Keystone logo
Brazil University (Universidade Brasil)

Brazil University (Universidade Brasil)

Brazil University (Universidade Brasil)

مقدمه

Universidade Brasil ، با بیش از چهار دهه تجربه در زمینه آموزش ، آموزش مقدماتی و 40 سال در آموزش عالی ، درخواست کرد و اعتبار خود را به عنوان دانشگاه در تاریخ 06/16/1989 کسب کرد. در تاریخ 05/03/1995 ، پردیس Fernandópolis ، واقع در جاده پیش بینی شده F-1 ، بدون شماره ، Fazenda Santa Rita ، Fernandópolis ، SP ، CEP 15600-000 و پردیس Descalvado ، واقع در Rua Hilário da Silva Passos را معتبر دانست. ، 950 ، پارک دانشگاه ، Descalvado ، SP ، CEP 13690-970.

به منظور گسترش منطقه عملیاتی خود با تحصیلات عالیه به مناطق دیگر ، دوره های آموزش از راه دور ، با مجوز برای چهار مرکز پشتیبانی در محل ، توزیع شده در سائوپائولو ، دسکالوادو ، سانتوس و سرتوزینو ، همه در استان سائو پائولو. پائولو

در سال 2016 ، این مسسه مجدداً معتبر شناخته شد و نام آن از Universidade Camilo Castelo Branco به Universidade Brasil .

IES در حال حاضر 46 دوره کارشناسی را در روش رو در رو و 28 دوره در دوره از راه دور را ارائه می دهد که در هشت حوزه اصلی دانش توزیع شده است ، که امکان انجام آموزش و یادگیری ، تحقیق و توسعه ، بیان شده در تولید را فراهم می کند. و انتشار دانش ، و همچنین افزایش اقتصاد منطقه ای و ملی ، توزیع شده در کمپ سائوپائولو ، موکا ، فرناندوپولیس و دسکالوادو.

این مسسه مجموعه ای از دوره های تحصیلات تکمیلی Lato Sensu را در زمینه های اصلی دانش ، پنج برنامه و پنج دوره تحصیلات تکمیلی Stricto Sensu (4 برنامه کارشناسی ارشد و 1 برنامه دکترا) ارائه می دهد. علاوه بر این ، به او بورسیه های برنامه نهادی برای بورسیه های شروع علمی - PIBIC ، از شورای ملی توسعه علمی و فناوری - CNPq اعطا شد.

در مورد Lato Sensu EAD پس از فارغ التحصیلی ، شایان ذکر است که این موسسه مجموعه ای از دوره ها را در زمینه های دانش ارائه می دهد: بهداشت ، آموزش مهندسی ، محیط زیست. IES همچنین از برنامه Institutional برای آموزش بورس های تحصیلی - PIBID ، ارائه شده توسط CAPES ، بورسیه دریافت کرد.

در مورد برنامه تحصیلات تکمیلی Stricto Sensu ، بیست و دو گروه تحقیقاتی ثبت شده در CNPQ با پروژه های در حال توسعه در زمینه های مختلف دانش ثبت شده اند.

مکان ها

  • São Paulo

    São Paulo, برزیل

    سوالات