل می شود، با تأکید میان رشته ای و ارتباط نزدیک با حوزه صنعتی. با داشتن امکانات تحقیقاتی پیشرفته و برتری تحصیلی، BUT دارای شهرتی معروف در میان دانش آموزان و متخصصان است.

Brno University of Technology ، به عنوان یکی از اولین در جمهوری چک، گواهینامه ECTS و DS Label را دریافت کرد. هر دو گواهی اثبات می کنند که با این حال با معیارهای اتحادیه اروپا در زمینه آموزش عالی موافق هستند و علاوه بر این سهم بزرگی در جهت گسترش تحرک و افزایش بین المللی شدن دانشگاه ها هستند.

این دانشگاه با همکاران اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا همکاری می کند (در حال حاضر بیش از 600 موافقتنامه دارد) و در برنامه های مختلف تحرک (Erasmus، CEEPUS، Aktion، EEA و نروژ و غیره) مشغول به فعالیت هستند. برنامه بلند مدت این دانشگاه تقویت جایگاه آن در بین دانشگاه های برجسته و بین المللی محسوب می شود. بنابراین همکاری بین المللی یکی از اولویت های استراتژیک Brno University of Technology . برای دستیابی به این هدف، BUT، از یک طرف فعالیت هایی را برای استخدام دانشجویان بین المللی انجام می دهد، اما از سوی دیگر استخدام محققان و معلمان از خارج از کشور. به عنوان عضو انجمن دانشگاه اروپایی (EUA)، CESAER و سایر سازمانها، BUT در پروژه ها و فعالیت های مشترک فعالیت می کند.

اما با شرکت های بین المللی پیشرو، مانند شرکت Škoda Auto، زیمنس، FEI، Honeywell، Bosch و آی بی ام در طولانی مدت همکاری می کند. اما این شرکت ها را با دانشجویانی که این فرصت را دارند تا دوره کارآموزی مرتبط با زمینه تحصیل خود را دنبال کنند، و یا حتی تحت نظارت توسط کارشناسان صنعت در حالی که کار بر روی پایان نامه های خود را. پیشنهادات کار با دانش آموزان و فارغ التحصیلان به اشتراک گذاشته می شود. دانشگاه در زمینه مرکز ورزشی CESA، که یکی از بهترین مراکز مجهز در جمهوری چک است، با ورزشگاه استاندارد المپیک، یک ورزشگاه متنوعی را ارائه می دهد. اما برای دانشجویان بیشتر فعالیت های ورزشی رایگان است.

اما دارای بزرگترین ظرفیت پذیرش دانشجویان تمام دانشگاههای برنو است. هزینه های اقامت در سالن های دانشجویی حدود 170 یورو در ماه است، هر اتاق دارای اینترنت با سرعت بالا است. تقریبا تمام خدمات در نزدیکی محوطه دانشگاه - غذا، کافه، زمین های ورزشی، باشگاه دانشجویان بین المللی و باشگاه های دانشگاه واقع شده اند. اما خوابگاهها در میان بهترین سه در رقابت برای بهترین سالن های اقامت در جمهوری چک قرار داشتند، که کیفیت آنها را نشان می داد. بیشتر ساختمان های دانشگاه در پردیس دانشگاه (Pod Palackeho Vrchem) در بخش شمالی شهر برنو واقع شده اند.

این دانشگاه دارای امکانات زیادی برای پذیرایی در دانشکده ها و سالن های دانشجویی است که شامل کافه تریا، رستوران ها، پیتزا فروشی ها، کافه ها، کافه ها و کافه ها می شوند. انتخاب های منحصر به فرد در قالب های گرم و سرد، ساخته شده به منظور، رژیم غذایی خاص و وعده های غذایی گیاهی در کافه تریا و رستوران ها وجود دارد. یک سیستم خدمات غذایی کامپیوتری برای سفارش آنلاین و پرداخت نقدی رایگان با کارت های دانشجویی وجود دارد.

مکان ها

 • Brno

  BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Antonínská 548/1 601 90 Brno Czech Republic, , Brno

سوالات